Poszukiwany tłumacz ANGIELSKI

Zaczęty przez Linek, Październik 28, 2013, 06:31:20 PM

« Sprzedam działkę w Szwecji | 2 uordziny sklepu ezoterycznego szamanskibeben.pl »

Linek

Poszukuję tłumacza. Potrzebny jest do dobrego przetłumaczenia tekstu na potrzeby nas wszystkich tutaj zebranych :) o tematyce ezoterycznej. Proszę o kontakt na PW.

Robert Noble

Tłumacz by się bardzo przydał na naszym forum. Jest wiele bardzo wartościowych tekstów, niestety większość po angielsku. Kto wie może natrafimy na jakiegoś pasjonata rozwoju świadomości z perfekcyjnym angielskim :)

Robert Noble

Jakoś żaden tłumacz się nie zgłasza. Aleksandra niebawem wyjedzie do UK to pewnie raz dwa opanuje tajniki angielskiego i będzie mogła nam pomóc w tłumaczeniach. 




Linek

No ostatnio sobie przypomniałem o tym ogłoszeniu... Szkoda, że jeszcze nikt się nie znalazł. Sam generalnie na siłę bym potrafił tłumaczyć teksty ale jeszcze niestety nie mam takiej wprawy żeby ten czas był jakoś opłacalny.
Może Ola coś nam wniesie ;) Choć tu generalnie chodzi o to, że mimo wszystko nie będzie spotykała się z takim słownictwem jaki jest nam potrzebny. Sama komunikacja z własnej obserwacji jest bardzo prosta i nie wymaga wiele do szczęścia. Trzeba kogoś raczej kto pasjonuje się językami.

EosCris

Myślę, że jeśli czas mi na to pozwoli będąc w tam, to z chęcią zajmę się tym aby podszlifować swój język ;) 
Zobaczymy, jak już tam będę :) 

avalanche

Znam bardzo dobrze angielski, więc mogłabym spróbować swoich sił w tłumaczeniu. ;)

Linek

To świetnie ;) Obecnie sam nie mam już zleceń bo z racji braku możliwości na swoje potrzeby sam sobie dawałem radę ale na pewno coś się znajdzie byś mogła przyczynić się IRN. Robert pewnie coś od razu wymyśli jak Cię "wykorzystać" hehe :)

Robert Noble

Niektóre tłumaczenia można zrobić bardzo szybko, ale i tak potrzebny jest specjalista, który zachowa odpowiedni sens. To prawda, coś bym znalazł dla kogoś chętnego :)


Share via facebook Share via twitter