Instytut Roberta Noble

Nagrania medytacyjne - Ścieżki Szamana

Zaczęty przez Robert Noble, Czerwiec 15, 2013, 09:11:43 PM

« Wlepki | Punkty Respectu »

Robert Noble

Poniżej przedstawiam próbki trzech nagrań wchodzących w skład Ścieżek Szamana:







Aby dowiedzieć więcej, albo uzyskać nagrania zapraszam do:  http://sklep.instytutnoble.pl


EosCris

Zaje nagrania Robert!!! :D Weszłam w tak głęboki stan, że ciężko było mi sie z niego wydostać :o
W końcu jakaś siła chwyciła mnie w pół i wyciągnęła z tamtego świata :D Fajne przeżycie :) Ciekawe spotkanie....

Bardzo dobra robota i dziękuje za stworzenie tych nagrań. Wierzę że nie tylko mi się spodobają. Inni równierz będą czuli, niesamowite korzyści z tych ścieżek :)
Polecam nagrania, każdemu wkraczającemu, na tą ścieżkę i nie tylko...

Jeszcze raz dzięki i prosze o więcej :D

iconka

#17

,,Ścieżki Szamana": Podróż do dolnego świata

Jestem już szczęśliwą posiadaczką pakietu nagrań ,,Ścieżki Szamana". Składają się one z trzech świetnie przygotowanych kawałków, z których każdy trwa powyżej 30 minut.

Opowiem Wam troszeczkę, co się ze mną działo, kiedy odsłuchiwałam pierwsze z serii nagrań, a mianowicie Podróż do dolnego świata.

Założyłam duże słuchawki stereofoniczne na uszy, ułożyłam się wygodnie w łóżku, włączyłam nagranie i zamknęłam oczy.

Powoli zaczęły do mnie dobiegać dźwięki różnych, orientalnych instrumentów w wykonaniu Roberta Usewicza. W chwilę po tym usłyszałam głos Roberta Noble zapraszającego do udania się w podróż duchową do dolnego świata szamanów.

Jakiś czas potem dociera do moich uszu glos lektora, w tle słyszę cały czas transcendentalną muzykę Usewicza, która razem ze słowami lektora wprowadza mnie w trans. Z wolna zaczynam odczuwać przyjemne mrowienie w nogach, klatce piersiowej, ramionach, rękach i na twarzy. Glos lektora po jakimś czasie ucisza się i pozostawia mnie sam na sam z dźwiękami cytry, didgeridoo, mis tybetańskich, fletów, tampury i harmonium. Czuje jak moje ciało drzy, staje się coraz lżejsze i nagle zaczynam odbierać wizje. Przeżywam rzeczywiście coś niezwykle wspaniałego.
Myślałam przedtem bardzo sceptyczne, czy tak przygotowana audio-medytacja może mieć jakiś wpływ na mój rozwój świadomości. Jednak teraz musze przyznać, że udało się Robertowi Noble wspólnie z Robertem Usewiczem i Joanną Jordan stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.
Polecam te nagrania wszystkim, którzy chcą doświadczyć głębokich stanów relaksu i medytacji duchowej.

Robert Noble

Cieszę się, że dzielicie się swoimi wrażeniami po odsłuchaniu Ścieżek Szamana i wrażenia te są bardzo pozytywne. Rzeczywiście z dumą mogę przyznać, że udało się zawrzeć "Magię" w każdym nagraniu.

Wielokrotnie odsłuchując nagrania i sprawdzając czy wszystko jest tak jak to zaplanowałem ze zdziwieniem stwierdzałem, że mimo całej analizy skutkiem ubocznym jest trans i uczucie, które myślałem zniknęło w przeszłości bezpowrotnie. To odczuwanie głowy 3 x większej niż jest w rzeczywistości i wrażenie bycia w innym położeniu niż jest ciało fizyczne.

Polecam wszystkim wykonanie ćwiczeń zawartych w tych nagraniach zaraz po wyjściu z ciała, satysfakcja gwarantowana.

noname

Ścieżki Szamana - Podróż do Dolnego Świata


Witam.

Chiałem napisać kilka zdań na temat nagrania Ścieżki Szamana: Podróż do dolnego świata.
Nagranie zakupiłem niedawno. Bardzo się ucieszyłem, ponieważ czekałem z niecierpliwością na ukazanie się tych narań. Robert Noble końcem roku 2013 ogłosił na forum IRN, że pracuje nad profesjonalnym projektem nagrań szamańskich. Miałem już przyjemność nabyć wcześniej OOBE Symulator i wiedziałem, że tym razem będzie to coś równie dobrego. Nie zawiodłem się gdy zobaczyłem próbkę nagrania. Teraz tylko czekałem, aż będzie mi dane samemu odsłuchać nagrania.

Kiedy otrzymałem nagranie aż podskoczyłem z radości. W końcu miałem swoją kopię nagrania Podróż do dolnego świata. Nie zwlekając długo zabrałem się do czytania mini e-booka który był dołączony do nagrania w którym jest opisane czym jest podróż szamańska oraz jak się do niej przygotować. Po lekturze wrzuciłem nagranie na odtwarzacz, założyłem wygodnie ubranie i ułożyłem się wygodnie. Założyłem słuchawki, a w nich usłyszałem to co Robert Noble określił mianem MISTERIUM - duchowej uczty. Zaiste muzyka ta skomponowana jest prawdziwą ucztą dźwięku. Mogę śmiało powiedzieć że Ścieżki Szamana są wisienką na torcie twórczości Roberta Noble. To czego doświadczyłem podczas słuchania mógłbym określić mianem bardzo głębokich i intymnych doświadczeń, kiedy nagranie się kończyło a mój przewodnik poinformował mnie, że czas już wracać pojawiła się na moim policzku łza ponieważ obawiałem się że tak głębokiego stanu nie uda mi się prędko powtórzyć. Z doświadczenia wiem, że pierwsze odsłuchanie jest najbardziej magiczne. Jednak nie zraziłem się tym i włączyłem ponownie i ponownie i ponownie. Uwielbiam nagrania które pozwalają mi na własne eksploracje, a takim właśnie jest Podróż do dolnego świata. Zaraz po tym kiedy głos przewodnika pomoże osiągnąć wymagany relaks mogę oddać się całkowicie podróży szamańskiej. Prawdę mówiąc nie uda mi się opowiedzieć tego czego doświadczam za każdym razem kiedy wracam do dolnego świata, według mnie trzeba to po prostu przeżyć samemu, są to zbyt intymne doświadczenia, ale należy się tutaj kilka słów podziękowania dla autorów ponieważ Ścieżki Szamana są czymś specjalnym. Może jest to pewna alternatywa dla osób które twierdzą, że mają problem z osiągnieciem OOBE czy Świadomego Snu ponieważ podróż szamańska nie wymaga ode mnie niczego więcej niż skupienia uwagi na nagraniu i zrelaksowaniu się. A w tym pomaga wcześniej przygotowany pokój, wygodne ubranie i muzyka. Dźwięki gongów, mis tybetańskich, fletów, didgeridoo i odgłosów natury tworzą wspaniały transowy podkład.

Podróż do dolnego świata jest obecnie moim ulubionym nagraniem w kolekcji nagrań Roberta Noble. Nie mogę jednak porównywać Ścieżek Szamana z Symulatorem OOBE ponieważ doświadczenie OOBE a Podróż Szamańsa to dwa zupełnie inne doświadczenia. Podróż Szamańsa jest dla mnie czymś nowym, świeżym i zupełnie magicznym. Już ostrzę zęby na kolejne dwa nagrania z serii Ścieżki Szamana.

Polecam serdecznie!

Robert Noble

Dzięki Do Bong za tak rozbudowaną opinię, widać mocno wpłynęło na Ciebie to nagranie :)
Tym bardziej się cieszę, że odczułeś moc zawartą w nagraniach, bo z tego co wiem jesteś "starym wyjadaczem" i masz spory bagaż doświadczeń z nagraniami z medytacją prowadzoną.

Rzeczywiście trafnie ująłeś, że Ścieżki Szamana są wisienką na torcie. Włożyłem w nie sporo serca i nie tylko ja, ale wszyscy ludzie, którzy przyczynili się do powstania tego projektu. Mogę śmiało stwierdzić, że jestem bardzo zadowolony z efektów tej pracy.

Cenię sobie każdą opinię na temat tych nagrań i cieszę się, gdy ktoś dostrzega, że to nie są tylko zwykłe nagrania audio. Ścieżki Szamana zawierają w sobie prawdziwą moc..., ale co tam, to trzeba po prostu przeżyć na sobie w innym przypadki brzmi to tylko jak jakiś slogan marketingowy :)

noname

Cytat: Robert Noble w Styczeń 20, 2014, 04:27:21 PM
z tego co wiem jesteś "starym wyjadaczem" i masz spory bagaż doświadczeń z nagraniami z medytacją prowadzoną.

Nie przesadzajmy z tym starym wyjadaczem  :)

Pozdrawiam.

Robert Noble

Cytat: 도봉 w Styczeń 20, 2014, 04:47:33 PM

Nie przesadzajmy z tym starym wyjadaczem  :)

Gdybym Cię nie znał to rzeczywiście mógłbym przesadzić :)

noname

To przynajmniej odłóżmy ten bagaż doświadczeń. Od bagażów tylko ręce bolą  ;)

zinka

Ścieżki Szamańskie mają swój klimat, na mnie największe wrażenie zrobiła, Podróż do dolnego świata, przesłuchałam parę razy i za każdym razem cudownie mi się odlatuje przy dźwiękach tam nagranych, nawet jestem zła za każdym razem jak głos lektora wybudza mnie z transu i każe mi wracać.  ;D

Intencja Orła i Podróż po zwierzę mocy, już tak na mnie nie działają, dlatego upodobałam sobie Podróż do dolnego świata, i będę sobie ją serwować, przy każdej okazji jaką będę miała, bo mam  fajny odlot  :D

Angelika

#25
Ścieżki Szamana - dlaczego je polecam ?

Witam serdecznie wszystkich OBEnautów !

... i osoby które zgłębiają tajniki duchowej wiedzy a w szczególności tych , którzy teraz właśnie natknęli się na nagrania z utworami '' Ścieżek Szamana '' w trzech podobnych a jednak tak różniących się od siebie częściach i zastanawiają się czy również one powinny znalezc się na ich półce z podobnymi aczkolwiek nie mającymi takiego '' polotu '' dziełami , to gorąco zachęcam do zaopatrzenia się właśnie w tego rodzaju przekazy !
Możesz odbyć te trzy niebywałe podróże nie wsiadając do autokaru ani też samolotu , bez pakowania się i wydawania większej gotówki. Wystarczy wygodnie się położyć w zacisznym miejscu , założyć dobre słuchawki na uszy i poddać się fali z którą się popłynie do tak innych niż codzienność , majestatycznych światów , miejsc gdzie usłyszymy cudowny śpiew ptaków a właśnie ptaki to jedno z niewielu zwierząt , które potrafi w bardzo skuteczny sposób wpływać na nastrój człowieka , relaksację całego ciała i umysłu...
Przenikający Cię do szpiku kości śpiew ptaków bardzo podkreśla atmosferę rozluźnienia. Nie są to tylko subiektywne odczucia , gdyż wpływ śpiewu ptaków na nasz stan umysłu został wielokrotnie potwierdzony naukowo i nie ulega wątpliwości , że wprawia on w dobry nastrój , samopoczucie większość z Nas.
Jeżeli mieszkasz w zatłoczonym miejscu nie mogąc cieszyć się ich śpiewem jak również innych różniących się od ptaków odgłosów natury które ukoją Twój umysł i duszę to zestaw ten z pewnością jest dla Ciebie i po odsłuchaniu go już po raz pierwszy zapewne przytakniesz moim stwierdzeniom.
Właśnie te odgłosy natury płynące z tak odległych a zarazem bliskich podczas słuchania Podróży do Dolnego Świata , Podróży po Zwierzę Mocy i Intencji Orła , regionów , niesamowicie wpływają na moją świadomość i działanie jakie podejmuję moje Ciało Astralne podczas późniejszej wizualizacji , jestem w centrum tych ciepłych wydarzeń i unoszę się razem z nimi , podziwiając cudowne widoki jakich nie mam na co dzień i które jeszcze długo po tym przeżyciu pozostają w mojej głowie..wciąż mogę je oglądać..
Pozytywna energia nie jest w stanie przepływać swobodnie w naszym ciele jeżeli jest ono spięte i zestresowane. Jeśli raz posłuchasz tych nagrań w które również włożył swój nie mały udział wspaniały człowiek przed którym chylę czoła i darzę głębokim szacunkiem , nasz Kochany Robert Noble , gdzie swoim niezwykłym oddaniem , chęcią i pracą włożył w realizację tychże nagrań swój niemały trud i pozostawił w nich część Swojego Szlachetnego Serca dla Nas... to stwierdzisz że było warto zaopatrzyć się w Scieżki Szamana...że wystarczy położyć się w wygodnej dla Ciebie pozycji, zamknąć oczy, wziąć kilka głębokich oddechów, rozluźnić mięśnie całego ciała i przenieść się do cudownej dzikiej , dziewiczej Krainy po odwiedzeniu której zechcesz wracać tam kolejne razy ! Po to aby móc znów odnalezc siebie...siebie takiego jakiego nie znasz na co dzień , tak więc do dzieła , słuchawki ze Scieżkami Szamana na uszy i pozwól sobie pokazać kim jesteś jeszcze !
Być może staniesz się małym kolorowym trzepoczącym drobnymi skrzydełkami Kolibrem , wysysającym nektar z pachnących kwiatostanów , których zapach wypełni całe Twoje nozdrza.... może zwiewnym , lekkim Niebieskim Motylem poruszającym się w takt niepomiernej szamańskiej muzyki i jej doskonałych , wręcz nieziemskich dzwięków ? Albo też dzbłem trawy poruszającym się na soczysto zielonej słonecznej nie mającej końca sawannie wraz z kierunkiem ciepłego powiewu wiatru , który będzie głaskał Twoją ciepłą od żółtych promieni słońca skórę ?...a może przejrzystą , czysta , wartką wodą w wodospadzie spadającą z wysokich skalistych gór nad którymi wysoko w górze rozprzestrzeniają się wspaniałe , dostojne skrzydła potężnego Orła , który krąży wysoko pod cudownie błękitnym nieboskłonem , spoglądając swym przenikliwym wzrokiem w dól na Ciebie i czeka...czeka aż może zechcesz pozostać właśnie Nim !

Jeszcze raz gorące pozdrowienia dla wszystkich i udanych lotów ! ;)

Angelika


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble