Witam

Zaczęty przez Mote, Styczeń 24, 2017, 03:55:58 PM

« Hej | Witam »

Mote

Witam wszystkich!
Wychowałem się na książkach Carlosa Castanedy i doświadczałem wielokrotnie odmiennych stanów świadomości. Poznaje i rozwijam ciało energetyczne poprzez techniki medytacyjne i ćwiczenia fizyczne to jest tensengrity oraz joga kundalini. Miałem kilkukrotnie świadome śnienie również z inna osobą, niestety zaniedbałem tą umiejętność. Mam nadzieje znaleźć tu inspirację i ciekawych ludzi.

cybershaman

Witaj

Wysłane z mojego UMI_SUPER przy użyciu Tapatalka


zinka

Witaj
Na forum jest inspiracja i ciekawi ludzie ;D
A tak przy okazji możesz opisać wspólne świadome śnienie, temat dla mnie i nie tylko dla mnie bardzo ciekawy, może będzie to brakujące ogniwo do naszego wspólnego forumowego śnienia :) 

Robert Noble

Witaj Mote :)
jak długo już ćwiczysz tensengrity ? I jak praktykowałeś śnienie do tej pory?

Mote

#4
Tensengrity praktykuje około 15 lat ale długo nie miałem miejsca w życiu aby powiększać liczbę znanych kroków. Obecnie moje życie jest podporządkowane osobistemu rozwojowi. Na chwile obecną codziennie wykonuje około 50-60 magicznych kroków.
Moje doświadczenia świadomego snu miały miejsce lata temu i były wywołane wyłącznie intencją, nie znałem żadnych technik podanych na tej czy innej stronie.  Projekcje astralne za to praktykuje często jako część mojego treningu. Do myśli o śnieniu wróciłem kilka dni temu i odnalazłem instytut.  Rozpocząłem spisywanie snów i czekam na śnienie.


Share via facebook Share via twitter