Instytut Roberta Noble

Dzień dobry, dobry wieczór, a i noc nie najgorsza :)

Zaczęty przez Świetlisty, Lipiec 31, 2013, 08:56:42 PM

« Witam wszystkich | Agata wita »

Świetlisty

Witam wszystkich serdecznie  :)
Od lat próbuję zgłębić tajemnicę swego ziemskiego istnienia, więc zapewne nie przypadkiem pojawiłem się w Waszym gronie.
Nie napiszę Wam skąd pochodzę, bom jeszcze nie świadom tegoż wydarzenia... ale wiem, że istnieje,
więc jestem  :)
Pozwólcie, że zostanę...chodź krótką chwilę...
z Wami.   

Robert Noble

Witaj Serdecznie :)

Czy ta krótka chwila o której wspominasz to długość Ziemskiego Życia? Mam nadzieję, że tak :)
Miłego pisania na forum!

Świetlisty

Tak Robercie... jednego z wielu zapewne  :)
Pozwól wiec, że zacytuje część siebie...

"...w woli swej zawarłem pragnienie serca
aby mocą Ducha
materię natury do życia powołać
na tę chwilę krótką
w nieskończonym duszy trwaniu..."
                                             Świetlisty 2005

Robert Noble

Świetlisty to są Twoje słowa?
Bardzo fajnie brzmią. Czyli mamy poetę na forum?

Jeśli masz jakieś inne ciekawe cytaty swojego autorstwa to wiedz, że możesz się nimi podzielić. Ja chętnie bym poczytał sobie coś co uwrażliwia duszę :) Od 2005 roku trochę czasu upłynęło, więc pewnie coś jeszcze napisałeś :)

Pozdrawiam

Świetlisty

Tak Robercie, te słowa, to kawałek mnie, ale pochodzą zapewne z tamtej strony mojego jestestwa...
TAM każdy jest Poetą.
Tu Poeta, to wielkie słowo, ja nie czuje się na silach, aby podźwignąć jego ciężar,
ale bardzo dziękuję Ci za życzliwe przyjęcie  :)
Pozdrawiam

zinka

Witaj

Na pewno, to nie przypadek, że grupa ludzi o podobnych zainteresowaniach spotyka się w jednym miejscu.

Ale wiadomo, że kółka wzajemnej adoracji są najlepsze, żeby iśc do przodu a nie stac w miejscu.  :D


EosCris

Witaj Bright,

Widzę że zmęczony jesteś życiem na ziemi?
Pokochaj to życie, które wybrała Twoja dusza tu na ziemi.
Wie Ona że jest tu jeszcze wiele do zrobienia (oczyszczenia).
Wierzę że tu na Naszym  forum, znajdziesz coś dla siebie.
Pozdrawiam i bardzo się cieszę że właśnie tu jesteś :D

Świetlisty

Witaj Aleksandro  :)
Wiele prawd w Twych słowach zawarte, wszak Duszą jesteśmy, nie materialnym ciałem.
Nie naszej ziemskiej świadomości decydować, kiedy czas narodzin i powrotu ma nastać...
a jeśli wciąż Trwamy - jeszcze nie pora... nie koniec wędrówki  :)

Zatrzymawszy się na chwilkę poszukiwałem inspiracji do dalszego działania...
i wiesz ? .... myślę, że znalazłem  :)

NianiaOgg

#8
Cytat: Aleksandra w Sierpień 01, 2013, 09:34:31 PM
Widzę że zmęczony jesteś życiem na ziemi?
Pokochaj to życie, które wybrała Twoja dusza tu na ziemi.
Wie Ona że jest tu jeszcze wiele do zrobienia (oczyszczenia).
Aleksandra... nie wiadomo, czy radością , czy może jednak zniechęceniem osiągnie zamierzony cel.
Bo to zależy od Celu.
Moim zdaniem:
to co nas trzyma w inkarnacyjnym kieracie, to jest pragnienie życia i przekonanie że jeszcze wiele mamy tu do zrobienia. Ileż razy można powtarzać ostatnią klasę? może już czas odważnie wyjść ze szkoły, pirzgnąć drzwiami i pójść w nieznane?
Wiem że moje zdanie nie jest raczej popularne i pewnie się narażę paru osobom ;) No ale każdy ma prawo do swojego zdania, tak?

Witaj Świetlisty :)

Świetlisty

Cytat: NianiaOgg w Sierpień 02, 2013, 07:58:19 PM
Cytat: Aleksandra w Sierpień 01, 2013, 09:34:31 PM
Widzę że zmęczony jesteś życiem na ziemi?
Pokochaj to życie, które wybrała Twoja dusza tu na ziemi.
Wie Ona że jest tu jeszcze wiele do zrobienia (oczyszczenia).
Aleksandra... nie wiadomo, czy radością , czy może jednak zniechęceniem osiągnie zamierzony cel.
Bo to zależy od Celu.
Moim zdaniem:
to co nas trzyma w inkarnacyjnym kieracie, to jest pragnienie życia i przekonanie że jeszcze wiele mamy tu do zrobienia. Ileż razy można powtarzać ostatnią klasę? może już czas odważnie wyjść ze szkoły, pirzgnąć drzwiami i pójść w nieznane?
Wiem że moje zdanie nie jest raczej popularne i pewnie się narażę paru osobom ;) No ale każdy ma prawo do swojego zdania, tak?

Witaj Świetlisty :)
Witaj Nianiu  :)
Tak!
Zaprawdę,
i Twoje słowa prawdziwe.
Trzymaj się swojej Prawdy i nie wstydź się jej...cokolwiek wokół Prawda Twa wywoła...
Nic wokół nie będzie prawdziwe, dopóki za Prawdę nie zostanie przez Ciebie uznane,
a Twoja Prawda wyniknie z Twojego doświadczenia, bo tylko poprzez nie Ją odnajdziesz.

Niech nie będą dla Ciebie Prawdą słowa Mistrza,
Ani to co na kartach czyjąś historią pisane,
Ani to co w przestrzeni i czasie zasłyszane...

Idź więc i doświadczaj.

Miło Cię czytać Nianiu  :)
Pozdrawiam

NianiaOgg

no tak... :)
dzięki Świetlisty, tak właśnie zamierzam zrobić.
no tylko jeszcze nie znalazłam tych drzwi, którymi mam taką ochotę pirzgnąć.. ale one gdzieś tu są, niech no tylko znajdę właściwy korytarz i właściwe drzwi ;)

iconka

#11
Dzień dobry Świetlisty,

Witam Cię na naszym Forum. :D

Myślę Świetlisty, że, jeżeli spotkamy prawdziwego Mistrza, którego nie musimy i tak szukać, bo on nas sam znajduje, to jest to wtedy nasza ostatnia reinkarnacja na ziemi. Potem możemy się dalej szkolić, bez przymusu powrotu tutaj. Albowiem kontynuujemy naszą dalszą naukę, żyjąc już tylko w świecie astralnym i przybliżając się, w miarę wzrostu wiedzy, do Światła – Stwórcy, by tam kiedyś na zawsze pozostać.

NianiaOgg

Cytat: iconka w Sierpień 03, 2013, 03:43:17 PM
przybliżając się, w miarę wzrostu wiedzy, do Światła – Stwórcy, by tam kiedyś na zawsze pozostać.
mam nadzieję że czeka tam na nas z niespodzianką, otwieramy "drzwi" a tam "welcome home sweetheart!" :D

Świetlisty

Cytat: iconka w Sierpień 03, 2013, 03:43:17 PM
Dzień dobry Świetlisty,

Witam Cię na naszym Forum. :D

Myślę Świetlisty, ze, jeżeli spotkamy prawdziwego Mistrza, którego nie musimy i tak szukać, bo on nas sam znajduje, to jest to wtedy nasza ostatnia reinkarnacja na ziemi. Potem możemy się dalej szkolić, bez przymusu powrotu tutaj. Albowiem kontynuujemy naszą dalszą naukę, żyjąc już tylko w świecie astralnym i przybliżając się, w miarę wzrostu wiedzy, do Światła – Stwórcy, by tam kiedyś na zawsze pozostać.
Witaj iconka  :)
Ty też czytałaś Autobiografię Jogina ?  ;) :)
Tak, to wyśmienita uczta dla Duszy, szczerze polecam  :)

Hmmm....rzecz w tym, żeby nie czekać na Jego przyjście w nieskończoność.... ;)
Tu trzeba działać  :)
Pozdrawiam 

iconka


Dlatego zaleźliśmy się tutaj poszukując naszej drogi, ażeby móc wstąpić na ścieżkę....

Może nawet już tutaj znajdziemy jakieś wytyczne........,kto wie? :D ;)


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble