Instytut Roberta Noble

Ascella wita :)

Zaczęty przez Ascella, Listopad 30, 2014, 04:23:33 PM

« iZaCK_ | Hejka :-) »

Ascella

Witam wszystkich użytkowników forum :)
Noble zachęcił mnie do zarejestrowania się tutaj i podzielenia się wiedzą, więc oto jestem :)
Mam 28 lat, pochodzę z Gdyni, z tematyką OOBE i LD mam do czynienia od 2007 roku, aczkolwiek bardzo zaawansowanym podróżnikiem nie jestem ;). Z różnych względów, ale to już dłuższa opowieść. Oprócz podróży astralnych interesuje mnie też hipnoza, kryptozoologia, leczenie rękami, leczenie za pomocą esencji energetycznych, a ponadto tematyka symbiontów niefizycznych, reptilian, iluminatów i kompleksu Riese. 

Moją pasją jest pisanie powieści, rysowanie oraz kolekcjonowanie modeli koni (bardzo wyciszające hobby, które u nas w Polsce dopiero raczkuje, ale np. w USA stoi na bardzo wysokim poziomie).

Jestem starą duszą, której się "już nie chce" wielu rzeczy, ale czasem zdarza się, że jednak znajduję jeszcze sens w tym życiu na Ziemi  ;D

Robert Noble

Witaj Ascello :)

Miło mi, że przyjęłaś zaproszenie i pojawiłaś się na forum. Twoje zainteresowania są powiązane z tematyką forum więc myślę, że wzbogacimy się o ciekawe informacje.
Rozgość się zatem i czuj jak u siebie :)

Pozdrawiam

Nigashar Altarion

Miło zobaczyć kogoś nowego i to jeszcze z zamiłowaniem do powieściopisania, witaj! :)

zinka

Witaj
Masz dużo ciekawych zainteresowań, super, a takimi rysunkami koni możesz się pochwalić wstawiając je do naszych multimedii, z chęcią obejrzymy. :)

Jak dla mnie, to konie w galopie super wyglądają :)

Super avatar, ładna mandala <ok>

Ascella

Witam wszystkich serdecznie i dziękuję za miłe przyjęcie :) Postaram się w najbliższym czasie założyć kilka (mam nadzieję ciekawych) tematów oraz zapoznać się bliżej z użytkownikami forum  ;D
Tak, kocham mandale, zawsze mam je w avatarach ;)
Co do mojej twórczości, to myślę, że jak moja pierwsza powieść ukaże się drukiem, to na pewno gdzieś tutaj dam znać o tym :). Piszę "fantastykę astralną", więc myślę, że jakiś mały kącik dla niej się tu znajdzie  ;) A co do ilustracji, to pewnie też coś wybiorę i prędzej czy później zaprezentuję :3

EosCris

Witaj Ascello :) 


Z chęcią poczytam sobie wszystko co wstawisz na forum. 
Zainteresowania masz dość szerokie, co bardzo mnie cieszy i do tego jeszcze lubisz rysować, super! :) 
 Książka zapewne będzie bogato ilustrowana przez Ciebie? Zapewne doda jej to blasku i magii :) 
Rozgość się i czuj, jak u siebie :) 

Pozdrawiam ciepło
Alex


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble