Chcesz o coś zapytać?

Zaczęty przez yattaron, Sierpień 18, 2013, 06:55:36 PM

« Dzika Azja w obiektywie! | Życzenia Noworoczne na 2015 Rok :) »

yattaron

Mam pytanie do doświadczonych i wiem, że w interesie zaspokojenia nie tylko własnej ciekawości ale zanim co, to zaznaczam że nie miałem jeszcze nigdy głębszego doświadczenia i stąd owo pytanie wynika. Ok do rzeczy: czy w oobe jest możliwość spotkać się w 4 oczy z kimś lub czymś kto, bądź co nie będzie wytworem naszej ani cudzej wyobraźni? Że będzie to istota świadoma Siebie i Mnie?

zinka

#1
Teoretycznie to się da, ale to musiałby być ktoś, kto zna tematykę i jest w temacie, a z tym jest problem, bo przeważnie druga osoba, to przeciwny biegun.

Po to są eksperymenty, żeby próbować.



yattaron   -- a nasze działania by je jakoś uświadomić mogłyby przynieść widoczne efekty? np że przechodząc obok mnie na ulicy taka osoba się zatrzyma jakby spotkała znjomego?
   - czy to już fantazja?



no takie cuda się zdarzają, więc może i tak być :D

yattaron

Już 2 razy pod rząd próbowałem metody 4+1 i nic. Oczywiście poczytałem najpierw o szczegółach ale i tak zasnąłem nie wiem nawet kiedy i niczego szczególnego nie pamiętam. Metoda niby uchodzi za najłatwiejszą.
Wstanie z łóżka o 2:00 w nocy i spacerowanie po lesie o tej porze nawet zaczyna mi się podobać ale ile należy czekać na efekty?

NianiaOgg

ehm... spacerowanie o 2giej w nocy po lesie?  ??? no nieźle!

zinka

yattaron, dobry jesteś z tym spacerem po lesie, kurde, chyba jednak bym nie poszła sama po ciemku do lasu ;D

aż do skutku próbowac niestety, jak chcesz coś osiągnąc, powodzenia  ;)

Świetlisty

Słuchajcie... jak się mieszka w lesie - tak jak w moim przypadku - to normalne  :)
A może jednak nienormalne ... nie lubię norm  ;)

zinka

no ale, np. taki zając, czeka do ostatniej chwili, żeby ci spod nóg wyskoczyc i cię wystraszyc w dzień  >:(, a co dopiero mówic o nocy  ;)

no ostatnio mnie wystraszył, jakbym go dogoniła, to bym mu wytłumaczyła, że tak się nie robi, tylko trza go najpierw dogonic, hahha  ;)

Świetlisty

Zając jak zając... gorzej z dzikiem heheheh

zinka

tam gdzie jeżdżę nie ma dzików, tylko sarny albo sarno podobne, nie wiem  ;)

NianiaOgg

Cytat: zinka w Sierpień 23, 2013, 03:27:58 PM
jakbym go dogoniła, to bym mu wytłumaczyła, że tak się nie robi, tylko trza go najpierw dogonic, hahha  ;)
hahahha biedaczek zawału by dostał, jakbyś go dogoniła  :D

yattaron

Dzika można się tutaj obawiać ale w lesie jest szansa jeszcze uciec na drzewo z gwarancją rozbudzonego umysłu w parę sekund.
Ale już dzisiaj miałem LD! Zastosowałem się do wskazówek forumowicza deiw. Trochę trudno się było nie ruszać bo musiałem pacnąć komara ale jednak wyszło mimo to. Będę to praktykował. Ale inne techniki też. Czy łatwiej jest wyjść z ciała gdy jest się w LD? I jeszcze jedno: co właściwie powinno się rozumieć pod pojęciem OOBE? Czy jest to częściowe opuszczenie ciała przez duszę, umysł czy jak?

Świetlisty

#11
Duszą jesteś, której część przyoblekła na ten ziemski czas ciało.
Ale Ona jest dużo większa niż jesteś w stanie pojąć...
Ona nie znajduje się tylko w Twym ciele...
Ono jest tylko przejawem jej niewielkiej części.
Ona - Dusza - stale uczestniczy w "kreacji" wszechświata na poziomie energetycznym.
Czasami zdarza się tak, że Twoja ziemska świadomość może chwilowo uczestniczyć w tym procesie.
To dla mnie jest OOBE, czy LD....

Ale to bardzo "szeroki" temat... tego nie da się opowiedzieć w kilku słowach.

PS.
Jeszcze jedno, co do Twojego pytania.
Kiedy jesteś w LD, to już znajdujesz się poza ciałem, więc ... z czego jeszcze chciałbyś wychodzić ?  ;)   

NianiaOgg

Cytat: yattaron w Sierpień 23, 2013, 06:40:16 PM
Ale już dzisiaj miałem LD! Zastosowałem się do wskazówek forumowicza deiw. Trochę trudno się było nie ruszać bo musiałem pacnąć komara ale jednak wyszło mimo to.
heheheh, komary, taaaa....
a jaka to jest metoda? gdzie ją opisano? chętnie poczytam


zinka

kurde, Świetlisty uprzedziłeś mnie, też chciałam wstawić Niani temat  ;)


oj Niania Niania co z Ciebie wyrośnie?  ;D


Share via facebook Share via twitter