Instytut Roberta Noble

OOBE. Lęk Pierwotny - książka

Zaczęty przez Robert Noble, Sierpień 23, 2019, 09:40:16 PM

« OOBE ŚCIEŻKA SERCA | Opowieści dziwnej treści »

Robert Noble

Już niebawem pojawi się moja kolejna książka zatytułowana "OOBE. Lęk Pierwotny". Będzie to krótka aczkolwiek mocna pozycja traktująca tematykę strachu zwłaszcza w kontekście wychodzenia z ciała.
Na stronie facebookowej można śledzić na bieżąco co się dzieje z książką: https://www.facebook.com/oobelekpierwotny/
Już niebawem zapewne zrobię akcję przedsprzedaży gdzie będzie można zamówić swój egzemplarz :)

Robert Noble

No i jest :)
https://instytutnoble.pl/oobe-lek-pierwotny-przedsprzedaz-i-konkurs/
A oto tekst tylnej okładki:
Czy chcesz słuchać o kolejnych mitach dotyczących OOBE?
Możliwość opętania, zapadnięcie w śpiączkę, przerwanie srebrnego sznura, diabeł, grzech, postępowanie wbrew religii, ognie piekielne etc... Można się naprawdę zdziwić, jak ta lista potrafi ciągnąć się bez końca!
A może wolisz wziąć sprawy w swoje ręce i przekonać się na własnej skórze, jak to naprawdę jest z tym strachem, lękiem, paniką w OOBE?
Strach przed wyjściem z ciała da się pokonać!
W swojej trzeciej książce poświęconej zagadnieniu OOBE Robert Noble, doświadczony podróżnik astralny i autor książek: ,,OOBE. Drugie życie poza ciałem" oraz ,,OOBE. Ścieżka Serca" dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi strachu przez eksterioryzacją. Jak twierdzi – lęk i strach nie są barierami nie do pokonania. Odpowiednia współpraca z podświadomością i garść wiedzy wystarczą, by przezwyciężyć własne ograniczenia. Przedstawia kilka wypróbowanych sposobów na poradzenie sobie z lękiem przed nieznanym, prowadząc Czytelnika krok po kroku ku pełniejszym doświadczeniom nie tylko w Poza, ale i życiu codziennym.
Prawo Życia to Prawo Wiary. W co uwierzysz, to się stanie.
Wybierz mądrze!

Robert Noble

Książka jest już w drukarni i że tak się wyrażę rodzi się :) Jeszcze parę dni i wszystko będzie gotowe.


Robert Noble

Sugerujesz, że poprzednie pozycje są badziewne ?

sidhartha-makulec

nie wiem i nie wiem czy kiedyś twoje książki kupię.

Robert Noble

Cytat: sidhartha-makulec w Wrzesień 30, 2019, 01:22:18 PM
nie wiem i nie wiem czy kiedyś twoje książki kupię.

zapewne nie po co miałbyś to robić?
Wracając do książki OOBE. Lęk pierwotny to prawdopodobnie ukaże się 7 października 2019r. Jeszcze tylko kilka dni...

Robert Noble



Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble