Ostatnie wiadomości

#1
TWÓJ WKŁAD W ROZWÓJ INSTYTUTU / Odp: Książki
Ostatnia wiadomość przez Robert Noble - Dzisiaj o 08:14:28 AM
Cytat: kynek w Grudzień 26, 2023, 11:39:14 AMPodoba mi się opis jak Czarownice wzięły Cię w obroty żeby zmotywować Cię do wydania Sentencji Mocy. Tym bardziej dziwi mnie jak nie dowierzasz Cris jak mówi Ci ile książek wydasz.

Podobno jak sobie przypomnisz to już zawsze pamiętasz, więc albo się Czarownic nie boisz albo jednak pamięć zawodzi  \>:D

To jak zachowuje się Czarownik, jest ściśle przemyślaną strategią. Nieskazitelni Wojownicy są w stanie znacznie wyprzedzać czas. To jak sianie ziaren, z których wyrasta konkretne drzewo z konkretnymi owocami.
Czarownic jak i Czarowników boją się zwykli ludzie... ale to przecież już każdy wie kto czytał moje książki i uważnie słucha nas na kanale ;)
#2
TWÓJ WKŁAD W ROZWÓJ INSTYTUTU / Odp: Kulki mocy
Ostatnia wiadomość przez Robert Noble - Dzisiaj o 08:11:11 AM
Po świętach na jakimś live zrobimy konkretne oczyszczanie. Myślę, że spodoba Wam się gdy oczyścimy Waszą przestrzeń.
#3
TWÓJ WKŁAD W ROZWÓJ INSTYTUTU / Odp: Wspieranie kanału yt
Ostatnia wiadomość przez Robert Noble - Dzisiaj o 08:05:14 AM
Nie wszyscy wiedzą, ale osoby wspierające kanał Robert Noble na Youtube od 2 poziomu (wojownik praktykujący) mają dostęp do działu na forum - tylko dla wspierających. Czasami o tym wspominamy np. na czacie i nie każdy wie o co chodzi. Dlatego daję tę informację tutaj, by móc zawsze do niej zajrzeć w razie potrzeby.

Tutaj możesz dołączyć do wspierania:
https://www.youtube.com/channel/UC3EnrE48s_55GbIrWyj6neA/join

#4
SUGESTIE DOTYCZĄCE FORUM / Odp: Sprawy Techniczne
Ostatnia wiadomość przez Robert Noble - Dzisiaj o 07:59:24 AM
Wszystko się zgadza, dziękuję każdemu kto przyczynił się do zaktualizowania wtyczki czata i dorzucił swoją cegiełkę!

#5
ZDROWIE UZDRAWIANIE SPORT ODŻYWIANIE / Odp: Joga - ćwiczenia
Ostatnia wiadomość przez EosCris - Marzec 27, 2024, 12:54:41 PM
Cytat: BartekP w Marzec 27, 2024, 12:39:40 PMNo tak nie da się nie zauważyć joginek na yt  :)
Poszukam coś na nogi i miednice.
Od siedzenia zrobiłem się sztywny, nawet siad płotkarski stanowi problem.

rober sobie robi z Olą Żelazo, taka wiesz posz joginka ;)
#6
ZDROWIE UZDRAWIANIE SPORT ODŻYWIANIE / Odp: Joga - ćwiczenia
Ostatnia wiadomość przez BartekP - Marzec 27, 2024, 12:39:40 PM
No tak nie da się nie zauważyć joginek na yt  :)
Poszukam coś na nogi i miednice.
Od siedzenia zrobiłem się sztywny, nawet siad płotkarski stanowi problem.
#7
ZDROWIE UZDRAWIANIE SPORT ODŻYWIANIE / Odp: Joga - ćwiczenia
Ostatnia wiadomość przez EosCris - Marzec 27, 2024, 10:00:24 AM
Cytat: BartekP w Marzec 27, 2024, 08:12:45 AMCris polecała ćwiczyć jogę :)
Cris pewnie ćwiczy bez filmików  :)
Może ktoś z Was ma jakiś ulubiony filmik na youtubie i mógłby wrzucić.
Żeby ćwiczenia były jakieś sensowne dla początkującego, bez udziwnień.
Pełno jest na youtubie ale które będą dobre, na co zwracać uwagę?


Ja raczej ćwiczę sama jak podejrzewasz :) Rozciągam się korzystając z ćwiczeń jogi ale nie lubię się utożsamiać z niczym i do niczego przywiązywać :P  ;)
#8
ZDROWIE UZDRAWIANIE SPORT ODŻYWIANIE / Odp: Joga - ćwiczenia
Ostatnia wiadomość przez Robert Noble - Marzec 27, 2024, 09:16:39 AM
Cytat: BartekP w Marzec 27, 2024, 08:12:45 AMCris polecała ćwiczyć jogę :)
Cris pewnie ćwiczy bez filmików  :)
Może ktoś z Was ma jakiś ulubiony filmik na youtubie i mógłby wrzucić.
Żeby ćwiczenia były jakieś sensowne dla początkującego, bez udziwnień.
Pełno jest na youtubie ale które będą dobre, na co zwracać uwagę?

Wszystko zależy od tego co tak naprawdę chcesz ćwiczyć. Znaczenie ma też ktoś kto prowadzi takie zajęcia. Ja np. wyszukiwałem sobie filmiki na konkretne partie typu odcinek lędźwiowy, lub też wzmacnianie bioder itd. Jest tego cała masa, ale trzeba natrafić na to co z nami rezonuje. Ciężko jest cokolwiek polecić. Ja osobiście ciągle szukam czegoś fajnego na dany moment. To co odkryłem to ćwiczenia dla seniorów (świetnie działa na poczucie ważności). Ćwiczenia zazwyczaj nie są jakieś super wymagające, ale zdarza się, że nawet z nimi mam pewien kłopot.

Niektóre joginki wypinają się i eksponują swoje wdzięki co utrudnia zdrowym mężczyznom trzymanie celibatu, warto mieć to na uwadze. Dodatkowo większość to egomaniacy i celebryci, co również nie wpływa pozytywnie na odbiorcę. Jeżeli widzicie, że ktoś wali szpagaty na rozciąganiu i czujecie się gorzej, to również będzie miało to wpływ na naszą motywację. Zatem podsumowując, skupić się na tym czego potrzebujemy i szukać aż trafimy i zarezonujemy! Inną opcją jest robienie tego wszystkiego po swojemu skupiając się tylko na własnym ciele i intuicji... no ale to troszkę wyższa forma magii.
#9
OBE LD PROJEKCJA ASTRALNA SNY ŚNIENIE / Odp: Rozbudzanie na kanale You...
Ostatnia wiadomość przez Robert Noble - Marzec 27, 2024, 09:10:14 AM
Cytat: Miłek w Marzec 27, 2024, 08:06:06 AMWczoraj na livie dobra radę dostałem.

Odpuścić i odpocząć:)

Z tym odpuszczeniem to bym uważał... istnieje pokusa, by zapomnieć o tym czego się nauczyliśmy :) Raczej skupiłbym się na świadomym odpoczynku :)
#10
OBE LD PROJEKCJA ASTRALNA SNY ŚNIENIE / Odp: Rozbudzanie na kanale You...
Ostatnia wiadomość przez EosCris - Marzec 27, 2024, 08:25:07 AM
CytatHałas jest na tyle głośny że ciało się lekko napina jak przejeżdża samochód, ale może przewrażliwiony jestem, kiedyś krótko mieszkałem w Warszawie, za oknem tramwaje jeździły, ciśnienie mi od tego skoczyło że w uszach czułem walenie serca 🙂

czyli masz juz odpowiedź :) trzeba to doświadczenie głęboko z rekapitulować bo nie te auta Cię denerwują a te tramwaje :D