OOBE a wiek

Zaczęty przez OneNight, Styczeń 28, 2017, 10:56:06 PM

« Nieświadome OBE - atak ze strony złej energii | Technika LD "by Wykop" »

OneNight

Na to forum zawitał niegdyś 16letni chłopiec o nicku "bljetros". Pytał się was, drodzy użytkownicy, czy w OOBE są ograniczenia wiekowe. Zaszokowała mnie prymitywna odpowiedź użytkownika, który stwierdził, że mu brakuje pasa na dupie. Stanąłem w jego obronie i nazwano mnie " obrońcą uciśniomych". Widzę teraz nowych użytkowników na forum, więc mam nadzieje, że się coś zmieniło pod względem kultury od tamtego czasu, gdyż to było powodem mojej nieobecności na forum. 
Czy uważacie, że OOBE powinni ćwiczyć tylko osoby, które osiągneły pewien wiek, czy też jesteście zdania, że OOBE jest dla wszystkich?

Mote

OOBE jest dla każdego kto potrafi je osiągnąć.
Cytat: OneNight w Styczeń 28, 2017, 10:56:06 PM
Widzę teraz nowych użytkowników na forum, więc mam nadzieje, że się coś zmieniło pod względem kultury od tamtego czasu, gdyż to było powodem mojej nieobecności na forum.
Ludzie są różni, wszędzie znajdzie się ktoś z kolcami... najlepiej takich ignorować

Zofu

Pierwsze świadome sny miałem w wieku około 5 lat może mniej, natomiast nie było koło mnie nikogo kto by mi powiedział że odzyskiwanie świadomości we śnie ma jakąkolwiek wartość, tak więc wiedziałem jedynie ze sny są gupie i jak się odzyska świadomość to należy się wybudzić aby zasnąć normalnie. Dotrwałem w takiej niewiedzy do 16 roku życia, zmarnowałem więc 11 lat, gdzie ja bym teraz był gdybym wtedy wiedział...

Osoby zajmujące się rozwojem szeroko pojętym w tym OBE są często osobami "po przejściach" dlatego trzeba być tutaj wyjątkowo wyrozumiałym jeśli chodzi o aspołeczne zachowania :) 

Robert Noble

Cytat: OneNight w Styczeń 28, 2017, 10:56:06 PM
Na to forum zawitał niegdyś 16letni chłopiec o nicku "bljetros". Pytał się was, drodzy użytkownicy, czy w OOBE są ograniczenia wiekowe. Zaszokowała mnie prymitywna odpowiedź użytkownika, który stwierdził, że mu brakuje pasa na dupie. Stanąłem w jego obronie i nazwano mnie " obrońcą uciśniomych". Widzę teraz nowych użytkowników na forum, więc mam nadzieje, że się coś zmieniło pod względem kultury od tamtego czasu, gdyż to było powodem mojej nieobecności na forum.
Faktycznie był taki użytkownik ale nie kojarzę by była taka dyskusja. Przez forum przewinęło się sporo osób, każdy wzbogaca je swoją opowieścią.
Cytat
Czy uważacie, że OOBE powinni ćwiczyć tylko osoby, które osiągneły pewien wiek, czy też jesteście zdania, że OOBE jest dla wszystkich?
Im wcześniej się zacznie żyć świadomie tym lepiej. OOBE szybciej uczy nas dochodzić do pełni siebie. Niektórzy mają jednak inną drogę...

zinka

#4
Jestem prawie od początku na forum i nie przypominam sobie takiej sytuacji, i nie sądzę, żeby ktoś ze stałych użytkowników którego znam z tego forum mógł coś takiego napisać, no chyba, że wpadł tu jakiś oszołom i coś takiego napisał, ale pewnie już dawno siedzi na banie.

Problem jest w tym, że dzieci doświadczając czegoś dla nich naturalnego, opowiadając to dorosłym zaraz przez nich sprowadzani są na ziemię, więc takie biedne istoty ludzkie zamykają się na takie doświadczenia, dopóty dopóki nie nabiorą odwagi by zaś się tym zająć i doświadczać i odważnie dzielić się swoimi przeżyciami i doświadczeniami.

Ostatnio szłam za matką, która ciągnęła na sankach małego chłopca, rozmawiali ze sobą, w pewnym momencie przejeżdżali koło opuszczonego domu, mały chłopiec powiedział do mamy, że tam są duchy i wskazał ręką okno, mama oczywiście zaraz sprowadziła go na ziemię i nagadała, że naoglądał się bajek i teraz wymyśla.
Spojrzałam we wskazanym kierunku, oczywiście niczego nie widziałam, co wcale nie wskazuje na to, że tam nikogo nie było, dzieci widzą więcej ;)

Jeśli matka byłaby bardziej otwarta na świat duchowy, mogłaby wypytać małego co i jak, dzieciak pewnie by odpowiadał, a tak to, nic nie powiedział, tylko spojrzał na mnie :)  już ja bym go wypytała ;D  a mamuśka odesłałaby mnie do czubków ;D



studniarz

Należy to traktować jako wyzwanie, pewnie nie jest to łatwe i o to chodzi.

Robert Noble

Prawdą jest jednak, że osoby małoletnie lub w okresie dojrzewania mają więcej świadomych snów niż osoby ze starszej grupy wiekowej.

sidhartha-makulec

mam 30 lat :)
zastanawiam się czy za gówniarza mia.lem LD i szczerze mówiąc nie pamiętam i może nigdy
sobie ine przypomne.
LD/OOBE może mieć kazdy.

billusher

Cytat: OneNight w Styczeń 28, 2017, 10:56:06 PM
Na to forum zawitał niegdyś 16letni chłopiec o nicku "bljetros". Pytał się was, drodzy użytkownicy, czy w OOBE są ograniczenia wiekowe. Zaszokowała mnie prymitywna odpowiedź użytkownika, który stwierdził, że mu brakuje pasa na dupie. Stanąłem w jego obronie i nazwano mnie " obrońcą uciśniomych". Widzę teraz nowych użytkowników na forum, więc mam nadzieje, że się coś zmieniło pod względem kultury od tamtego czasu, gdyż to było powodem mojej nieobecności na forum.
Czy uważacie, że OOBE powinni ćwiczyć tylko osoby, które osiągneły pewien wiek, czy też jesteście zdania, że OOBE jest dla wszystkich?
Moim zdaniem tak, ale obecnie w społeczeństwie instant coraz mniej młodych chce się tym interesować chyba

Robert Noble

Wszystko powiązane z wysiłkiem i dążeniem do zrozumienia jest mało popularne :) 


Share via facebook Share via twitter