Festiwal Jedności Ducha i Ciała

Zaczęty przez Mote, Marzec 26, 2018, 07:32:40 PM

« ZLOT IRN 2014r. | Red Eye »

Mote

Festiwal Jedności Ducha i Ciała
25-27 Maja 2018
Zapraszamy was na trzy dni pośród Natury, pełne inspirujących spotkań i radości bycia.
Festiwal Jedności Ducha i Ciała to wspólna kreacja wielu osób, których łączy miłość do Matki Ziemi, ciekawość świata i świadomość, że najwięcej osiągniemy poprzez wspólne działanie.
W otoczeniu sosnowych lasów, trzech jezior, świeżego powietrza i przy wspólnym ogniu – puścimy to, co już nam nie niepotrzebne, robiąc miejsce na nowe. Zgromadzenie Plemion jest przestrzenią na holistyczną integrację umysłowego, emocjonalnego i duchowego rozumienia rzeczywistości, niezbędną do stałego funkcjonowania w harmonii z sobą i otaczającym światem, przeżywania każdej chwili w pełni.
Przed nami dni warsztatów, prelekcji, koncertów. śpiewu, ruchu spontanicznego, pracy z ciałem i energią oraz wielu innych dostępnych aktywności. Oczyścimy świadomość, wsłuchamy się w dźwięki szamańskich bębnów i bicie własnych serc. Odczujemy uzdrawiającą wibrację naturalnych instrumentów, zgromadzimy się na rytualnych ceremoniach i w kręgach.
Zajęcia poprowadzą pasjonaci, którzy chcą dzielić się z innymi swoim doświadczeniem i wiedzą. To przestrzeń, w której będziemy mogli wymieniać się i uczyć się od siebie nawzajem, w atmosferze bliskości i autentyczności.
Wierzymy, że wspólnie stworzymy miejsce, w którym pozwolimy sobie na naturalność i pierwotność. Tuż przed majową pełnią księżyca, także i my będziemy zmierzać do Pełni- tak, by po prostu być razem, doświadczając nieskrępowanej radości i harmonii ciała, umysłu i ducha.


http://www.festiwaljednosci.pl/index.php/prowadzacy/

Robert Noble


Mote

Taki mam zamiar, mam nadzieję że wszechświat nie ma innego zamiaru hehe. A Ty Robert myślisz o pojawieniu się na festiwalu?

Robert Noble

Rozumiem :) Mnie na pewno tam nie będzie :) Najwcześniej to się chyba na zlocie IRN pojawię...

karolkraftwerk

Ktoś był? Jak wrażenia? Chciałem się tam wybrać, ale z przyczyn niezależnych ode mnie nie mogłem dotrzeć :(


Share via facebook Share via twitter