Jak tu trafiłeś?

Zaczęty przez robercik101, Maj 24, 2013, 09:36:19 PM

« Witaj na forum IRN | Cześć »

Skąd wiesz o Instytucie Roberta Noble

Z filmów wideo Roberta Noble
13 (23.2%)
Od znajomych
5 (8.9%)
Z komentarzy na YouTube
1 (1.8%)
Z forów/stron/list mailingowych poświęconych szerokiemu w pojęciu rozwojowi duchowemu/ezoteryce
10 (17.9%)
Przypadkiem natrafiłem
8 (14.3%)
W inny sposób
15 (26.8%)
Z kanału Instytutu Roberta Noble
1 (1.8%)
Z książek Roberta Noble
3 (5.4%)

Głosów w sumie: 47

robercik101

Bardzo mnie zainteresował ten temat więc postanowiłem zapytać :)
Jak trafiłeś na portal i forum Instytutu Roberta Noble?
Przyda się to również nam później w reklamie ;)

GuineaPig

Film na Youtube objawił :|

Vandraren

Dzięki sygnaturce Noble na forum oobe.pl ;D

Robert Noble

Coś mnie tchnęło, żeby ją tam wstawić ;) Witamy Serdecznie :)

smirrr

Z fejsa.

Kurcze. Świetna inicjatywa. Brakowało takiej instytucji w Polsce. Planujecie w przyszłości stworzyć jakiś kompleks?

P.S. Panie Noble, macie miażdżący awatar. Po prostu patrzę i uśmiecham się do ekranu. Pozdro!

zinka

Ponieważ słucham wszystkich audycji prowadzonych przez Zbyszka Mrugałę, to właśnie tam adres forum podał jeden z zaproszonych gości, Robert Noble, który zresztą ma bardzo miły głos.  ;)

NianiaOgg

A ja przeczytałam na forum oobe.pl, ostrą krytykę pod adresem Roberta, żeby nie powiedzieć - plucie jadem, a to że nosa zadziera i śmie używać nazwy Instytut, a to że się lansuje i chce ukręcić biznes, a to że jego eksperyment nie wart funta kłaków... i tak mnie wkurzyli tą zaciętą krytyką, że przeniosłam się właśnie tu  :)
jeden z drugim nic sam nie zrobi, tylko siedzi na d..pie i krytykuje,   ::)
No i tak właśnie tu trafiłam.

Świetlisty

Robert mnie zaczepił, więc jestem  :)

yattaron

Cóż moje poszukiwania naprowadziły mnie miedzy innymi na filmy Roberta Noble.

Shining Light

Stronkę pokazał mi Robert. Jakiś czas przyglądałem się z daleka i zachęcony bardzo fajnymi wibracjami tutaj zastukałem dziś oficjalnie.  :)

Shining Light

Cytat: NianiaOgg w Sierpień 02, 2013, 08:04:33 PM
A ja przeczytałam na forum oobe.pl, ostrą krytykę pod adresem Roberta, żeby nie powiedzieć - plucie jadem, a to że nosa zadziera i śmie używać nazwy Instytut, a to że się lansuje i chce ukręcić biznes, a to że jego eksperyment nie wart funta kłaków... i tak mnie wkurzyli tą zaciętą krytyką, że przeniosłam się właśnie tu  :)
jeden z drugim nic sam nie zrobi, tylko siedzi na d..pie i krytykuje,   ::)
No i tak właśnie tu trafiłam.

Nigdy chyba nie byłem na forum oobe.pl za to mam duże doświadczenie ogólne na forach internetowych i wyobraźnię i na podstawie tego, co piszesz, doskonale sobie wyobrażam, co tam się mogło dziać  :D  :D  :D
To bardzo dobrze, że tu jest inne miejsce, nie do tłuczenia piany tylko do konkretów. Robert to pewnie przypilnuje.

Agata

Zwierzyłam się koleżance o wyjściu z ciała i zapytałam czy zna kogoś z kim mogłabym porozmawiać o tym i poleciła mi Roberta na FB a z jego profilu dowiedziałam się o tym forum.

Linek

Przeglądając stronkę Adama Bytofa  autohipnoza.pl wszedłem na link instytutu Roberta :)

Zbyszek

A ja trafilem tutaj z jego opowiesci. Namawial , namawial i wreszcie sie ruszylem. Stronka fajna, instytut samozwanczy ale widze w nim przyszlosc. Robert do dziela!!!

Wolna Podróżniczka

Siemka :D No ROBERTO mnie zaprosił na FB a potem podał link więc jestem ^^
Uwielbiam was wszystkich, jej jak to miło poznać ludzi, których interesuje coś tak niesamowitego jak OOBE/LD. :D
Mam na imię Magda. :D


Share via facebook Share via twitter