Kuracja oczyszczająca cały organizm ;)

Zaczęty przez zinka, Wrzesień 06, 2015, 03:49:20 PM

« Herbata z Palo Santo | Zupa z ciecierzycy »

zinka

Posprzątaj po Tybetańsku – najprostsza kuracja oczyszczająca





Tybetański sposób na oczyszczanie całego organizmu jest bardzo prosty.

Potrzebny jest ryż – taki o najbardziej okrągłych ziarnach.  W żadnym wypadku długoziarnisty.



Na sitko wsyp tyle płaskich łyżek stołowych ryżu ile masz lat.

Umyj go, a następnie przełóż do słoja i zalej świeżo przegotowaną wodą.

Zakręć i wstaw do lodówki.

Nazajutrz wstań przed godzina 7 rano, wylej ze słoika wodę, nabierz kopiasta łyżkę ryżu i gotuj go 3-4 minuty. Nie dodawaj soli. Zjedz ugotowaną porcję .



Pamiętaj, musisz to zrobić przed godz. 7.30! Właśnie o tej porze jelita pracują najintensywniej, a ziarno wymiata wszelkie zanieczyszczenia.

Pozostały w słoiku ryż znów zalej woda i umieść w lodowce. Czynność powtarzaj każdego ranka, aż ryż się skończy.

Kuracja oczyści Twój żołądek, dwunastnice, jelita, a także nerki. Rano możesz dostrzec w moczu kryształki, różnej wielkości i koloru, od czarnego po jasnopomarańczowy. To są właśnie odpadki wyrzucone z twojego organizmu



.http://sekrety-zdrowia.org/posprzataj-po-tybetansku-najprostsza-kuracja-oczyszczajaca/



Lubię proste i nie wymagające pracy metody, więc na bank ją sobie zaserwuję, tylko muszę okrągły ryż znaleźć ;D

Robert Noble

Zinka i to niby ma być proste? Najprostsze? Samo znalezienie okrągłego ryżu to chyba graniczy z cudem. Chętnie poczekam na Twoją relację z tego oczyszczania :)

EosCris

 no nieżle, ale ja poczekam gdzięs Ty znalazła ten ryż ::) Nie mówiłaś ze wybierasz sie na wycieczkę do Tybetu :P 

zinka

Ale marudzicie, pójdę i kupię :P i powiem wam gdzie takowy jest ;)

Robert Noble

Jeśli to nie będzie Tesco lub Biedronka to raczej słabo :) Innych sklepów nie ma w moim pięknym mieście :)

zinka

Robert, Ty to masz szczęście, w Biedronce jest tydzień włoski i jest włoski ryż okrągły do risotto, 0,5kg kosztuje 3.50 :)

Kupujemy i się oczyszczamy ;)

linda

Nie jest to takie proste :) Ale ja kiedyś to robiłam i jest to faktycznie skuteczne.

Robert Noble

Zagapiłem się z tą promocją. Zinka wiem, że Tobie udało się zakupić ryż. Jak zatem idzie Ci kuracja? Robiłaś ją w ogóle?


Share via facebook Share via twitter