Instytut Roberta Noble

Jak ćwiczymy w IRN - Zdrowy Styl

Zaczęty przez Robert Noble, Czerwiec 01, 2016, 10:03:30 PM

« ORGONITY | chrapanie i bezdech senny - jak się pozbyć? »

Robert Noble

News prosto z IRN:

Cytat
Witajcie,
specjalnie dla Was stworzyliśmy zakładkę ,,ćwiczenia,,. Będziemy dzielić się z Wami naszymi doświadczeniami w tej kwestii. Będziemy nagrywać filmy, które umieszczane będą na stronie IRN. Zachęcamy Was do towarzyszenia nam w tych ćwiczeniach. Rozpoczynamy naszą przygodę kompletnie w zerowej kondycji i mamy nadzieję, że będziecie dla nas wyrozumiali. Chcemy pokazać Wam, że można ćwiczyć wszędzie i praktycznie ze wszystkim, niekoniecznie kupując do tego drogi sprzęt. Pragniemy poprawić naszą kondycję fizyczną aby czuć się ze sobą dobrze i w pełni korzystać z życia. Jak wiemy w zdrowym ciele, zdrowy duch. Dziś Dzień Dziecka i właśnie tego dnia rozpoczynamy rozbudowę tego działu. Więc, nie przedłużając, zapraszamy do zapoznania się z sekcją ,,Ćwiczenia" i z pierwszym wprowadzającym filmikiem. Pozdrawiamy Eos i Robert

http://www.instytutnoble.pl/cwiczenia-zdrowy-styl-zycia/

Wiatr1000

No widziałem xD Ja już z Zinuś mamy 1 miejsca siedzące xD <smiech>

Robert Noble

Wiaterku nie wiem czy zauważyłeś ale cała ta akcja jest po to by ruszyć tyłek z kanapy i brać się do roboty :)

EosCris

No a Wiaterek już miejsca zaklepuje i będzie siedziął  z Zinką z popkornem i podziwiał nas :P

Wiatr1000

Teraz to my z Zinuś leżymy i pachniemy xD Tylko , że waszym potkiem po ćwiczeniach <smiech>

Robert Noble

Hehe to prawda będzie pot, krew i łzy. Przed ekranem można jedynie poczuć to niefizycznie :D

EosCris


Wiatr1000

Olci komentarz: "Oj jak boli... Oj jak boli..." :)) :))

zinka

Mnie czasami mogą wyrzuty sumienia ruszyć :) że tak sobie leżę bezczynnie a Wy tam ruchu zażywacie na powietrzu ;D

Z Wiatrem będzie miło Wasze poczynania podziwiać  <brawo> <cwiczy> może się zmobilizujemy tym oglądaniem ;D

Robert Noble

Trzeba się mobilizować z każdej możliwej strony. Jeżeli sami nie mamy w sobie tyle samodyscypliny to może ktoś nas natchnie :) CT FLETCHER jest moim Motywacyjnym Guru ze swoimi 10 przykazaniami :)

EosCris


Robert Noble

No cóż nie mogę się doczekać kolejnego treningu :) Rozgrzewka nie jest taka zła, ah gdyby rekapitulacja szła tak sprawnie przed śnieniem jak rozgrzewka przed ćwiczeniami...

EosCris

O tak Roebrcie, żeby ta rekapitulacja była taka prosta, jaka jest w rzeczywistości ;) :D 

Robert Noble

Kolejny odcinek :) tym razem robiliśmy ćwiczenia na mięśnie nóg i pośladków :)
http://www.instytutnoble.pl/cwiczenia-zdrowy-styl-zycia-3/

Świetlisty

Brawo Robert za inicjatywę! :)
Jeśli chodzi o rozgrzewkę, to zestaw ćwiczeń jak i przeprowadzona kolejność jak najbardziej prawidłowa. Jedna ważna uwaga o której Robert wspomniał w filmie. Rozgrzewce należy poświecić minimum 15 minut dokładając do każdej z rozgrzewanych partii dodatkowe ćwiczenia w różnych wariantach. Podam na pierwszym lepszym przykładzie szyi. Do zaprezentowanych obrotów dokładamy:
1. skręty lewo-prawo
2. skłony głową przód-tył
3. skłony do boków
4. podkładamy dłonie pod brodę i pchając do góry oporujemy głową
5. kładziemy dłonie na potylicę i pchając do przodu oporujemy głową
6. kładziemy dłoń na boku głowy i pchamy oporując głową - analogicznie na drugą stronę
7, na koniec wykonujemy obroty głową jak na prezentowanym filmie Roberta.
Wykonujcie po kilka różnego rodzaju ćwiczeń na każdą z prezentowanych w filmie partii.
P.S. Do Zinki i Wiatru...
Wczoraj wybrałem się "na rower". Z pewnej odległości dostrzegłem postać poruszającą się na rolkach. Moje zaskoczenie narastało wprost proporcjonalnie do zmniejszania odległości do człowieka na rolkach. Kiedy się mijaliśmy stwierdziłem, że uśmiechnięty człowiek miał jakieś 70-75 lat...
Wnioski wyciągnijcie sami :)
Pozdrawiam <sun>


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble