Robert Noble

Dziękuję :) Nie wiem kiedy to powtórzę. Pewnie nie tak szybko :)

Świetlisty

#31
Gratuluję ! Jak na osobę mało wysportowaną ... hehehehe ... ,  to bardzo dobry wynik. Znajomy chodzący regularnie na siłownie ledwie zrobił 330 w godzinę, więc widzę potencjał :) Brawo Robercie ! :) Teraz czekamy na Artura :D
P.s.
Piątek, to był zapewne dobry wybór .... ;D

zinka




Ja mam zastępstwo ;D <cwiczy> i wasze rekordy bije na głowę ;)

Świetlisty

Dziś "poszedłem po bandzie" ;D
880 pompek / 59 min. 49 sek :D
Artur ? :D

EosCris

Jak zobaczę na filmiku to uwierze ::)  >:D

Robert Noble

Ola domyślam się, że filmiku nie będzie :)

Świetlisty

Myślę, że nie będzie z powodu bardzo błahej przyczyny technicznej - nie dysponuję żadnym sprzętem do nagrywania, który nagrałby godzinę filmu, ale jeśli kiedyś nadarzy się okazja np. na zlocie, to będzie okazja zaprezentować "na żywo". :)
Gdyby się jednak zdarzyło wcześniej kupić kamerę, która to ogarnie, to film jednak będzie. :)
Jednak powiem szczerze, że z mojego punktu widzenia, to tak naprawdę nic specjalnego ten wynik :)
Po prostu kładziesz się i robisz ...

EosCris

Dla sprawdzenia swoich możliwości Zrobiłam test. Z racji tego ze nie ćwiczę w ogóle, to zrobiłam test 30 min a w nim pompki, przysiady i brzuszki. 

Wiem , że nie o to chodziło Ale wpisze swoje wyniki :)

Test 26min 57 sekund

Brzuszki- 240
przysiady- 200
pompki (na kolanach, o innych na tym etapie nie było mowy :p ) - 75
No to tyle, może kiedyś powtórzę ten wyczyn, jeśli się oczywiście rusze jeszcze hihi. :)

Świetlisty

Dziś wdrożyłem i przetestowałem nowy program szkoleniowy 30min / x:
seria po 20 pompek:
5 serii co 30 sek
3 serie co 45 sek
19 serii co 60 sek
wynik 540 pompek / 30 minut
Ponieważ skróciłem czas pomiędzy przedostatnią, a ostatnia serią, to zrobiłem
540 pompek / 29 min 32 sek :)

Robert, gonisz mnie trochę ? <cwiczy> :D
P.S. Tak nieśmiało zapytam, gdzie Artur ? ::)

Robert Noble

Świetlisty ja póki co mam pozrywane mięśnie więc jak na razie to gonię Cię mentalnie za to, że mnie namówiłeś :) Myślę, że za tydzień już dojdę do siebie.

Artur pewnie jest jak przyczajony tygrys i wyskoczy z wynikiem, który pozrywa nas obu razem wziętych :) W sumie mógłby się już wykazać... :)

Świetlisty

Hahahaha .... <ucieczka> <sun>
albo w druga stronę
<motor> <hexa>
:D
No, masz rację ... ciekawe ile jeszcze będę musiał dopompować jak Artur wyskoczy z wynikiem ...  ??? ::)
Tak, czy siak, to stoję w blokach i póki co wyniku nie będę podkręcał ... raczej ;) 

Świetlisty

Ok ... żeby nie było za nudno  ;) zapodaje program urozmaicający codzienne pompowanie  ^-^ :
czas treningu 60 minut,
ćwiczymy w cyklach: seria + czas pozostały do pełnej minuty -> kolejna seria + czas pozostały do pełnej minuty itd. aż do upływu pełnej godziny :),
w serii wykonujemy na zmianę:
przysiady - po 25 w serii
pompki - po 20 w serii
brzuszki - po 15 w serii
Tym prostym sposobem w ciągu godziny wykonacie 500 przysiadów, 400 pompek i 300 brzuszków zamiast siedzieć i się gapić w monitor ..... :P
Do roboty ! >:D

Świetlisty

#42
Wczoraj pisałem, dziś przyszedł czas na test i podsumowanie.
Otóż, po 12 cyklach poczułem, że rozgrzałem organizm, to też pozostałe 8 cykli minęło już gładko i we właściwej do ćwiczeń temperaturze. Tak około 17- 18 cyklu odniosłem dziwne wrażenie, jakby upływająca minuta pomiędzy seriami poczęła się bardzo nieznacznie skracać ;).
Wnioski po przerobieniu 20 cykli i upływie godziny:
- dobry trening dla "początkujących", zaawansowanym w powyższej wersji będzie czegoś brakować,
- zaawansowanym, bardziej wydolnym oddechowo proponuje zwiększyć ilość przysiadów w serii do 30, pompek do 25, a brzuszków do 20 pozostawiając niezmieniony czas pomiędzy seriami,
- zaawansowanym, bardziej wydolnym siłowo proponuje przećwiczyć kolejna dodatkową godzinę bez wprowadzania zmian.
Podsumowując, polecam "początkującym", a zaawansowani mogą przerobić cykl godzinny bez wprowadzania zmian w dniach pomiędzy cięższymi treningami, lub wprowadzić do wersji podstawowej w/w zmiany w zależności od własnych preferencji.

Robert Noble

Świetlisty a wziąłeś ty w ogóle pod uwagę, że początkujący nie zrobią 20 pompek w jednej serii ? :) Ten trening jest już dla kogoś kto jest wyrobiony w tych ćwiczeniach. Sama godzina ćwiczeń to masakra.
Teraz potrzebny jest jakiś trening na drążku :) Możliwe, że niebawem podsunę swój i potem będzie można samemu pokombinować.

Świetlisty

Robert, ja w ogóle nie biorę takiej opcji pod uwagę, że można nie zrobić 20 pompek, a już na pewno nie w przypadku mężczyzny ... ???
Pokombinuj coś z tym drążkiem :D
I zaproś Artura do treningów :D


Share via facebook Share via twitter