Ayahuasca

Zaczęty przez robercik101, Czerwiec 28, 2013, 11:11:08 PM

« Gotu Kola | Serotonina i psychodeliki »

Rocker

Cytat
Mam sposoby rozwiązania tego problemu, ale to nie jest takie proste jak się wydaje ;)

1. Znalazłem sklep o nazwie "Magiczne Muchomory" (podawanie nazwy tego sklepu nie jest chyba nielegalne bo na innych forach podają ;)) ale nie ma żadnych opinii na jego temat, sklep znajduje się w Holandii, nie wiem czy to oszustwo czy nie
2. Kasę można zarobić :)
3. Mogę zamówić to  "na słupa" (ktoś za mnie to odbiera, a następnie mi daje, oczywiście nie za darmo)

Z tego co słyszałem owy sklepik działa w miare dobrze i można tam zakupić różne specyfiki które w PL są nie legalne, aczkolwiek jak to już w praktyce wygląda to nie mam pojęcia..

Pozatym ayahuasca samemu? Bez żadnego obeznanego w temacie?! Niee  ::) lepiej nie bo będzie baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo ała  ;).
Pozatym nie rzucaj się z motyką na słońce.. lepiej spróbować ciut delikatniejszego psychodelku na początku.. bo taki gwałtowny wyrzut informacji, problemów, blokad z podświadomości jest naprawde straszny, to taka mała śmierć ;).

http://ayahuasca.net.pl/ceremonia_ayahuasca.html
Miłej lektury  ^-^

Agata


Mote

Lata temu próbowałem razem z kolegą ayahuaski I moge potwierdzić, że ma ona potężną moc.
Ostatnio powrócił do mnie ten temat w temacie postrzegania energii w ruchu we wszechświecie w sposób don Juana. Otórz po zarzyciu ayahuaski wpatrywałem się w przedmioty I widziałem poruszające się "piksele" w nich tzn. np wpatrując się w swoją ręke widziałem tkanki, atomy, krwinki wszystko w ruchu to tyczyło się wszystkiego na czym zawiesiłem wzrok, to było jak wnikanie bądż przenikanie wzrokiem, mój kolega nic takiego nie widział. Ciężko to opisać słowami. Próbując "widzieć" w medytacjach natrafiam na rodzaj zasłony, kurtyny gdy to świat zaczyna się rozmywać, rozpadać I nie potrafie tego przekroczyć na chwile obecną.... brak energii prawdopodobnie... I tu zawsze przypomina mi się ayahuasca I to co widziałem z jej pomocą. Wydaje mi się, że z jej pomocą można nauczyć się widzieć energię.
Nie było z name żadnego szamana;) I złe demony nas nie zaatakowały ;)

Freezer

Spróbować DMT...moje marzenie - nic lepszego nie może cie spotkać..

EosCris

Freezer, tak myslisz??? hehe skąd takie przypuszczenie? 

Robert Noble

Myśli tak bo albo się naczytał albo nasłuchał jakie to DMT jest cool :) Fajnie jak już się z tego wyleczy :) Freezer powodzenia!
PS. Owszem może mnie spotkać coś o wiele lepszego :) (PRAWDA)

Robert Noble

A tutaj w artykule możecie przeczytać relację Grzegorza, który opisuje swoją wyprawę na Ceremonię Ayahuaski:
https://instytutnoble.pl/moja-wyprawa-na-ceremonie-ayahuaski/


Share via facebook Share via twitter