cześć :)

Zaczęty przez journey, Maj 05, 2015, 02:52:14 PM

« Rasiak wita :) | Stokrotka wita »

journey

cześć :) jestem J.
W ciągu miesiąca po lekturze "Podróży poza ciałem" miałam trzy świadome sny (bez świadomej chęci ich wywołania), które przeobrażały się w wibracje+dziwne dźwięki. Było to dla mnie ogromne zaskoczenie, bo nastawiona byłam do tej pory sceptycznie. Świadomie te wibracje przerywałam (choć było to trudne i wymagało wysiłku) bo się bałam. Zaczęłam szukać informacji o OOBE i tak tu trafiłam. Mam nadzieję, że jak przeczytam o Waszych doświadczeniach z OOBE to przestanę się bać i może sama będę mogła podróżować.
Pozdrawiam :)

Robert Noble

Witaj Journey :)

Miło, że trafiłaś na nasze forum. Myślę, że to dobry krok do tego byś zaczęła samodzielnie swoją przygodę z OBE. Z tego co opisujesz można wnioskować, że nie będziesz miała większych problemów. Skoro już doświadczyłaś  świadomości we śnie i wibracji to znaczy, że nadszedł odpowiedni moment :)

Pamiętaj, że każdy na początku się boi, to jest normalna sprawa. Wierzę, że szybko przełamiesz tą barierę i rozwiniesz skrzydła. Powodzenia!

zinka

No witaj, niektórzy, to chcieliby mieć takie zdolności i taką łatwość w osiąganiu wibracji. :)
 Poczytaj i oswój się bardziej z tematem, strach to podstawa, żeby się go pozbyć a potem to już z górki  ;)

journey

Dziękuję Wam za miłe słowa - pomagają. :)

EosCris

Witaj J :)
No ja musiałam sie trochę namęczyć aby osiągnąć swoje pierwsze ooe ;) Wibracje odczułam dużo później. Pozdrawiam ciepło i mam nadzieję, że będziesz dzieliła sie z nami swoimi doświadczeniami na ścieżce oobe :) 


Share via facebook Share via twitter