Technika LD "by Wykop"

Zaczęty przez robercik101, Maj 27, 2013, 09:21:17 PM

« OOBE a wiek | O tym jak niedowiarek stał się praktykiem. »

robercik101

Zauważyłem na Wykopie bardzo ciekawą technikę osiągania świadomego snu:
http://www.wykop.pl/ramka/722783/swiadomy-sen-teraz-mozliwy-dla-kazdego
Nie próbowałem tego jeszcze ^^

Robert Noble

Próbowałem kiedyś tej techniki. Ma ona dwie wady. Pierwsza w momencie zaśnięcia nie przebije się do ciebie nagrany dźwięk, (nie przejdzie do świata snu). A drugą wadą jest to, że dźwięk po prostu powoduje wybudzenie. Tak czy inaczej skuteczniejszą metodą jest nagranie tego dźwięku w pętli cały czas i słuchanie przed samym zaśnięciem tym samym programując naszą podświadomość na dane doświadczenie.

Btw Robercik wypróbuj tą metodę, ciekaw jestem Twoich wyników, weź pod uwagę, że w słuchawkach może być niezbyt wygodnie ;)

robercik101

Cytat: Robert Noble w Maj 27, 2013, 09:39:33 PM
Próbowałem kiedyś tej techniki. Ma ona dwie wady. Pierwsza w momencie zaśnięcia nie przebije się do ciebie nagrany dźwięk, (nie przejdzie do świata snu). A drugą wadą jest to, że dźwięk po prostu powoduje wybudzenie. Tak czy inaczej skuteczniejszą metodą jest nagranie tego dźwięku w pętli cały czas i słuchanie przed samym zaśnięciem tym samym programując naszą podświadomość na dane doświadczenie.

Btw Robercik wypróbuj tą metodę, ciekaw jestem Twoich wyników, weź pod uwagę, że w słuchawkach może być niezbyt wygodnie ;)

Nie mam odtwarzacza, a podłączenie przez cały czas do radia nie byłoby chyba dobrym pomysłem  ::)
To "wybicie" przez słuchanie może być pomocne do MILDa :]

billusher

Cytat: Robert Noble w Maj 27, 2013, 09:39:33 PM
Próbowałem kiedyś tej techniki. Ma ona dwie wady. Pierwsza w momencie zaśnięcia nie przebije się do ciebie nagrany dźwięk, (nie przejdzie do świata snu). A drugą wadą jest to, że dźwięk po prostu powoduje wybudzenie. Tak czy inaczej skuteczniejszą metodą jest nagranie tego dźwięku w pętli cały czas i słuchanie przed samym zaśnięciem tym samym programując naszą podświadomość na dane doświadczenie.

Btw Robercik wypróbuj tą metodę, ciekaw jestem Twoich wyników, weź pod uwagę, że w słuchawkach może być niezbyt wygodnie ;)

Wiem, że temat stary sorry za odkop najlepiej to działa jak się jest w niewygodnej pozycji i w czasie drzemki


Share via facebook Share via twitter