Instytut Roberta Noble

Strona Główna Instytutu - sugestie

Zaczęty przez Robert Noble, Maj 17, 2013, 11:28:16 PM

« Astrologia - Indiański Znak Zodiaku | Rysownik/Grafik - Poszukiwany »

Robert Noble

Tutaj proszę o propozycje i sugestie dotyczące głównej strony instytutu. Brakuje jakiś działów? Powinny być jakieś dodatkowe zakładki?

Ja uważam, że w każdym dziale co jest powinien być jakiś film w którym jest omówione to co dany dział zawiera. Taki przekaz zawsze jest sympatyczniejszy. Im więcej filmików tym lepiej. Czekam na wasze pomysły na filmy.


robercik101

Mam kilka ciekawych pluginów do WordPressa które warto zainstalować :)

Akismet - chroni przed spamem
All in One SEO Pack - pomaga przy pozycjonowaniu strony w Internecie
Facebook - dodaje przyciski lubię to, podziel się oraz podążaj
Facebook comments - umożliwia dodawanie komentarzy na stronie za pomocą Facebooka :]
(aby móc korzystać z pluginów, trzeba być zarejestrowanym w Facebook Developers i posiadać App ID i App secret, możliwe jest korzystanie z jednego App ID do dwóch pluginów)
Sociable - umożliwia dzielenie się wpisem w sieciach społecznościowych (Facebook, Twitter itp), warto połączyć ten plugin z pluginem Facebook, warto też zainstalować polską edycję która oprócz amerykańskich sieci społecznościowych ma polskie sieci społecznościowe (jak np Wykop)
Viper's Video Quicktags - umożliwia wstawianie do posta filmów z YouTube, DailyMotion, Vimeo, Veoh i Blip.tv

Robert Noble

Część z tych wtyczek jest już zainstalowana. Podejrzewam, że dołożę te z social media pod artykułami.

robercik101

Cytat: Robert Noble w Maj 19, 2013, 08:58:35 AM
Część z tych wtyczek jest już zainstalowana. Podejrzewam, że dołożę te z social media pod artykułami.
A które dokładniej już są?
Jakby były jakieś problemy to jestem do dyspozycji na Facebooku ;)

Robert Noble

dodałem teraz social medua sharing is caring, całkiem fajnie wygląda. Jest fb, twitter, google+, wykop, a wiec chyba te najważniejsze.

robercik101

Cytat: Robert Noble w Maj 19, 2013, 03:00:12 PM
dodałem teraz social medua sharing is caring, całkiem fajnie wygląda. Jest fb, twitter, google+, wykop, a wiec chyba te najważniejsze.
Przyznam ciekawie to wygląda :D
Co do wykopu, to mamy tam jedno znalezisko, uznane za spam  ???

Doomin

Znalazłem piękny szablon który w sam raz przypasowałby na stronę instytutu, bo ten aktualny jest trochę bez "stylu" (nie obraź się :P ).

To podgląd: http://html5up.net/halcyonic/

Jeżeli ci się będzie podobał, to zakoduje ci go pod WordPress'a i wyślę do jutra :)

Robert Noble

Czy dobrym pomysłem jest wstawienie na głównej stronie Instytutu słownika ze skrótami, które używamy odnosząc się do zjawiska OBE/LD? Np. OP - obszar przy-cielesny itp. OLP - Obe, LD, Projekcja Astralna itd.

iconka

Slownik by sie bardzo przydal. Uwazam, ze jest to bardzo dobry pomysl.

robercik101

Można założyć profil Twittera, jak zrobił to Instytut Monroe
i dodać widgeta z informacjami na główną, może to też pomóc w pozycjonowaniu

BTW
Są też czasem małe problemy z forum i hasło wchodzi dopiero za drugim razem :/
Chyba już wiem, skąd pochodził  tekst do artykułu na Wikipedii :D

Robert Noble

Oczywiście profile na Twitterze i na Fb już są utworzone. Myślę, że na forum nie musi być do tych kanałów odnośników. Ważne, że znajdują się na głównej stronie IRN.

Problem z podwójnym logowaniem chyba minął lub stracił na sile pod warunkiem, że logujemy się używając adresu http://forum.instytutnoble.pl

Robert Noble

Ostatnio rozmawiałem z pewnym gościem, który trudni się tworzeniem stron www. Twierdzi, że strony IRN są nieco przestarzałe. W sumie nie jestem na topie odnośnie nowych trendów, ale jeżeli jest ktoś chętny na wprowadzenie korzystniejszych zmian to droga wolna.

Robert Noble

Podbijam temat dotyczący modernizacji wyglądu strony. Może ktoś chętny będzie chciał się wykazać. Zgłoszenia proszę kierować do mnie na priv.


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble