10 Umiejętności, które możesz nabyć odbywając podróże astralne.

Zaczęty przez iconka, Kwiecień 09, 2015, 12:18:53 AM

« Jak porządnie się wysypiać? | Powtarzająca się osoba we śnie »

iconka



10 Umiejętności, które możesz nabyć odbywając podróże astralne.





1.      Podróżowanie w przyszłość lub przeszłość.



Podczas podróży astralnej znany nam ówczesny, ziemski czas nie istnieje. Nie jesteśmy już więcej związani z obecną w realu teraźniejszością i możemy dowolnie zmieniać czas. Jeżeli tylko zechcemy, możemy udać się do swego rodzinnego miasta przyszłości albo przeszłości, bo świat astralny nie posiada żadnych granic.



2.       Latanie.


Dlatego, że podczas odbywania podróży astralnej nie istnieją żadne siły grawitacji, nie masz też problemu z jej pokonaniem. Szybując albo lecąc, przemieszczasz się dalej. To tak niezwykłe, trudne do opisania uczucie, zafascynuje również i ciebie.

Odczuj dzięki lataniu absolutną wolność.


3.     Teleportacja.


Poczujesz niezwykle fenomenalne uczucie, gdy w trakcie swojej podróży astralnej będziesz się teleportować. Nie jesteś już, tak jak na ziemi, zmuszony pokonywać swoim ciałem dalekich odległości, a wręcz przeciwnie, na życzenie wyrażone myślą, możesz teleportować się tam, gdzie tylko zechcesz. Możesz nawet sam zdecydować, w jakim czasie odwiedzisz to miejsce.


4.     Przechodzenie przez ściany.



Podczas podróży astralnej nie istnieje fizyczna materia, jaką my stąd znamy. W świecie astralnym wszystkie przedmioty, obiekty i istoty żywe, również my, składają się z materii o dużo mniejszej gęstości niż w świecie fizycznym. Te właściwości umożliwiają nam przeniknięcie materii, i co za tym idzie, przechodzenia (przenikania) miedzy innymi, przez ściany, okna, drzewa, skały, metale, wody, oceany i istoty tam spotykane.

Spróbuj tego przy następnym wyjściu.


5.     Kontakt ze zmarłymi.


W świecie astralnym możesz również nawiązać kontakt ze zmarłymi już osobami. Nawet, jeżeli one wyglądają tam inaczej aniżeli wyglądały za życia, to i tak je natychmiast rozpoznasz. Spróbuj i przekonaj się.


6.     Odwiedzanie rodziny, dobrych przyjaciół i znajomych.



Podczas podróży astralnej możemy widzieć albo spotkać osoby, jednocześnie nie będąc przez nie widzianym.

A więc jest możliwe odwiedzenie przyjaciół, rodziny i znajomych, z których niektóre niejednokrotnie znajdują się nawet bardzo daleko od nas. Czasami zdarza się, że odwiedzona osoba opowie ci, że spotkała cię w swoim śnie, czy też wyczuwała twoją bliską, duchową obecność.


7.     Obserwowanie i odwiedzanie wszechświata.




Czy nie marzyliście już niejeden raz o podróży w kosmos i poznaniu innych planet, czy galaktyk?


Jakie jest to uczucie, zobaczyć kosmos oczyma astronauty?


Zapamiętaj, udając się w podróż astralną, możesz tego doświadczyć i udać się dużo, dużo dalej, aniżeli udał się do tej pory jakikolwiek astronauta.


8.     Odkrywanie równoległych Światów.





Jeżeli wierzycie, że ziemia jest jedyną zamieszkałą planetą, to bardzo się mylicie. Istnieje życie oddalone daleko od Ziemi i naszych wymiarów. Za pomocą podróży astralnych możecie odwiedzić niektóre z tych światów.


9.      Transformacja.



Poziom astralny reaguje bardzo wrażliwie na twoje myśli. Dlatego, że na poziomie astralnym wszystko jest zbudowane z energii, jesteś w stanie za pomocą myśli przemienić siebie w każdą możliwą postać. Często opowiadają podróżnicy astralni, że chętnie przemieniają się w postać świetlistej kuli.


10.     Dostęp do wyższego umysłu.



Podróż astralna umożliwi ci dostęp do twojej podświadomości i wyższego ja. Odkryj swoje prawdziwe wnętrze i jeżeli chcesz podjąć ważną decyzję, to skorzystaj z porad wyższego ja. Te doświadczenia silnie wpłyną na rozwój twojej osobowości i zmienią sposób, w jaki postrzegasz obecny świat.











Artykuł ten przygotowała dla Was iconka  

Nigashar Altarion

Wspaniały artykuł, pełna motywacja! Pięknie dziękuję, znów nabrałem ochoty na śnienie.

zinka


yogiccp

Ikonka, świetnie 

Wiatr1000

A najbardziej obrazek z teleportacją :)) Czyżby to było z gry The sims 3? :D

lays

super,ale możliwości LD/CD/OBE to przede wszystkim mistyczna pustka.

taurus762

oobe i inne dziwne nazwy czegoś czego nikt nie rozumie a z czego czerpie zyski jest jakąś bzdurą i jeśli ktoś twierdzi inaczej bardzo proszę o kontakt. Nie wiem czemu mają służyć takie portale i jakie zmiany w umysłach wprowadzają jeśli ktoś to przeczyta to i tak warto. nie umiem ładnie pisać ani dobierać słów odpowiednich lecz się postaram.nie ma żadnego wytłumaczenia na świadomy sen ani na wyjście z ciała podczas snu, nawet niech nikt nie próbuje bo to nie ma sensu, nie ma żadnych tuneli, żadnych pomocnych aniołów ani kontroli nad tym. Cała ta farsa jest podporządkowana korzyściami materialnymi ludzi którzy takowe wątki zakładają, niestety wiem że i tak nikt mi nie uwierzy ale musiałem to napisać..wielokrotnie tego doświadczam od dziecka, znam miejsca w które się przenoszę w czasie snu, wielokrotnie je odwiedzam i tam żyję, znam stan wyjścia z ciała i świadomości podczas snu czego wielokrotnie doświadczam..nie ma tu żadnego mistycyzmu ani religii, zresztą więcej nie napiszę..jeśli ktoś ma pytanie odpowiem

Robert Noble


NianiaOgg

korzyści materialne, które czerpią osoby zakładające takie wątki??? :o popitoliło ci się wszystko, 
najpierw piszesz że wszystko to bzdura, a potem zaprzeczasz sam sobie pisząc, że sam tego doświadczasz. Albo ja po polskiemu nie rozumieć, albo ty mówić do nas w obcym języku :P

yogiccp

Taurus Ty chyba jesteś wysublimowanym opowiadaczem legend,  a jeżeli Twoje przeżycia z astrala robią Ci Taką sieczkę to   ............moje kondolęcje  ;)
I faktycznie czegoś tu nie rozumiesz.

Robert Noble

Jak dla mnie to zwyczajne trollowanie :) nie ma co karmić trolla :D Gdzie te konstruktywne dyskusje które miały miejsce w latach 90 ?

sidhartha-makulec

ach te lata 90 ech rozmarzyłem się :)
"mistyczna pustka"?kiedyś w OOBE miałem coś podobnego do oświecenia buddy jak medytował pod drzewem(zdarzyło mi się to tylko raz)
ale zastosowań jest nieskończona ilość

Negai

Jeśli chodzi o odwiedzanie w snach przyjaciół... to jest to kurcze prawda. Jakkolwiek nieracjonalnie to brzmi. Sama tego doświadczyłam. Raz to ja weszłam do snu mojego kumpla. Potem opowiadał że mu się śniłam, choć okoliczności były inne, to jednak pamięta że rozmawiał ze mną przez telefon o OOBE (A ja to do niego mówiłam). Innym razem było przeciwnie- mi się śniło, że gadał mi o świadomych snach ktoś w moim pokoju. Potem się okazało że on w swoim śnie znalazł mnie i mówił mi właśnie o świadomym śnieniu. Tylko obydwoje byliśmy tak słabo świadomi w tym czasie (ta ,,druga" osoba) że ciężko było dobrze to zapamiętać i jakkolwiek zrobić z tego coś ciekawego. Ale na pewno się da. Tylko myśle ciężko jest wzbudzać czyjąś świadomość, a bez tej świadomości może sie okazać że druga osoba nawet nie zapamięta snu z nami ;)
Przepowiadanie przyszłości- też się da. Pisałam o tym na forum nie  raz. Ciekawe jest to że dzięki snom można upewnić się w tym, że nie jesteśmy tylko ciałem fizycznym.

sidhartha-makulec


Negai

Sny też nie są zwykłe :D
Są bardzo niezwykłe.
Robert i Ola uważają że OOBE i LD to to samo. Chodzi tlyko o moment zdobycia świadomości. 
Coś w tym jest ;) Bo kontakt z wyższą jaźnią, przepowiadanie przyszłości itd. wszystko to można mieć w obu stanach. Nawet w LDkach mi to na przykład lepiej wychodzi.


Share via facebook Share via twitter