Instytut Roberta Noble

Dziennik IRN

Zaczęty przez Robert Noble, Wrzesień 25, 2013, 04:27:51 PM

« Szukam dobrego domu dla wspanialej suczki Husky | Fazy Księżyca/ Kalendarz »

Robert Noble

W Instytucie pojawił się Ekologiczny Dziennik do zapisywania snów. Zawiera twardą okładkę dzięki czemu notatki ze snów i doświadczeń OBE będą zachowane na dłużej. Kolor granatowy fajnie się komponuje razem ze Świecącym Długopisem IRN tworząc ciekawy zestaw do praktykowania Śnienia.

Dziennik jest poręczny i z pewnością każdy znajdzie na niego miejsce obok swojej poduszki. Jeżeli ktoś jest zainteresowany posiadaniem Dziennika IRN to niech da mi wiadomość na PW. Więcej szczegółowych informacji jest tutaj --> Dziennik IRN


NianiaOgg

a ja go mam! hura hura!  :D

zinka

ja też mam  :P

ładny komplet z długopisem tworzą  <ok>

Robert Noble

Idealnie pasuje wykorzystać dziennik do ćwiczenia rekapitulacji. Myślę, że jeden taki dzienni spokojnie na to wystarczy.

EosCris

#4
A ja myślę, że jeśli rekapitulacja ma być rzetelnie przeprowadzona, to ten dzeinnik będzie miał za mało kartek do tego ;) Ale mówię to tylko z subiektywnego punktu widzenia, osoby która jest w trakcie rekapitulacji.
Aczkolwiek do zapisywania w nim swoich snów i wyjść z ciała, nadaje się do tego idealnie :)

Robert Noble

Ola jeśli chcesz opisywać zdarzenia to oczywiście, że nie ma takiego dziennika, który by to pomieścił. Ale jeśli chodzi o listę wydarzeń to spokojnie starcza :)

Robert Noble

Warto zaznaczyć, że strony można łatwo wyrywać co też jest świetne przy rekapitulacji. Później można je fajnie wydrzeć i spalić. Strony w linie idealnie się nadają bo można w każdej osobnej linijce wpisywać osobę do rekapitulacji.

Gdybyśmy wpisywali w każdej osobnej linijce jedną osobę, to taki zeszyt pomieści nam 3520 osób.

Jak ktoś zrobi rekapitulacje 150-200 osób to już jest mega mistrzem :)

http://sklep.instytutnoble.pl/glowna/9-dziennik-irn.html

EosCris

Jestem przy 265 osobie i to będzie dopiero jakaś może połowa, może kawałek dalej ::)

Więc Nelsonie, mów mi mistrzu ;) hihihi

Robert Noble

Tak więc mamy Mistrzynię Rekapitulacji :) Brawa  <brawo> To jeszcze masz sporo miejsca w zeszycie Olu :) Skoro jesteś na półmetku to pozostaje mi tylko życzyć Ci wytrwałości i owocnej dalszej praktyki!

EosCris

Nelson, jak ja ich wszystkich już zrekapituluję, to będę śmigać jak ta lala ;) hehe
Na razię ich spisuję, więc czeka mnie jeszcze baaaaaardzo dużo ciężkiej pracy, tym razem jednak bardziej się przykładam do tego. Poprzednio zrobiłam to trochę po łebkach i no i efektów sam doświadczyłeś ;)
Więc, postanowiłam choć jedną rzecz w swoim życiu zrobić, wkładając w to 150% swojego zaangażowania.

Bez tych solidnych fundamentów, mój dom będzie w kiepskim stanie i szybko może ulec zawaleniu. Na co nie moge sobię już pozwolić, jak dobrze wie każdy Wojownik, który podąża Ścieżką Serca.

Pozdrawiam


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble