witajcie:)

Zaczęty przez magic, Styczeń 31, 2014, 12:25:29 AM

« hej ;3 | Rafał :) »

magic

Witam wszystkich podrózników !!!!!!!!! ;D natchniony Robertem Monroe zainteresowałem się Oobe kilkanaście lat temu ..efekty osiągnąłem marne..próbowałem nawet z Hemi Sync  ..lepiej mi poszło z Ld  ..super sprawa :)przez długi czas nic nie robiłem w tym kierunku..hohoho długo ...ale wracam!! przez przypadek trafiłem na Roberta Noble ..no i jestem tu ..witam wszystkich 8)

zinka

tak patrzeć z magicznej strony, to nic nie dzieje się przypadkiem  ;) ;D

witaj wśród mniejszych i większych podróżników w sensie mniej doświadczonych i drugich z większym bagażem doświadczeń, ale przy zaciętości i wytrwałym treningu dogonimy ich,  i taki jest niektórych cel, ha  ;D

arthur_77


Świetlisty

Witaj <sun>
Do zobaczyska na czacie  ;) ^-^

Robert Noble

Witaj Magic,

Mam nadzieję, że tutaj na forum również znajdziesz natchnienie do treningu OBE :)

Pozdrawiam

EosCris

Witaj :)

Miło mi Cibie powitać na naszym forum :) Rozgość się... Poćwiczymy razem i będziemy latać wysoko ;)

Sofia

Witaj magic :) Zapraszamy do dzielenia się doświadczeniami  na forum, niezależnie od tego jakie są. Pisanie o nich pomaga w skupieniu energii na śnieniu :)

magic

 8) a dziękuję za miłe przywitanie ...na dzień dzisiejszy założyłem zeszyt snów ..także będę się z wami dzielił wysokimi lotami  ;)


Share via facebook Share via twitter