OOBE. Lęk Pierwotny - książka

Zaczęty przez Robert Noble, Sierpień 23, 2019, 09:40:16 PM

« OOBE ŚCIEŻKA SERCA | Opowieści dziwnej treści »

Robert Noble

Już niebawem pojawi się moja kolejna książka zatytułowana "OOBE. Lęk Pierwotny". Będzie to krótka aczkolwiek mocna pozycja traktująca tematykę strachu zwłaszcza w kontekście wychodzenia z ciała.
Na stronie facebookowej można śledzić na bieżąco co się dzieje z książką: https://www.facebook.com/oobelekpierwotny/
Już niebawem zapewne zrobię akcję przedsprzedaży gdzie będzie można zamówić swój egzemplarz :)

Robert Noble

No i jest :)
https://instytutnoble.pl/oobe-lek-pierwotny-przedsprzedaz-i-konkurs/
A oto tekst tylnej okładki:
Czy chcesz słuchać o kolejnych mitach dotyczących OOBE?
Możliwość opętania, zapadnięcie w śpiączkę, przerwanie srebrnego sznura, diabeł, grzech, postępowanie wbrew religii, ognie piekielne etc... Można się naprawdę zdziwić, jak ta lista potrafi ciągnąć się bez końca!
A może wolisz wziąć sprawy w swoje ręce i przekonać się na własnej skórze, jak to naprawdę jest z tym strachem, lękiem, paniką w OOBE?
Strach przed wyjściem z ciała da się pokonać!
W swojej trzeciej książce poświęconej zagadnieniu OOBE Robert Noble, doświadczony podróżnik astralny i autor książek: ,,OOBE. Drugie życie poza ciałem" oraz ,,OOBE. Ścieżka Serca" dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi strachu przez eksterioryzacją. Jak twierdzi – lęk i strach nie są barierami nie do pokonania. Odpowiednia współpraca z podświadomością i garść wiedzy wystarczą, by przezwyciężyć własne ograniczenia. Przedstawia kilka wypróbowanych sposobów na poradzenie sobie z lękiem przed nieznanym, prowadząc Czytelnika krok po kroku ku pełniejszym doświadczeniom nie tylko w Poza, ale i życiu codziennym.
Prawo Życia to Prawo Wiary. W co uwierzysz, to się stanie.
Wybierz mądrze!

Robert Noble

Książka jest już w drukarni i że tak się wyrażę rodzi się :) Jeszcze parę dni i wszystko będzie gotowe.


Robert Noble

Sugerujesz, że poprzednie pozycje są badziewne ?

sidhartha-makulec

nie wiem i nie wiem czy kiedyś twoje książki kupię.

Robert Noble

Cytat: sidhartha-makulec w Wrzesień 30, 2019, 01:22:18 PM
nie wiem i nie wiem czy kiedyś twoje książki kupię.

zapewne nie po co miałbyś to robić?
Wracając do książki OOBE. Lęk pierwotny to prawdopodobnie ukaże się 7 października 2019r. Jeszcze tylko kilka dni...

Robert Noble



Share via facebook Share via twitter