Instytut Roberta Noble

RedEye Pro Portable Biofeedback System

Zaczęty przez Robert Noble, Listopad 26, 2013, 10:12:04 PM

« UWAGA salvia divinorum | Kofeina + 4+1 »

Linek

Hmm bluetooth to tam już mało ważna sprawa. Ale hmmm jakiego typu akumulatorek i ładowarkę powinienem mieć do RedEye'a ? Myślę, że dobrze tu poruszyć ten temat co "ściślej" potrzebujemy do sprawnego użytkowania RedEye'a ;)

Robert Noble

Akumulatorek to po prostu bateryjka wielokrotnego ładowania. RedEye wykorzystuje baterie 9V (taka prostokątna). Każda ładowarka, która ma wejście na taką baterię będzie odpowiednia. Aby korzystać z RedEye'a komfortowo warto jest mieć 2 baterie, tak aby móc korzystać z urządzenia podczas ładowania jednej z baterii. To najlepsze rozwiązanie zapewniające, że zawsze możemy korzystać z Red'a. Nie ma nic gorszego niż próba odpalenia Reda i padnięcie baterii. To strata szansy na wyjście, a mając zapasową baterię jesteśmy gotowi na tego typu sytuacje.

Linek

Hmmm kupiłem sobie na razie 2 baterie. Akumulatorki zamówione przez internet ;) Nie da się dostać w sklepach AGD... chyba że ktoś ma szczęście. Sprzedawca powiedział, że nawet nie zamawiają ponieważ rzadko ktoś jest akumulatorkiem 9V zainteresowany, a byłem w Rybniku i Europie Centralnej i nigdzie nie było ;p
Chyba mam jakiegoś pecha :D Ale przynajmniej inni będą wiedzieć, że nie ma sensu szukać po sklepach.

Robert Noble

Haha tak to prawda, zapomniałem Ci Linek powiedzieć, że w sklepie tego nie dostaniesz. Jedynie wersja zwykłej bateryjki wchodzi w grę. Też byłem zdziwiony. Na szczęście internet nie zawodzi w tej sytuacji i można bez problemu zamówić.

Robert Noble

Tak jak ktoś już uruchomi program to wtedy działanie urządzenia staje się bardziej wyraźne i szybciej załapuje się o co chodzi.

Widzę, że świadomość potwierdzałeś co 2 minutki :) Całkiem niezły przebieg koncentracji Linek, a jak się czułeś podczas sesji? Senny, zmęczony, mocno przytomny, świeży?

Linek

hmm mam tam jeszcze jedną sesje, która podobnie przebiegała. Powiem szczerze, że miałem wrażenie przytomności a to nic bardziej mylnego bo przespałem przy 20 min. Co ciekawe w obu sesjach 20 minuta to dla mnie chwila załamania świadomości.
Przy pierwszej sesji byłem dość pobudzony a raczej podniecony ;)
Przy następnych czułem relaks ale świadomy. Senność była raczej wytrącana przez kontrole. Generalnie senność pomagała mi się rozluźnić. Przy 30 minucie zauważyłem jakiś dziwny łaskoczący stan :D Sam generalnie nie praktykowałem CIĄGŁEJ ŚWIADOMOŚCI tylko tworzyłem intencje tego by aktywować świadomość gdy już będzie ten stan idealny do wyjścia. Zaoszczędzało mi to męczarni :D Myślę, że Red pomoże mi nauczyć się przyspieszyć maksymalnie moment zasypiania.

seth

Super że wszystko śmiga i Ci się podoba !.
Mam nadzieję że już niedługo pojawia się pierwsze wyjścia z Redem :)

Linek

Problem mam taki, że jestem tak pochłonięty Redem, że aż zapominam o śnieniu :D Ale myślę, że po kilku próbach już znowu skupie się na wyjściach ;)

Robert Noble

To całkowicie normalne. Niebawem stan emocjonalny się wyreguluje :D

Temat rywalizacji kto najdłużej zachowa świadomość ciągle aktualny. Jak tylko będę miał taką możliwość to zrobię sobie rekordowo długą sesję :)

Linek

Robert Ty nie możesz :) Bo wszystkich wykosisz i nie będzie zabawy ;p

Robert Noble

Oczywiście taka rywalizacja musi się odbywać fair play. Należałoby zrobić sesję leżąc w łóżku, a nie przed ekranem komputera będąc w pełni rozbudzonym. Haha, zabawa będzie jak poprzeczka będzie postawiona wysoko :)

zinka

Dobre Robert, chyba dla siebie będziesz podnosił tę poprzeczkę. Linek ma rację nie możesz brać udziału w rywalizacji  :P

Robert Noble

Ok biorę udział poza generalną klasyfikacją. Dlaczego nigdy nie mogę brać udziału w konkursach na forum IRN ? :) Czuję się z lekka pokrzywdzony.

zinka

No, tak to bywa, że niektórzy, niestety nie chcą się z tymi lepszymi bawić   ;) <hug>

Robert Noble

#29
Przedstawiam film z przykładową sesją odbytą z RedEye:
Jako iż była to tylko próba pokazania jak działa urządzenie relaks furory nie zrobił.



Cała zabawa zaczyna się dopiero po zamknięciu oczu...


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble