Rekapitulacja - odzyskiwanie energii

Zaczęty przez Robert Noble, Kwiecień 12, 2016, 10:06:34 PM

« Bagienne Cienie, Carlos Castaneda | Dzieła Castanedy do słuchania »

Robert Noble

Rekapitulacja, każdy kto tutaj zagląda chyba powinien wiedzieć co to i do czego służy.
Poniżej wstawiam filmiki, które całkiem fajnie omawiają temat, warto zwrócić na nie uwagę i wziąć się do roboty.


Robert Noble

Filmik który pozytywnie nakręca na robienie rekapitulacji.
Prosto opowiedziane bez zbędnych komplikacji :)


dage

B zalecał robienie rekapitulacji w wannie. Woda dodatkowo oczyszcza i izoluję energię. Odsyłając energię należy ją najpierw oczyścić, abyśmy nie oddali komuś (czemuś) energii brudnej. Nazwiska można pisać na małych karteczkach i palić od razu po wykonanej rekapitulacji.

Hegemon

Robert, możesz odświeżyć nagrania? Pojawiają się komunikaty błędów podczas kliknięcia na Play.

Robert Noble

Nie pamiętam jakie to były filmy. Jednak na początek jeśli chodzi o rekapitulację to ten jest całkiem w porządku:


Ana


Toltec

Ewidentnie coś mi nie służy rekapitulacja formalna tzn kolejna osoba z listy. Siadam i mam przed oczami całe życie tylko nie z tą osobą co teraz jest w kolejności. Czy mam się przymusić i próbować się przebić przez tą zaporę, czy może jednak kogoś innego. Najlepiej mi idzie jak mi się jakieś wydarzenie przypomni w ciągu dnia i jak mogę to od razu to rekapituluje. Wtedy nie mam problemu, pamiętam detale itd.
A tak to jakby mi ktoś worek na głowę nałożył i wszytko takie niedostepne zamglone, nie mogę ruszyć dalej.

EosCris

Toltec, siadasz i robisz nawet za mgłą  O:-) umysł robi podstępy i chce robić po swojemu. A umysł ma wykonywać Twoje wolę a nie jego. Inaczej zawsze będziesz oszukiwany.
Jesli będziesz robił nawet za mgłą to umysł w końcu się dostosuje i nie będzie Ci przeszkadzał połączyć się z ciałem energetycznym bo to one głównie robi rekapitulację 🤫 powodzenia!

Toltec

#8
Ok, nie bedzie umysł pluć mi w twarz i dzieci mi germanić 😎😉😁.
To było chwilowe tylko mini użalanko.
Dzięki pzdr


Share via facebook Share via twitter