Instytut Roberta Noble

Witam

Zaczęty przez AMOS, Maj 21, 2013, 09:15:00 AM

« Witam wszystkich!! | hej »

AMOS

Witam wszystkich,

mam na imię Artur, 32lata

Postaram się w dużym skrócie opisać swoje doświadczenia.

LD i OOBE występuje u mnie samoistnie już od ponad 20 lat, starałem się je tłumić i unikać z różnych powodów (strach, brak wiedzy, brak zrozumienia od innych ludzi, wiara). Pomimo moich starań, sporadycznie wybudzam się świadomością w śnie, albo mam świadomy paraliż przysenny, z którego mogę wyjść w OOBE.

Około 5 lat temu szukałem wiedzy na ten temat i dowiedziałem się właśnie, że jest coś takiego jak oobe, co jeszcze bardziej mnie wystraszyło.

Teraz coś się zmieniło i chcę pokonać swój strach.

Od kilku tygodni znowu zacząłem odczuwać chęci do oobe, ale chciałem najpierw pokonać swój strach, szukałem na necie jak sobie z nim radzić i tak trafiłem na książkę Roberta Noble- "oobe - lęk pierwotny", potem na jego filmiki na YT. I z tego miejsca chciałem podziękować tobie Noble, bo świetną robotę zrobiłeś i obyś robił ją dalej:)

Rozpaliłem się troszkę dzięki temu i miałem wczoraj wyjście na słabej fazie ale się udało pokonać strach:) pomimo, że było dziwnie, bo słyszałem dziwne słowa za moimi plecami a po wyjściu widziałem małą niewyraźną postać (nie wiem czy o tym pisać) ale najważniejsze, że niespanikowałem tylko zignorowałem to:)


robercik101


Sanctus Diavolos


AMOS

Powiem wam, że trochę się przełamałem i naprawdę chce mieć oobe, nawet radze sobie już ze strachem, ale z kolei bardzo ciężko mi wywołać ten stan, myślałem, że będzie łatwiej. Mam nadzieje, że dalej samoistnie będzie się wywoływał od czasu do czasu:)

Robert Noble

Najważniejsze, że chcesz doświadczać. Jeśli doświadczenia pojawią się samoistnie to świetnie, ale i tak trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że trzeba wkładać w to odpowiedni wysiłek.


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble