Chcesz o coś zapytać?

Zaczęty przez yattaron, Sierpień 18, 2013, 06:55:36 PM

« Dzika Azja w obiektywie! | Życzenia Noworoczne na 2015 Rok :) »

NianiaOgg


NianiaOgg

Cytat: zinka w Sierpień 23, 2013, 09:52:16 PM
oj Niania Niania co z Ciebie wyrośnie?  ;D
zinka mam nadzieję że już nic więcej nie wyrośnie ze mnie, jessu!

zinka

hahaha Niania, kto ci każe latac boso po lesie?  ;D


pożyjemy, zobaczymy co z ciebie wyrośnie,  ;D

NianiaOgg

zaraz zaraz, kto mnie zeżarł ostatniego posta? mówiłam że liczę na to że już nic wyrastać ze mnie nie będzie  :P

zinka

Niania co z tobą, przeca jest  :P

czego szukasz ?  ::)

NianiaOgg

a chyba w jakąś pętlę czasową wpadłam :)

Robert Noble

Cytat: NianiaOgg w Sierpień 23, 2013, 09:03:25 PM
heheheh, komary, taaaa....

Na komary najlepiej sprawdzają się moskitiery. Założyłem sobie i jest o niebo lepiej. Można mieć latem otwarte okna i cieszyć się świeżym powietrzem podczas wychodzenia z ciała.

zinka

Meszi [12|Lut 09:15 pm]:Mam takie pytanie. Jakiś czas temu rozmawiałem z wujkiem o świadomych snach i wstepnie o OOBE i zainteresowal się tym bo kiedyś od małego sny go fascynowały itd. Kilka dni po naszych rozmowach na te tematy budzi się rano, ale zrobił test rzeczywistości z zatkaniem nosa i normalnie oddychał. Otworzył oczy i niestety już był obudzony, zaraz przysnął i sytuacja się powtorzyła kilka razy. Innym razem był chyba w paraliżu przysennym bo mówił, że nie mógł się ruszyć i otworzyć oczu, widział tylko ciemność. Jeszcze innym razem jego ręka przleciała przez łóżko tzn weszła w nie... Dziś znowu robił test rzeczywistości i czuł się leciutki i jakby jego noga wyszła z ciała, ale znowu nic nie widział... Jakaś rada dla niego? Może to zbyt płytki sen dlatego po tym jak otwiera oczy to się budzi?
Aleksandra [13|Lut 08:40 am]:
Aleksandra [13|Lut 08:42 am]:rada dla niego taka niech wejdzie na forum IRN i poczyta o tym co go interesuje
Robert Noble [13|Lut 09:46 am]:dobra rada

Robert Noble

Widać, że podświadomość wujka działa :) Teraz tylko pogłębiać te stany i świadomie wychodzić z ciała. Meszi jeżeli wujek jest tym zainteresowany to faktycznie niech wejdzie na forum pogada, poczyta, to zawsze lepsze niż działanie w pojedynkę :) Z całą pewnością powinien dalej wykonywać testy rzeczywistości...

Jeśli chce się wyjść z ciała to nie należy otwierać oczu, wizja pojawi się sama.

Meszi

Wspominałem mu o tym, zapewne za jakiś czas zaglądnie tutaj na forum :) Narazie czyta o LD/OOBE za pomocą wujka Google  ;D
Postęp już miał ponieważ chodził po swoim mieszkaniu, włożył rękę w ściane i czuł jakby wkładał w styropian  ;D


Share via facebook Share via twitter