Instytut Roberta Noble

GALANTAMINA

Zaczęty przez Linek, Wrzesień 23, 2013, 05:05:55 PM

« Kofeina + 4+1 | LECYTYNA »

Linek

Ostatnio usłyszałem o ciekawym suplemencie jakim jest galantamina, która niby fenomenalnie wpływa na praktykowanie śnienia.
Czy ktoś z was miał kontakt z tym środkiem ?

Robert Noble

Oczywiście, to najlepszy specyfik do świadomego śnienia. Na łamach stron IRN napiszę coś więcej na ten temat.

Linek

:) mogę wiedzieć gdzie można dostać takie smakołyki prócz galantaminadreams.com ? Czy w polsce naprawdę zakup jest niemożliwy ?

Robert Noble

W Polsce zakup jest niemożliwy, chyba, że mając receptę na lek. Jedyna opcja to sprowadzanie z zagranicy jako suplement.

Robert Noble

Zapraszam do poczytania informacji na temat galantaminy: Nasze Doświadczenia z Galantaminą

Neon38

Zaciekawił mnie ten produkt, znalazłem ofertę na ebay'u ale niestety przeterminowane...

Robert Noble

Jest sporo miejsc w sieci, gdzie można zamówić suplement. Na ebay'u widzę, że też jest. Niektórzy już nawet w opisach produktu podają do galantaminy dopisek " Lucid Dream Yoga Supplement".

Neon38

Trochę się natrudziłem i znalazłem osobę która mi to wyśle z usa ale droga ta zabawa.
80-90$ za 4 paczki po 30 kapsułek 4mg +przesyłka.
Mam nadzieję, że przynajmniej to poprawi moja pamięć :p

Linek

Gala Ci pomoże o ile masz już jakieś doświadczenie w śnieniu.

EosCris

Zgadzam się Linek z Tobą, trzeba mieć doświadczenie w świadomych snach aby korzystać z gali. Ja skorzystałam z niej ale z racji tego, że moja kontrola snu była na tamten czas, conajmniej mierna, to spowodowało tylko tyle, że wyszłam z ciała owszem ale nie potrafiłam opanować podniecenia, które powodowało cofanie się do ciała. Potem nie potrafiłam się odbić ponownie do świadomego snu. Dlatego stwierdziłam, że posłucham się mądrzejszych ode mnie i nie będę korzystała z żadnych specyfików do czasu aż sama nie nabędę odpowiedniej wprawy w opuszczaniu swojego ciała.

hormiguita

#10
Z czego jest Gallantaminka - ano z Przebiśniega ,

czyli Galanthus Nivalis (względnie z Leucocium) , więc ....
hodować / uprawiać i czekać aż wyrosną :-))

Jak przygotować - wpiszcie w rozanski (pl) , prof. Różanski,
tam jest napisane m.in. że można zrobic "napar" jak i nalewkę
(na alkoholu ; kropelki) , oraz m.in. że galantamina zwęża naczynia
wieńcowe - co nie zupełnie jest porządanym "effektem" :-)

czytajcie drodzy Podróżnicy !!

(najlep. oczyw. robić mixx , tylko muszę jeszcze doczytać z czym
to łączyć .... wiadomo, że np. parę gat. tego Gallanthusa )
a może nawet Lupuli (chmiell ) o działaniu ... uspokajaj. i także
anty-andro/testostero. ; może ze zwyklutką "wallerką" :-))


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble