REM-Dreamer

Zaczęty przez robercik101, Czerwiec 18, 2013, 03:08:53 PM

« TIHKAL i PIHKAL | filmik o suplementach - youtube »

robercik101

Info ze strony autohipnoza.pl:
Cytat
Wiele lat temu badacze zauważyli, że mózg śniącej osoby odbiera bodźce zmysłowe ze świata zewnętrznego, ale natychmiast je filtruje i dokonuje zniekształceń, by śniący mógł zachować ciągłość snu. Kiedy np. kropiono twarz śniącego wodą, on śnił o padającym deszczu, kiedy podsunięto mu pod nos flakon z perfumami, zaczął śnić sen o balu, na którym tańczył z wyperfumowaną mocno damą itp.

Wykorzystując opisaną wyżej właściwość naszego mózgu, REM-Dreamer wykrywa ruchy gałek ocznych w fazie REM, w ktorej śnimy nasze sny i emituje specjalnie zaprojektowany sygnał świetlny i/lub dźwiękowy, który odzwierciedlany jest przez mózg śniącego w marzeniu sennym. Śniący spostrzega w swoim śnie pulsujące światło i orientuje się, że śni, czyli osiąga świadomy sen.

Opis brzmi ciekawie :D
Próbował ktoś tego urządzenia?

Znalazłem w Internecie info jak zrobić coś takiego w domu (hasło podane w temacie wlepek)

Robert Noble

Tak, miałem przyjemność testowania RemDreamera :) Zabawka całkiem spoko, ale trzeba i tak pełnego zaangażowania, aby uzyskać dobre efekty. Z tym urządzeniem trzeba pracować. Dużo czasu zajęło mi skalibrowanie ustawień typowo pod siebie. Ogólnie myślałem, że LD przyjdzie z łatwością, niestety trzeba się odpowiednio programować, afirmować i dopiero wtedy pojawiają się pożądane rezultaty.


Share via facebook Share via twitter