ZLOT IRN - WSPÓLNE SPOTKANIE

Zaczęty przez EosCris, Styczeń 08, 2014, 09:40:16 PM

« Ogłoszenia użytkowników IRN - czyli pomagajmy sobie w naszych sprawach | Sprzedam działkę w Szwecji »

EosCris

Witajcie kochani :)

Tutaj proponuje wpisywać swoje pomysły, sugestie dotyczące ZLOTU IRN.

Chętni na taki  wypadzik 3 dniowy, proszę o wpisy w tym wątku.

Można podawać datę jaka by Wam pasowała i miejsce. Czy ma to być w domkach wieloosobowych, czy np. w jakimś pensjonacie? Czy mają być posiłki? czy  nie? ( ja uważam, że każdy sobie sam organizuje  jedzenie, ponieważ chodzi o jak najniższe koszty takiego zakwaterowania i co za tym idzie całego przedśięwzięcia :) )

Jeśli ktoś ma pomysł gdzie taki ZLOT można by było zorganizować, proszę również o tym napisać tutaj.
Zostanie to rozpatrzone.

Wspólnie zastanowimy się nad tym jak będzie najlepiej dla wszystkich :)

Piszcie ludziska kochane, chciała bym się z WAMI spotkać w realu :D <hug>  O:-)



Ja proponuję szkolenie/ warszataty, przeprowadzone przez Roberta Noble.

Wieczorami, wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek :)

Jak coś mi wpadnie do głowy to napiszę  ::) ;)

Robert Noble

Fajnie Olu, że podjęłaś się poruszyć wątek dotyczący zlotu. Ja sam się za to zabierałem, zabierałem, aż mnie uprzedziłaś :)

Rozmawialiśmy już na czacie, że fajnie byłoby zorganizować taki zlot. Były to luźne rozmowy planowania przyszłości. W tym wątku dobrze by było, abyśmy ustalili jakieś konkrety.

Chętni: Żeby zlot mógł się w ogóle odbyć, muszą być chętne osoby. Podejrzewam, że 10 osób to minimum, aby zlot miał jakiś sens.

Czas: Najlepiej jakby taki zjazd odbył się w okresie, gdzie jest już ciepło (maj,czerwiec), i prawdopodobnie musiałby to być weekend (jeśli zlot miałby trwać 3 dni to piątek,sobota,niedziela).

Miejsce: W moim odczuciu musiałaby to być dzicz, z dala od miejskiego zgiełku, sama natura... gdzieś w okolicach centrum Polski, aby każdy był w stanie dojechać.

Wyżywienie i nocleg: Ola słusznie zasugerowałaś, że najlepiej jakby każdy sam sobie zorganizował wyżywienie, nigdy nie wiadomo czy komuś coś przypasuje ;) Co do noclegu, jak dla mnie mogłyby to być drewniane domki letniskowe, pensjonat, czy jeszcze coś innego, byle nie było innych "wczasowiczów".

Atrakcje: Rozmowy o OBE, spacery nocą po lesie, Ognisko, kiełbaski, piwko - wieczorami jak najbardziej wskazane - jestem za. Nic tak lepiej nie integruje jak rozmowy przy gwieździstym niebie :)




Robert Noble

Daty weekendów Maja i Czerwca (piątek,sobota,niedziela):

Weekendy Majowe:
2,3,4
9,10,11
16,17,18
23,24,25
30,31,1

Weekendy Czerwcowe:
6,7,8,
13,14,15
20,21,22
27,28,29

Jak widać jest z czego wybierać :)

Agata

Jestem chętna, niestety ze względu na swoją specyfikę pracy ( niemożność wzięcia urlopu kiedy sobie chcę) muszę czekać na plan pracy...zawiśnie jak zwykle w ostatniej chwili.
Więc ja z doskoku jeśli tylko będę miała wolne to przyjadę na pewno.

Robert Noble

Świetlisty podsunął pomysł deadline na zapisy.  Proszę zatem abyście określili swoją chęć udziału na zlocie do końca marca, aby można było zacząć coś rezerwować.

A więc czekamy na wstępną listę chętnych osób do 31 marca 2014r 

Linek

Ja chętnie tylko, że kwiecień, maj, czerwiec i połowa lipca to miesiące dla mnie ciężkie by gdziekolwiek odjechać nawet na weekend. Mam specyficzną pracę.

Chciałbym być raczej tą 11 osobą jak już ;) bym mógł na ostatnią chwilę się dopisać.

zinka

Dobry pomysł, dla tych co w ostatniej chwili będą mogli dojechać, powinna być możliwość rozbicia namiotu gdzieś w okolicy ;)

Linek

Hehe :P może da się coś jeszcze zdobyć na ostatnią chwilę:D Dodam, że jakbym już się zabierał na zlot to z okolic Katowic mogę kogoś chętnego zabrać ze sobą ;)

zinka

hahaahha, Linek dobre ;D


bo ja w którymś ze swoich snów pytałam się Ciebie, czy byś mnie czasami nie zabrał, jak będziesz jechał na ten Zlot  ;D  <smiech>


i nawet o trasę pytałam jak będziesz jechał  ;D

Linek

haha:D To ciekawe CI powiem :D Ja z kolei jak usłyszałem o zlocie to pomyślałem, że pojadę swoim autem więc mogę kogoś zabrać :D No i myślę przecież Zinka jest gdzieś koło Katowic może będzie chciała się zabrać :P

zinka

hahaha, no to myślę, że jakbyśmy czasami mieli tam jechać, to się jakoś umówimy, bo ja też na dzisiaj nie wiem,, czy jadę czy nie ;)

Robert Noble

Bardzo mnie ciszy to, że w snach już się umawiacie i planujecie jak dotrzeć na zlot. Mam tylko nadzieję, że będą to sny prorocze i faktycznie zamanifestują się w realu.

Oczywiście myślę, że do listy którą zamkniemy z końcem marca będzie można parę osób dopisać :)

Sofia

Ja chętnie bym się wybrała ale póki co jest za wcześnie abym miała pewność, że będę :)

Agata

Ja też chętnie, ale za wcześnie dla mnie na deklaracje...:(
Urlop...to zależy od mojego pracodawcy....

artur8pl

Jestem nowy na forum ale z checia bym sie spotkal w realu z takimi jak wy doswiadczonymi  osobami porozmawial na ten temat i nie tylko jestem jak najbardziej za i pisze sie na to :)


Share via facebook Share via twitter