Pytania dotyczące OBE.

Zaczęty przez Robert Noble, Sierpień 31, 2013, 08:15:39 PM

« Książki | Nieaktywni użytkownicy będą usuwani »

Robert Noble

Wpadłem na pomysł, aby stworzyć taki dokument FAQ, a być może także materiał filmowy. Chciałbym abyście wpisywali konkretne pytania bezpośrednio związane z OBE. Prosiłbym także, aby tutaj pojawiały się tylko same pytania, bez żadnych odpowiedzi innych użytkowników.


NianiaOgg

Jak rozpoznać którym z ciał subtelnych się wyszło w oobe a które się pozostawiło w wyrku ? :)
Tubilewicz podawał przykłady takich różnic, wspominał o fałszywych przebudzeniach w których łatwo o pomyłkę z realem - bo wychodzącym - było któreś tam ciało subtelne, a inne nie.
O co się rozchodzi z tymi ciałami subtelnymi, i po jakiego groma jest ich więcej niż jedno?

Robert Noble

Parę pytań od jednego użytkownika:

1. Czy po wyjściu z ciała jest możliwość że inna istota mi je zajmie lub do niego już nie wrócimy?
2. Czy są sposoby na to by móc spotkać się z inną osobą opuszczającą ciało w tym samym momencie co ja?
3. Różnica między śmiercią kliniczną, a OOBE
4. Kilka różnic pomiędzy OOBE a LD
5. Czy każdy może odwiedzić Obszary jak R. Monroe? Czy to tylko jego własna projekcja?

Świetlisty

Czy w OOBE jesteśmy w stanie świadomie skierować swój umysł w obszar fizycznej przyszłości ?
Innymi słowy, czy jesteśmy w stanie świadomie zobaczyć niezależne od nas przyszłe wydarzenia, fizyczne jutro ?

Robert Noble

Kolejne pytania jakie otrzymałem:

Czy zapamiętywanie przeżyć poza ciałem wymaga wysiłku?

Czy muszę oddychać poza ciałem?

Czy w świecie astralnym istnieje jakiś konflikt zbrojny z siłami zła?

Czy pamiętam moje imię, rodziców, gdzie mieszkam, co jadłem wczoraj na obiad?


Robert Noble

1 – Czy w istocie Wyższe Ja , Anioł Stróż , Opiekun Duchowy to jedno i to samo czyli MY Sami z Czasu który już dawno przez nas został domknięty Egzystencją na ziemi poprzez pryzmat wcieleń ???

2 – Jak wygląda proces naprawy osoby Chorej – Choroby Fizycznej z perspektywy Astralnej – Duchowej czy mógłbyś to rozszerzyć ?

3 – Matryce Przyszłości w Centrum Planowania czym wg. Ciebie są często R.A. Monroe o nich wspominał jakie miałeś z nimi doświadczenia i czy mógłbyś przytoczyć cokolwiek z nimi związanego poprzez własne ?

4 – Dokąd zmierza Polska lub inne kraje z perspektywy Astralnej czy dotarłeś do takich informacji poprzez tkzw. Astralną Kronikę Akashy która zawiera Historię Narodów oraz każdego z Nas biorąc pod uwagę istnienie przeszłości – teraźniejszości – przyszłości ???

5 – Czy nawiązałeś kontakty z innymi formami Cywilizacji Pozaziemskich które odwiedzają naszą Planetę od momentu jej skolonizowania ? Czy mógłbyś ewentualnie rozszerzyć ich wpływ w nasze relacje jakie będą miały miejsce między nimi a ludzkością na przestrzeni Przyszłości która nadejdzie ???

6 – Sex Astralny jak to z nim u Ciebie czy jest moralny tak jak na Ziemi czy niemoralny i tego typu podejściem z perspektywy podróżnika Astralnego ???

7 – Czy udało się tobie nawiązać kontakt z osobą którą poznałeś lub która będzie odgrywać jakąś rolę w twoim życiu i nadchodzącej Przysżłości poza fizycznym ciałem ??? Lub inaczej .. czy nawiązałeś kontakt z nieżyjącą na Ziemi a żyjącą w świecie niefizycznym osobą która powszechnie wniosła duży wkład w Rozwój Ogólny na Ziemi i była znana ?


NianiaOgg

no i gdzie te odpowiedzi? :) chętnie poczytam

Robert Noble

Za mało pytań jeszcze :) Czekamy na więcej...

Robert Noble

Zgodziłem się, że jeśli zostaną nadesłane pytania to podejmę się opracowania odpowiedzi i udostępnienia tego w przyjaznej użytkownikom książki.
https://instytutnoble.pl/oobe-pytania-do-roberta-noble/

Robert Noble

Miałem nadesłane pytania na maila, ale niestety gdzieś się zawieruszył :( W obecnych czasach ten zbiór może być jeszcze bardziej potrzebny. Zauważam, że poziom wiedzy na temat OOBE jest przerażający. Wystarczy wejść na YT by się totalnie załamać poziomem.

Zagubiony34

Chcialem zauważyć takze , ze jesli chodzi o rozwój świadomości to w Polsce mozna zaobserwować jakis ruch, ale wciaz jest to na etapie raczkowania. Wciaz mam nadzieje, ze nastąpi masowe przebudzenie i skok. Ruchy są.

Robert Noble

Cytat: Zagubiony34 w Listopad 09, 2022, 06:41:27 PM
Chcialem zauważyć takze , ze jesli chodzi o rozwój świadomości to w Polsce mozna zaobserwować jakis ruch, ale wciaz jest to na etapie raczkowania. Wciaz mam nadzieje, ze nastąpi masowe przebudzenie i skok. Ruchy są.

Musze Cię zmartwić Zagubiony34. Rozwój w Polsce to upadek. Jest to potrzebne, ale idzie w stronę dna. Czy się ludzie od niego odbiją to już czas pokaże. Tak czy inaczej jest gorzej niż było wcześniej. Ludzie stracili poczucie realności, nie myślą ani logicznie ani racjonalnie. Umysł ludzki został mocno zdegradowany przez ostatnie lata. Niektórzy są tak mocno odrealnieni, że są w stanie bronić swoich nienormalnych poglądów kosztem zdrowia czy życia. Masowe przebudzenie to idea, która pewnie byłaby fajna, ale w praktyce wygląda to tak, że mamy wpływ tylko na siebie. Chodzi tylko i wyłącznie o własne przebudzenie. Nikomu nie jesteś w stanie pomóc bezpośrednio. Możesz natomiast wskazać pewne kierunki i poczekać na rozwój wydarzeń. Myślę, że to też było jednym z powodów dla których mój Nagual postanowił ujawnić wiedzę Czarowników za pośrednictwem mojej książki.

Zagubiony34

Ktoś kiedyś Ladnie napisal, że upór w magii jest dobrym atutem 😉 a uczniowie uczą się przez powtarzanie. Trzeba to powtarzać uparcie. Jak załapią choćby okruch Magii Życia choćby przypadkowo... to się zesrają żeby tego szukać, bo to jest to za czym tak Naprawde tęsknią. Tylko nie wiedzą o tym. Jeszcze. Ciężko jest ufać i wierzyć. Wszyscy upadamy. Ale to upór jest nasza ostatnia nadzieja.

Robert Noble

Upór, dyskomfort i wiele innych czynników :) Gdyby ludzie zdawali sobie w pełni sprawę co jest w zasięgu ich rąk, to byłaby zupełnie inna historia :)
Wypisujcie pytania, nawet te błahe i na pierwszy rzut oka mało istotne. Najlepsze są takie, których boimy lub wstydzimy się zadać.

kynek

Padło wiele fajnych pytań, czy było już jakieś opracowanie odpowiedzi?


Share via facebook Share via twitter