ZLOT IRN - WSPÓLNE SPOTKANIE

Zaczęty przez EosCris, Styczeń 08, 2014, 09:40:16 PM

« Ogłoszenia użytkowników IRN - czyli pomagajmy sobie w naszych sprawach | Sprzedam działkę w Szwecji »

Robert Noble

Ok moje plany nie pozwalają mi na bycie obecnym dnia 11 maja. Zatem jeden weekend już nam odpada, zaznaczyłem go na czerwono.

Weekendy Majowe:
2,3,4
9,10,11
16,17,18
23,24,25
30,31,1

Weekendy Czerwcowe:
6,7,8,
13,14,15
20,21,22
27,28,29

EosCris

Witajcie :)
Fajnie by było wiedzieć czy w ogóle, kto kolwiek będzie jechał na zlot?


Przeglądam oferty domków i znalazłam kilka ofert. Musze jeszcze podzwonić i się dowiedzieć, jak będzie się to przedstawiało cenowo. Znalazłam kilka ofert, do 12 osób. Mniej więcej w centrum polski.
Więc, wskazane by było, abym uzyskała wstępne informacje od Was kochani.

Pozdrawiam
Alex


robercik101

Może gdzieś w górach? :P

Robert Noble

Do końca marca niewiele czasu pozostało, a listy osób chcących się wybrać na zlot ciągle nie ma. Dlatego, jeżeli chcecie, aby zlot się odbył to zdeklarujcie jak najszybciej chęć udziału.

EosCris


Robert Noble

Ola zdziwiłbym się gdyby Cię miało nie być, w końcu Ty rozpoczęłaś wątek.

EosCris

Robercie, to jeszcze nie wiesz, że kobieta zmienną jest ?? ;) A ja, jak co niektórzy wiedzą, zmienna jestem bardzo ;) Więc ja bym się wcale nie zdziwiła, jakby mnie tam nie było ::)

Świetlisty

#22
Cytat: Aleksandra w Marzec 13, 2014, 05:16:37 PM
Robercie, to jeszcze nie wiesz, że kobieta zmienną jest ?? ;) A ja, jak co niektórzy wiedzą, zmienna jestem bardzo ;) Więc ja bym się wcale nie zdziwiła, jakby mnie tam nie było ::)
Wiemy, wiemy.... ale żeby aż tak, tego nie mogliśmy się spodziewać ?   ;) :D

Robert Noble

Zgodnie z wcześniejszym założeniem, jeżeli nie pojawiła się lista osób chętnych na zlot z końcem marca, to nie będziemy mogli go zorganizować. Może w odleglejszej przyszłości będzie to dane :)

Robert Noble

A więc nastał rok 2019 i można powiedzieć że tym razem zrobimy zlot :)
Miejsce: Białystok
Data: 16 - 17 sierpnia 2019r.
Atrakcje: przesuwanie punktów scalających, uzdrawiający koncert mis, kiełbasa z ogniska i inne niespodzianki.
Zapraszamy wszystkich chętnych :) ! :D


EosCris

no ja bym się tam wbiła w te fortyfikacje :D ale nie wiem czy będzie na to czas :( Okolice przepiękne! :)

dage

Co za problem :) Weźmiecie z Robertem urlop na tydzień - wtedy czasu starczy :)

Robert Noble

Niestety nie da rady :) Ale zawsze można przesunąć punkt połączenia spowalniając czas :)

dage

Na moje oko to trzeba wejść do świata, gdzie upływ czasu względem naszego jest szybszy. Tam w "rachubie naszego czasu" uzyskamy więcej wrażeń :)


Share via facebook Share via twitter