Kosmici na księżycu

Zaczęty przez OneNight, Styczeń 02, 2016, 09:13:13 PM

« Gdzie kupujecie biżuterię? | życzenia Świąteczne »

OneNight



Co o tym myślicie? Gdybym miał jakieś lepsze argumenty niż domysły, to byłbym skłonny wysłać tam prywatną mini sondę :) Byłoby to możliwe za jakieś 12 lat, bo teraz nie mam w domu pracowni robotycznej :D

Robert Noble

Jest dużo informacji o kosmitach. W internecie aż huczy. Jak się samemu nie zobaczy naocznie to raczej będzie ciężko w cokolwiek uwierzyć.

OneNight


Wiatr1000

Onenoght dla mnie naiwne jest to, że jesteśmy sami. A durnotą też jest to, że będąc sami i MY sami zaczniemy kolonizować. Czemu ludzie myślą tylko w tych kategoriach, że to oni będą zdobywać wszechświat ? Widać są bardzo w siebie zapatrzeni i uważają się za herosów co mogą wszystko.

Mało kto myśli o tym, że to my jesteśmy zapomnianą kolonią, pozostawioną przez innych ludzi. Mamy wiele starożytny zapisków o tym, że może nas odwiedzali. Oglądałeś 2 część nowego Startego? Początek filmu jak badali jakiś wulkan i przez przypadek pokazali się przybyszom? Choć mieli zakaz się ujawniać właśnie dlatego, co później sami tubylcy zaczęli robić: CZCIĆ statek ;)

Patrząc na nas to my z ich perspektywy jesteśmy prymitywni jeszcze ;) Więc sądzę, że są wszędzie ;)

OneNight

Wiadomo, że gdzieś powinno być inne życie niż na ziemi, ale temat dotyczy życia na naszym księżycu. Inne łaziki ciągle tam wysiadają w niewyjaśnionych okolicznościach, a na nagraniach nie ma nic! Ciekaw jestem skąd się wziął ten pogląd, że jest tam życie. Jeśli miałbym przekonujące argumenty, to już planowałbym budowę i start własnego łazika z szeregiem zabezpieczeń :D
Pytam was o waszą wiedzę w tym temacie.


A co do kolonizacji kosmosu: Jest tyle planet, więc po co mają się marnować? Surowce, wiedza na temat kosmosu i robotyki oraz możliwość ucieczki z Ziemi,gdy będzie zagrożona. Wyobraź sobie, że skolonizowaliśmy marsa:
-Tato, czy jesteśmy w kosmosie sami?
+Nie, na marsie też jest życie :D

zinka

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że my ludzie, myślimy o kosmitach jak o istotach ludzkich nam podobnych, ale przecież, to bezuczuciowe i paskudne istoty.
I co to za życie w kombinezonach bez tlenu i natury na globie, przecież to jakaś paranoja, jeśli komuś marzy się życie na księżycu, to nie docenia, tego gdzie żyje, nie ma to jak piękna błękitna nasza planeta, nie jeden kosmita ma na nią chrapkę.

Wiatr1000

Zinka skąd ty to wiesz? Spotkałaś w realu kosmitów, ze wiesz jak wyglądają? :)

Co do księżyca to są wzmianki, że to sztuczny stworzony satelita, niż powstały ze skał i odpadów ;) Podobno jest pusty w środku :D

OneNight

Też o tym słyszałem, ale czy oprócz opini innych są jakieś powody, żeby przyjrzeć się księżycowi? Podobno do 2025 mają nam ujawnić prawdę o kosmitach, ale to pewnie kolejna bajeczka w celu zdobycia rozgłosu. Mam wrażenie, że to wszystko jest wyssane z palca.

Czekam na wyniki Google Lunar X Prize - może uczestnikom uda się coś przechwycić.


A zinka pewnie spotkała ich w biedronce, a nie realu.

Robert Noble

Dla kosmitów to my możemy być paskudni i bezuczuciowi. Faktem jest, że boimy się obcych z racji tego, że są inni. Już w ogóle strachu dodaje fakt, że mogą posiadać wiedzę, która przekracza nasze wyobrażenia.

Ta część księżyca której podobno nie widać ma skrywać jakieś tajemnice. Nie pamiętam (bo dawno czytałem) czy tam żyją inni ludzie czy też rasa obcych istot.

Tak jak wspomniałem wcześniej opinii, teorii spekulacji może być sporo, ale to tak jak z OBE dopóki nie doświadczysz na sobie to raczej nie uwierzysz ;) 

ps. Kosmici jeśli odwiedzają supermarkety to z pewnością w poniedziałki, lecą pośpiesznie robić zakupy w Lidlu... Ah te Karpie to musi być dla nich prawdziwy rarytas.

Wiatr1000

Podobno w księżycu mogą istnieć obcy ;) Kiedyś oglądałem wywiad kogoś, że podawał, że księżyc służył tworzeniu życia potem został przejęty i zniszczony. Są różne spekulacje odnośnie księżyca. Dla mnie naprawdę głupotą jest, że jesteśmy sami.

OneNight

#10
Robert, ja tam łazika nie wyślę bez jakichś dowodów w postaci filmów z innych łazików albo zdjęć, że coś może tam być, a tym bardziej nie polecę. Dlatego was pytam.

Zrobimy sobie misje apollo. Ktoś chętny?

Mam nadzieje, że nie przytrafi nam się taka awaria:
http://www.wykop.pl/ramka/1590425/odtajniona-transkrypcja-z-misji-apollo-10-ukazuje-krytyczna-awarie-na-pokladzie/

A jeśli jesteście słabi z ang, to wam przetłumaczę:
CDR: Oh - Kto to zrobił?
CMP: Kto co zrobił?
LMP: Co?
CDR: Kto to zrobił? (śmiech)
LMP:Skąd to się wzięło?
CDR: Daj mi szybko chusteczkę, Tu jest gówno latające w powietrzu.
CMP: Ja tego nie zrobiłem. To nie moje.
LMP: Nie sądzę, że to moje.
CDR: Moje było bardziej lepkie od tego, Weź to wyrzuć.
CMP: Boże wszechmogący...



zinka

Nie w biedronce tylko w Saturnie :P


Wiatr1000

Onenight

Hahahaha xD Ale się uśmiałem :D  Ale wiesz ;) Skąd my możemy wiedzieć? Ogólnie w oobe ludzie wędrują po krańce układu itd. Jednak czy to co tam spotykają jest równoznaczne z tym co jest tutaj?

Oobe a obcy w realu to 2 rożne rzeczy.

OneNight

Ja bardziej ufam nauce, no ale bilokacja to nawet niegłupi pomysł. Będzie czas na takie ambitne plany, gdy dostanę swoje leki. Spać w nocy nie mogę, a po głupią recepte kolejka pół roku!

Zrobię serie eksperymentów z bilokacji, a potem polecę na księżyc. Jeśli się uda znaleźć kosmitów, to ... zobaczy się.


Share via facebook Share via twitter