Superhumans - co potrafi ludzki umysł

Zaczęty przez Robert Noble, Luty 10, 2015, 06:08:28 PM

« Badanie- Jak wygląda utrzymanie świadomości, podczas sesji z REDEYE | Jak działa rzeczywistość ;) »

Robert Noble

Zawsze ciekawiło mnie do czego zdolny jest człowiek, dlatego chętnie oglądam wszelkie filmy z serii superhumans :) Ogólnie są ludzie posiadający niesamowite zdolności, ah gdyby każdy mógł aktywować swój potencjał umysłu...


zinka

Lata ćwiczeń i treningu ;D  każdy tak może, jeśli tylko będzie chciał.

W naszym mam talent, też był taki jeden, normalnie wymiatał z tymi kostkami, układał w ileś tam sek. wylosowane losowo kostki, normalnie szok i podziw, jak można daną umiejętność wytrenować do perfekcji ???



<ok>

Robert Noble

Trening swoją drogą :) Ale prezentowane umiejętności nie są domeną wyłącznie treningu. Ten młody chłopak ma po prostu taką umiejętność, gdyż wykorzystuje do tego swój mózg. Co ciekawe nikt nie uczył go jak to robić...

zinka

#3
On mówi, że trenuje i ćwiczy pamięć :)



No ciąg liczbowy dobry jest, ja tam nie pamiętam swojego pesela, a co dopiero tyle liczb :(

Robert Noble

Ciekawe ile ten gościu gali łyka, że ma taką pamięć :D Fajna sprawa numer konta bankowego mieć w głowie :)

zinka

Wcale nie musi nic łykać, po prostu się chłopak zawziął i ćwiczył wytrwale ;)  Widać, jak się chce, to można, czyli trza brać przykład ;D




Robert Noble

Ten wątek nie dotyczy tylko umiejętności posługiwania się kostką rubika. Facet, który jest szybszy w obliczeniach od kalkulatora też robi wrażenie.


Share via facebook Share via twitter