Instytut Roberta Noble

Robert Noble

A już wiem w czym problem :) Puls odczytałem jako Plus :)
Widzę, że traktujesz sprawę pompek bardzo poważnie.

Chętnie podejmę wyzwanie i sprawdzę ile jestem w stanie zrobić w tym systemie.
Rozumiem, że filmiku nie będzie?

Świetlisty

Filmiku nie będzie głównie z przyczyn technicznych ( brak sprzętu ), ale jest coraz większa grupa ludzi, która widziała "na żywo", bo miała taką okazję.
Robert, oprócz testu pompek zrób też inny i podaj wyniki.
Oto zasady;
Test trwa dokładnie 5 minut, a wszystkie ćwiczenia wykonywane dokładnie w czasie jaki podaje.
Ćwiczysz każde przez 20 sekund na maksymalnej szybkości i 10 sekund przerwy i następne ...
1 przysiady
2 pajacyki
3 pompki
4 bieg bokserski
5 brzuszki
wszystko dajesz na maksymalnej szybkości jaką jesteś w stanie wykonać.
Przez 5 minut, bo tyle ci to zajmie zrobisz po 2 serie każdego ćwiczenia.
Podaj wyniki jakie uzyskałeś, czyli po ile razy dałeś radę zrobić :)
W przypadku biegu bokserskiego liczysz wykonaną ilość pełnych uderzeń.
Zmierz puls zaraz po wykonaniu testu.
Czekam na wyniki :)
Do dzieła ! :)

Robert Noble

Dobrze Świetlisty pobawimy się :) Na początek pompki. Nie wiem kiedy podejmę się próby, daje sobie z parę dni na przygotowanie psychiczne.
Ten bieg bokserski to co to dokładnie jest? To jest to z klaśnięciem pod kolano ?

Świetlisty


Bijesz pełnymi prostymi maksymalną ilość razy na pełnej prędkości :)

Robert Noble

A to o coś takiego chodzi. W sumie na prezentowanym video biegu to nie przypomina, no ale co tam :) Świetlisty te 30 min pompek to trochę długo może jakiś krótszy test? Rozumiem, że chodzi o zrobienie maxymalnie najwięcej pompek w tym czasie kwestia ilości serii i powtórzeń nie ma znaczenia.

Świetlisty

Oczywiście :)
test 1: czas 30 minut / maksymalna ilość pompek
test 2: czas 60 minut / maksymalna ilość pompek
Ilość pompek w serii i odstępy czasowe między seriami każdy dostosowuje do swoich możliwości. Ważne, ile pompek udało się wykonać w czasie 30, czy w drugim teście 60 minut. :)
To kiedy możemy spodziewać się pierwszych wyników i czy są tu jeszcze jacyś sportowcy, którzy podejmą próbę i podzielą się z nami wynikami oprócz Roberta? :)

Świetlisty

Dziś pożytecznie spędzona godzina:
500 pompek / 29 minut 47 sekund
a jako bonus
560 przysiadów / 29 minut 49 sekund.
Jutro test brzuszków :)
A Wy, ruszyliście się już trochę ? :)

Świetlisty

Robert, ja wykonuję pompki nr 2, Ty wybierz najlepsze dla siebie :)

EosCris

No super filmik! Dziękuję Ci Światło :)

Robert Noble

Zdecydowanie wybieram pompki nr 1. Te z większym rozstawem rąk nie są moją mocną stroną.

EosCris

a u mnie tylko te z większym rozstawem :D ale za pompki to ja się chyba nie zabiorę jeszcze :D

Świetlisty

Przysiady zweryfikowane:
720 przysiad / 29 min. 58 sek.
jako bonus
120 pompek / 2 min. 55 sek.
<sun>

Świetlisty


Robert Noble

Ok jestem już po teście. Muszę przyznać, że ciężko mi się pisze po klawiaturze, mięśnie się spompowały masakrycznie. Pod prysznicem miałem problem by unieść dłonie w górę i umyć włosy.
Wynik 382 pompki w 30 min. Myślę, że jak na osobę, która nie trenuje jako tako pompek to nawet niezły rezultat, ale niech wypowie się jakiś znawca :)

EosCris

Gratuluje Robert podjęcia sie próby! :D 


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble