Instytut Roberta Noble

Ostatnie wiadomości

#1
OFFTOPIC / Wyzwanie piosenkowe :)
Ostatnia wiadomość przez BartekP - Kwiecień 18, 2024, 09:19:59 PM
Zakładam wątek piosenkowy, ale trochę inny :)
Jak zobaczyłem upadek Roberta z drzewa to pomyślałem żeby nagrać piosenkę w stylu "Grosza daj wiedźminowi" z Wiedźmina, ale teraz pomyślałem że zabawniej będzie jak każdy doda jakiś tekst do piosenki od siebie i piosenkę zaśpiewa Robert i Cris :)

Najpierw potrzebuję żeby ktoś kto umie grać na gitarze (jako tako :) ) zagrał i nagrał muzykę z piosenki "Grosza daj wiedźminowi" ale lekko pozmieniał, żeby algorytmy nie zdjęły piosenki z youtuba.
Mogę to zmontować.

Wklejajcie swój tekst do tego wątku :) (chodzi żeby dało się to zaśpiewać)

Jak to z wyzwaniami jest to zabawa :)

Zapodaję refren:
"Grosza daj Robertowi, kanał wesprzyj"
#2
TWÓJ WKŁAD W ROZWÓJ INSTYTUTU / Odp: Książki
Ostatnia wiadomość przez Robert Noble - Kwiecień 18, 2024, 02:17:04 PM
Cytat: kynek w Marzec 29, 2024, 05:17:36 PMCzarownic to tak, ale Czarowników?  ::)

Czarownicy to Istoty, które opanowały pojęcie płci. To już nie ma dla nich znaczenia, ponieważ działają na poziomie energii innej niż tylko ta fizyczna. Myślisz, że dlaczego Julian mógł się zmieniać w kobietę?
#3
LITERATURA WIEDZA WYWIADY CIEKAWOSTKI / Odp: Która książka Roberta Nob...
Ostatnia wiadomość przez Robert Noble - Kwiecień 18, 2024, 01:58:00 PM
Kynek możesz uzasadnić swój wybór? Dlaczego akurat ta książka? Co takiego jest w niej bardziej atrakcyjnego od pozostałych pozycji?
#4
OGŁOSZENIA / Odp: ZLOT IRN - WSPÓLNE SPOTKA...
Ostatnia wiadomość przez nautiluz - Kwiecień 18, 2024, 01:36:33 PM
Noc kupały?
#5
OGŁOSZENIA / Odp: ZLOT IRN - WSPÓLNE SPOTKA...
Ostatnia wiadomość przez bany - Kwiecień 18, 2024, 11:00:11 AM
Cytat: nautiluz w Kwiecień 17, 2024, 07:46:32 PMNo i jak tam, bany , robimy coś u Ciebie na działce - ja mogę przywieźć gałęzie  ^-^

Gałęzie do lasu chcesz wozić? :P

Tak to jest dalej aktualne z tym, że to nie moja dzialka ale moge mieć do niej dostęp za friko. Im bliżej sezonu tym bedzie trudniej z wolnymi terminami.
#6
OGŁOSZENIA / Odp: ZLOT IRN - WSPÓLNE SPOTKA...
Ostatnia wiadomość przez nautiluz - Kwiecień 17, 2024, 07:46:32 PM
No i jak tam, bany , robimy coś u Ciebie na działce - ja mogę przywieźć gałęzie  ^-^
#7
TECHNIKI / Odp: Bruce Moen
Ostatnia wiadomość przez Nessa - Kwiecień 15, 2024, 02:46:59 PM
Oj dopiero dziś zajrzałam. Marcin a powiedz coś więcej o metodzie. Oprócz zbierania energii, czucia miłości jak to Bruce opowiadał to dalej robisz? Czy praktykujecie metodę Bruce też nad ranem jak oobe? Bruce miał takie wizje, rozmawiał z istotami jakby to było oobe właśnie.
#8
LITERATURA WIEDZA WYWIADY CIEKAWOSTKI / Odp: Fan Fiction na podstawie...
Ostatnia wiadomość przez Robert Noble - Kwiecień 11, 2024, 11:43:38 AM
Fan Fiction ciągle trwa i Wasze opowieści mają szansę zostać opublikowane w formie podcastu na kanale. Tutaj dla przypomnienia filmik:


Zasady są proste, omawiane historie mają dotyczyć Czarowników, których do tej pory opisałem w swoich książkach.
#9
OFFTOPIC / Odp: Spotkania z nami na kanal...
Ostatnia wiadomość przez Robert Noble - Kwiecień 01, 2024, 10:05:43 AM
Kynek najlepiej zapytać u Źródła :) Sprawdź wiadomość prywatną :)
#10
OFFTOPIC / Odp: Spotkania z nami na kanal...
Ostatnia wiadomość przez kynek - Kwiecień 01, 2024, 01:07:56 AM
Cytat: EosCris w Marzec 25, 2024, 07:14:45 PMJa czekam na opowieść Miłka i Kynka  8)  8)  ;D

Tylko Robert ukrył gdzieś maila na którego można mu podesłać opowiastkę.
Znowu jego wina  :P
sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble