Jak tu trafiłeś?

Zaczęty przez robercik101, Maj 24, 2013, 09:36:19 PM

« Witaj na forum IRN | Cześć »

Skąd wiesz o Instytucie Roberta Noble

Z filmów wideo Roberta Noble
13 (23.2%)
Od znajomych
5 (8.9%)
Z komentarzy na YouTube
1 (1.8%)
Z forów/stron/list mailingowych poświęconych szerokiemu w pojęciu rozwojowi duchowemu/ezoteryce
10 (17.9%)
Przypadkiem natrafiłem
8 (14.3%)
W inny sposób
15 (26.8%)
Z kanału Instytutu Roberta Noble
1 (1.8%)
Z książek Roberta Noble
3 (5.4%)

Głosów w sumie: 47

Lilia

Dzień Dobry :-) Jako szyszynkowy fascynat weszłam tu z gugielka do wątku o szyszynce:) Rzucił mi się w oczy ten nieznośnie wielki migający czat u góry strony  ;) więc spojrzałam na niego i poczułam, że jest tu nieco inny niż na różnych forach klimat, jest lżej i jaśniej.

Następnie zarejestrowałam słowo "sklep" i fakt, że chodzi o jakieś urządzenie. Ponieważ sama używam dziwnych urządzeń poszerzających świadomość, postanowiłam się rozejrzeć. Zajrzałam tutaj: http://forum.instytutnoble.pl/b60/ ale niczego nie znalazłam ;-)

Po przeczytaniu kilku wątków wiedziałam, że chcę pobyć z Wami jakiś czas, jako że ciekawi mnie kontakt z innymi badaczami. Jestem nieuleczalną experymentatorką ;-) Doświadczanie jest moją pasją totalną.

Vitajcie zatem :-)

GuineaPig

Cytat: NianiaOgg w Sierpień 02, 2013, 08:04:33 PM
.......
jeden z drugim nic sam nie zrobi, tylko siedzi na d..pie i krytykuje,   ::)
No i tak właśnie tu trafiłam.

Mhm. Przecież zawsze o to chodzi.
Praktyka nie idzie w parze z pewnym rodzajem śnienia.
Może nawet przerywać sen ;-)

Sofia

Witaj Lila :) Już po pierwszym wpisie mam przeczucie, że fajna z Ciebie osóbka :)
Zapraszamy do wspólnych pogawędek na czacie i nie tylko.
Jesteśmy przyjaźnie nastawieni i też lubimy eksperymentować :P

Świetlisty

Lilia woowww... ależ Ty świecisz.... <sun>

Lilia

To przez te wszystkie urządzenia, najpierw świeciła sama szyszynka, a teraz.. sam widzisz  ;D

Angelika

Cytat: robercik101 w Maj 24, 2013, 09:36:19 PM
Bardzo mnie zainteresował ten temat więc postanowiłem zapytać :)
Jak trafiłeś na portal i forum Instytutu Roberta Noble?
Przyda się to również nam później w reklamie ;)

Witam !

 Mam na imię Angelika i również ku memu szczęściu  trafiłam tu a początek tego zainicjowało interesowanie się od lat wielu ,  zjawiskiem OOBE i LD , i trafienie w związku z tym na filmiki YouTube nakręcone obłędnie pochłoniętym tym zagadnieniem  , Robertem Noble , ( Nelsonem ) , któremu chwała za to ,bo właśnie dzięki Jemu i tym co przez czas cały promuje ,  ponownie po pewnej pauzie , uświadomiłam sobie co jest dla mnie w życiu najważniejsze  oprócz tego  , że już żyję ! ;) 
Dzięki temu mogę ponowne się rozwijać duchowo co zdecydowanie teraz lepiej mi się udaje za pośrednictwem zakupionemu  czas jakiś temu  RedEyowi i Galantaminie  , której na filmik o jej zbawiennym działaniu  , oczywiście z udziałem nietuzinkowego Roberta Noble , równie natknęłam się na YouTube !!! 
No i nie omieszkam wspomnieć , że również dzięki wspaniałej  motywującej komunikacji z pomysłodawcą tegoż  Instytutu Roberta Noble !!!  IRN  do którego jak dobrze pamiętam link został umieszczony przy  jednym z filmików  z tej dziedziny
 
   Robert , Motylku... ;)  jak dobrze  , że jesteś ....nie znikaj  ;)  ;)  ;) 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Angelika




Izi

 ;D cześć witajcie,
ciekawe forum jak na pierwszy rzut oka :)
już pierwszy temat jak tu trafiłeś jest ciekawy, bo szukaalam czegos o swiadomosci, jako, ze interesuje mnie rozwoj swiadomosci, nieustanne poszukiwanie, doskonalenie sie i chec odpowiedzi na najprosztsze a zaraz najtrudniejsze pytania tego swiata... no wlasnie tego... co znaczy tego...
pierwsze skojarzenie: wszechswiat, kosmos, jakas tam galaktyka, uklad planetarny, ziemia, Polska...  
i tak od ogolu do szczegoly, od czegos mega do czegos mini...
a to przeciez tylko sama materia... co dopiero ten prawdziwy swiat... mysli, odczucia... i to co zwimy duchowoscia...
niezwykle...
tak wiec ide rozejrzec sie troche po forum...
do uslyszenia :)

gencjanowy

#22
Trafiłam do Was przeszukując bezkresny internet. Mam nadzieję, że miło spędzę tutaj czas:-)



Minikoparki www.maszynybudowlane24h.pl/minikoparki

Mangoorian

Witam.
Ja właśnie przeczytałem książkę Roberta i postanowiłem się w końcu przywitać.
Obserwuje was wyrywkowo Robercie już od jakiegoś czasu.
Bardzo miło mi was poznać.
Mam też cichą nadzieje ze pomożecie w paru kwestiach.
Pozdrawiam i do usłyszenia.

Negai

Jasne że pomożemy, my tu sobie zawsze wzajemnie pomagamy :)

Pozdrawiam!

zinka

Witaj
Pomożemy albo coś poradzimy, się zobaczy ;D

Wiatr1000

Ja oobe to już wcześniej znałem z innych stron temu poświęconych ;) Szukałem czegoś i tyle :) Nie w zgłębiałem się w ten aspekt empirycznie tylko poprzez relacje innych osób z nieistniejącego już forum poświęconego ezoteryce. Czytałem metody ale nigdy mi nie wyszło, wiele innych rzeczy musiałem wpierw zrobić i trochę samo wyjście mnie przerażało :P

Lotos

#27
Po prostu szukałem takiego miejsca. Jestem ciekawy świata i głodny wiedzy pragnę podnieść swoje wibracje,temat oobe poznałem ponad rok temu ale nie miałem zbyt dużo wolnego czasu aby się na poważnie zająć.  Mam nadzieje że uzyskam tu więcej informacji.
Pozdrawiam wszystkie dusze! Tu i Tam :)

insttop

Trafiłem tu przez googla, szukałem informacji i forów na których ludzie wypowiadają się na fajne tematy, trafiłem do was i mam nadzieję że pozostanę na dłużej :)

inpol

cześć, jestem Damian i trafiłem tu przez fanpage na facebooku :)


Share via facebook Share via twitter