Wywołanie paraliżu sennego

Zaczęty przez OneNight, Listopad 10, 2015, 09:22:00 PM

« Bruce Moen | Wyjście bezpośrednie »

OneNight

Kiedyś dysponowałem nagraniem hipnotycznym, które dostałem od pewnego hipnotyzera. Niestety, nagranie znikneło i nie można go już nabyć, więc postaram się wam to opisać. Technika jest moją przeróbką, ale kluczowe elementy zostały zachowane.
Może się komuś przyda:


Połóż się w wygodnej pozycji i zamknij oczy... Weź teraz 10 głębokich i powolnych wdechów. Jeden - relaks, dwa - odprężenie, trzy - skupienie, 4,5,6,7,8,9,10. Wyobraź sobie, że jesteś teraz w balonie. Odetnij sznury trzymające go przy ziemi, licząc każdy z nich: 1,2,3,4. Balon wznosi się ponad ziemię, wszystko robi się coraz mniejsze.
Jesteś już tak wysoko, że prawie dotykasz chmur. Poczuj powiew wiatru na policzkach, poczuj to świeże powietrze i podziwiaj chmury.
Zacznij pomału się zniżać. Mijasz góry, lasy i łąki i wreszcie lądujesz na jednej z nich. Wyjdź z balonu i poczuj miękkość trawy pod stopami, podziwiaj kwiaty, słońce i to, co twoja podświadomość tam stworzyła. Przejdź się teraz po tej łące.
Słyszysz fontanne do której się zbliżasz, zwróć uwagę jak wygląda. Podejdź do niej i podłóż ręke pod lejący się strumień, poczuj go. Koniec wizualizacji.
Zwróć uwagę na mięśnie palców u stóp. Zacznij je napinać tak delikatnie, żeby się palce się nie poruszyły, dopóki nie poczujesz odrętwienia(jeśli nie dasz rady, pomiń palce u stóp). Teraz zacznij napinać mięśnie stóp, potem łydki i stopniowo coraz wyżej. Gdy skończysz, wyobraź sobie, że wspinasz się po ścianke, wykorzystując dużą siłe. W trakcie wspinaczki staraj się znów delikatnie napinać mieśnie(nie muszą być pokolei).


Pisałem na szybko, później poprawię. Tam gdzie enter jest przerwa tzn. że utrzymujemy wizualizacje.

Robert Noble

Paraliż wywołany wizualizacją. Ciekawa koncepcja. OneNight nie napisałeś czy to nagranie powodowało iż faktycznie osiągałeś ten zamierzony stan.

billusher

Paraliż można wywołać leżąc na plecach po przebudzeniu

Robert Noble

Paraliż ciężko świadomie wywołać, można jednak zwiększyć szansę na jego doświadczenie. Teoretycznie paraliż następuje w momencie kiedy leżymy w całkowitym bezruchu przez dłuższy czas. Jak wiemy jest to trudne do osiągnięcia. Dlatego właśnie to przebudzenie i pozostawanie ciągle w bezruchu jest skuteczne. Billusher masz rację, że w ten sposób dojdziemy do niego szybciej.

Marcin199

To jest niesamowite! Właśnie spróbowałem tego hipno-relaksu, i muszę powiedzieć, że naprawdę mi się podobało. Ta wizualizacja z balonem i wspinaczką to jak jakaś magiczna podróż. I to uczucie po zakończeniu, jakbym właśnie wrócił z najbardziej chillowych wakacji ever - mega fajne!

Szczególnie te momenty z napinaniem mięśni, to takie wyczucie, jakby ciało dostało nowe życie. I teraz czuję się naprawdę zrelaksowany i pełen energii zarazem. Naprawdę mega sprawa, dzięki za ten niesamowity trik!

 Pozdrawiam, Marcin 😊






Share via facebook Share via twitter