Wietrznie ;)

Zaczęty przez Wiatr1000, Październik 10, 2015, 04:48:29 PM

« Świeżak wita uprzejmie. | Witam wszystkich »

Wiatr1000

Jako, że pisałem trochę to postanowiłem się przywitać.

Geodeta lat 28 :P Mieszkający w okolicach Łodzi. Ezoteryką zajmowałem się dobre 8-9 lat temu na innym forum. Tematyka Oobe nie jest mi obca, ale jako, że sam nigdy tego nie zrobiłem, opierałem się na wypowiedziach i opowieściach.

Swego czasu zajmowałem się też teoriami spiskowymi a potem i nawet czytałem różne komunikaty channelingowe. Na tamtym forum byłem nawet do 2012-2013 (nie pamiętam już), więc wyczekiwane było wszystko co związane było z Erą Wodnika :)

Kręcę się po forach z podobnymi tematami ;) Znalazłem się również na forum Spirytystycznym jednak kwestie zdolności jako medium odrzucam... Wątpię bym posiadał taki "dar". Próbowałem pisma automatycznego ale .. zdrefiłem :P

zinka

Witaj

Czyli poszukiwacz ? ;)

Ano trza szukać, nic nie chce samo z nieba spaść, może tu znajdziesz, to czego szukasz ;D

linda


EosCris


Ruach

Również próbowałem swoich sił w piśmie automatycznym. Ba, byłem nawet na warsztatach poświęconych temu zagadnieniu. Sztuką jest wymusić jedno zdanie :P Witaj i czuj się jak u siebie :D

Wiatr1000

Ja próbowałem samemu, jakoś taki ze mnie typ od urodzenia, ze od zabawy po czynności i naukę robię wszystko sam :) Jedynaki pewnie tak są skrzywione :) Aspołeczne i mało towarzyskie :(

Próbowałem ale przeraziło mnie to co może być zaś, gdy nastąpi kontakt, no i to, że moje pytania już do samego Opiekuna (Opiekunki na 70%) będą zbyt głupie, prymitywne i mało ważnymi tematami by rozmawiać.

Ruach

Mnie się udało skontaktować, ale nie był to chyba opiekun. Generalnie przedstawił się (w formie tekstu oczywiście) w liczbie mnogiej. Potem już nic nie mogłem wyciągnąć.

Wiatr1000

Z tego co czytałem to trzeba poprosić konkretnie tak by inne złośliwe dusze się zaczęły bawić naszym kosztem i chęcią pomocy, kontaktu itd.
To akurat nie zabawa i to najlepiej powinny się zajmować osoby odpowiednie no i z "darem" od urodzenia ;)

Ruach

Jest dokładnie tak jak piszesz :) 


Share via facebook Share via twitter