ZLOT IRN - WSPÓLNE SPOTKANIE

Zaczęty przez EosCris, Styczeń 08, 2014, 09:40:16 PM

« Ogłoszenia użytkowników IRN - czyli pomagajmy sobie w naszych sprawach | Sprzedam działkę w Szwecji »

Robert Noble

Dokładnie to miałem na myśli :)

bany

Elo  ;D

Jako, że dzisiaj na nowym czacie Miłek zarzucił temat ogniska to postanowiłem go kontynuować tutaj.

Całkiem prawdopodobne, że uda nam się sformować jakąś ekipę i wspólnie spędzić trochę czasu w przyjemnej atmosferze.

Osobiście wolałbym, żeby było ciepło, żeby było w pobliżu natury i z możliwością przytargania osoby towarzyszącej (w moim przypadku żona, może dzieci w zależności od okoliczności)

Osobiście mam dostęp do ogrodzonego terenu obok lasu i niedaleko morza (Stilo). To jest dzicz i warunki są raczej biwakowe. Prawdopodobnie była, by możliwość spania w domku letniskowym ale mimo wszystko proponowałbym mieć namiot. Woda ze studni. Miejsce na ognicho. Prowizoryczny prysznic. Piękne gwiezdziste niebo jak się trafi dobra pogoda.

Dajcie znać jeśli wstępnie ktoś by się zdecydował ewentualnie jeśli macie jakieś własne propozycje to wtedy będziemy myśleć nad terminami.

Pozdrawiam   :)




Robert Noble

Gdzieś tutaj na forum jest już założony wątek zatytułowany Zlot IRN. Nie doszedł w pełni do skutku w takiej formie jaka była planowana. Razem z Cris spotykaliśmy się z różnymi ludźmi z forum w różnych terminach :) Nie było to jedno wielkie zgrupowanie. Mogę podpiąć pod tamten wątek jeśli uda się znaleźć i będziemy mogli podyskutować o organizacji takiego spotkania.

bany

Cytat: Robert Noble w Marzec 21, 2024, 05:51:40 PMGdzieś tutaj na forum jest już założony wątek zatytułowany Zlot IRN. Nie doszedł w pełni do skutku w takiej formie jaka była planowana. Razem z Cris spotykaliśmy się z różnymi ludźmi z forum w różnych terminach :) Nie było to jedno wielkie zgrupowanie. Mogę podpiąć pod tamten wątek jeśli uda się znaleźć i będziemy mogli podyskutować o organizacji takiego spotkania.

Śmiało Robert. Dzięki


Share via facebook Share via twitter