RedEye Pro Portable Biofeedback System

Zaczęty przez Robert Noble, Listopad 26, 2013, 10:12:04 PM

« UWAGA salvia divinorum | Kofeina + 4+1 »

seth


Robert Noble

Ostatnio próbowałem nagrać film z taką dłuższą konkretną sesją relaksu, niestety złośliwość rzeczy martwych na to nie pozwoliła. Chyba podłączenie w taki sposób jak to robię do laptopa nie sprzyja dobremu funkcjonowaniu systemu, ale nie znam innej metody, aby dało się słyszeć odgłos reda na filmiku, zważając że nie mam zewnętrznych głośników.

Linek dobrze Ci idzie i są już efekty. Nie jest to nic dziwnego zważając, że masz odpowiednie nastawienie do praktyki. Red jest nieocenionym wspomagaczem i wyzwalając w pełni nasze zaangażowanie efekt po prostu jest murowany.

Robert Noble

W tym temacie dzielimy się, praktycznie wszystkimi informacjami dotyczącymi RedEey'a. Wstawiane były już zdjęcia urządzenia, ale tym razem przedstawiam zdjęcie z jego wnętrza:


Robert Noble

A oto zestaw RedEye'a wraz z instruktażem jak go podłączyć:


Robert Noble

Fajnie Zinka, że powiększyłaś grono zadowolonych użytkowników. Haha dobrze, że napisałaś, że Red jest już uzbrojony i gotowy do działania, bo jeszcze ktoś oglądając zdjęcie z jego wnętrza myślałby, że trzeba go składać.

Teraz tylko systematyczność w treningu i efekty gwarantowane.

EosCris

Jeśli chodzi o mnie, to dzięki pracy z Redeye, światnie się czuję. W życiu codziennym jestem wyciszona, potrafię bardziej sie skoncentrować na tym co robię w danym momencie.
No i udało mi sie z nim wyskoczyć na chwilę poza ciało juz kilka razy :) Co prawda były to tylko krótkie chwile, ale zawsze to coś :)
Ten sprzęt jest wart każdych pieniędzy. Polecam gorąco!

Meszi


Witam,
odświeżam stary temat, ale chyba lepsza to niż zakładanie nowego tematu ;)
W temacie tym (na stronie 1) jest napisane parę słów o rozwoju urządzenia Biofeedback:
"RedEye ma docelowo zostać wzbogacone o aplikację pod system android. Będzie dostępnych dodatkowo kilka gier Biofeedback które pozwolą na proste treningi np w autobusie, pociągu albo w dowolnym miejscu gdzie mamy trochę wolnego czasu."
Chciałbym się spytać czy plany te są wciąż aktualne? Jeżeli tak to czy będzie to może jednak całkowicie nowa wersja urządzenia? Czy wspomniana wyżej aplikacja android udostępniona posiadaczom  Biofeedbacku?
Myślę, że takie gry mogą  w dużym stopniu pomagać w uczeniu się wymaganego "stanu". 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

EosCris

Redzik jest niezastąpiony w treningu koncentracji :) przynajmniej u mnie ;) 


Share via facebook Share via twitter