Halucynogenna Szyszynka (DMT: The Spirit Molecule)

Zaczęty przez iconka, Czerwiec 17, 2013, 12:30:44 AM

« Zejście do Dolnego Świata | Genius Loci (swoje magiczne miejsce) »

NianiaOgg

Cytat: Robert Noble w Sierpień 24, 2013, 03:10:55 PM
Agato mówię Ci jak to wygląda pod kątem wychodzenia z ciała. Ograniczenie się w jedzeniu mięsa jak i również ograniczenie fluoru czy to w paście do zębów czy w wodzie jaką pijemy nie ma związku z łatwością i częstotliwością doświadczeń OOBE.
nie wiem jak jest z fluorem, nie sprawdzałam. Ale powiem wam jakie mam doświadczenia z oobe i wegetarianizmem.
Pierwsze oobe przeżyłam jeszcze za czasów, kiedy jak 90% Polaków, jadłam mięso. Potem przez 3 lata nie jadłam mięsa. I nic, ani jednego wyjścia. W końcu nerw mnie szarpnął i dałam sobie spokój z próbami.
Pewnego dnia doleciał mnie zapach hot-wings'ów  :P maaatko jak mi się ich straśliwie chciało! nie powstrzymałam się. Wróciłam do starych nawyków żywieniowych. Jakieś pół roku później miałam drugie oobe.
teraz już wiem, że w moim przypadku, niejedzenie mięsa nie ma wpływu na oobe.
natomiast zasadniczy wpływ ma stan nerwów, ot co, stres u mnie sprawia, że się nie wysypiam, i że rano budzę się z problemami na powiekach, jak automat przełączam się na myślenie o tym co mnie tam w dołku gniecie. I wtedy nie ma mowy o oobe.

Agata

Tak masz rację Nianiu masz zapewne rację co do własnych doświadczeń, ja mam własne ...mamy różne doświadczenia....to tak jak ja lubię się wyspać np po południu przed OBE a Robertowi to wręcz przeszkadza...
Pomidory hoduję bez oprysków i mam je....
Są różne doświadczenia....Po prostu...
Syn ma 20 lat RAZ brał antybiotyk...można?można i nie dlatego, ze nie chorował....
To samo dotyczy np obowiązkowych szczepień dzieci itd...
Przykłady możemy mnożyć....
Wypowiedziałam się w wątku gdyż chciałam tylko przedstawić własne doświadczenia... i dopisać do info , które zamieściła iconka o szyszynce.
Moja wypowiedź została skwitowana stwierdzeniem Roberta:
"Agata coś często polecasz stronę Aldony. Czy tylko na tej stronie można znaleźć informacje o szyszynce?
Fluor podobnie jak wegetarianizm ni jak się ma do doświadczeń OOBE.Szkoda ;)W sumie takie teorie to jak tworzenie religii ;D Gdzie są dowody i konkretne przykłady z nauki ?
"

Dziwny to komentarz > na pewno nie prowokujący do dialogu i otwarcia....

Ot i tyle.






NianiaOgg

Powiedz jak to zrobiłaś, że pomidory przetrwały ci letnie ulewy i nie zachorowały? też bym tak chciała :(

Agata

Nie wiem Niania...po prostu rosną :o
Pomidory zawsze mi się udają...i to różne odmiany....
Gorzej fakt z ogórkami > nie miałam  w tym roku żadnych...szlag trafił...
A u sąsiadki za płotem po prostu wysyp i BEZ chemii i oprysków...
I bądź to mądry ;)
Drzew owocowych też nie opryskałam...i było bardzo marnie :-[

NianiaOgg

a no właśnie, jak nie zaraza to inny piorun strzelił , sarny na przykład obgryzają nam korę, wiele drzew w ten sposób wypadło :(

Shining Light

#20
Ja Was tu zaraz wszystkich pogodzę he he  :D
Od początku mi się coś nie podobało w tym temacie, tylko nie wiedziałem co. Kiedy Agata powiedziała, że odchodzi, postanowiłem sprawdzić tu wszystko do końca. No i nie myliłem się, coś tam jeszcze z nauki anatomii człowieka zostało :D
Popatrzcie na rozmieszczenie gruczołów w ciele człowieka:

U szczytu piramidy gruczołowej stoi przysadka mózgowa. Szyszynka jest parę centymetrów poniżej. Oba gruczoły oczywiście zamknięte w obrębie puszki czaszkowej.

Teoria i praktyka czakr mówi o związaniu poszczególnych czakr z czynnościami konkretnych gruczołów, mianowicie:

Czakra Korony - szyszynka
Czakra Trzeciego oka - przysadka mózgowa
Czakra Gardła - tarczyca
Czakra Serca - grasica
Czakra Splotu słonecznego - trzustka i wątroba
Czakra Sakralna - gruczoły płciowe
Czakra Podstawy - prostata

Źródła w internecie czasem różnią się nieco co do przypisania poszczególnym czakrom ich odpowiedników w gruczołach, popatrzcie sami:
http://a-ajurweda.pl/artykuly/480-czakry-a-gruczoy-wydzielania-wewntrznego
http://www.skarby-natury.com/index.php?k_d=839&
http://wpreiki.pl/czakry.html

W dyskusji pomylono charakter szyszynki czyniąc ją odpowiedzialną za czakrę trzeciego oka, co jest niezgodne z żadnym źródłem wiedzy na ten temat.

Zobaczcie jeszcze jeden obrazek:


http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=8&t=270



I warto było się kłócić?
Szyszynka współpracuje z czakrą korony a nie z czakrą trzeciego oka. Jest ona też nadrzędnym gruczołem którego praca wpływa na wszystkie pozostałe gruczoły.
Wpływ fluoru na organizm człowieka jest już dość dobrze znany. W małych dawkach jest mikroelementem, potrzebnym do rozwoju i umocnienia elementów kostnych w konstrukcji ciała człowieka, po przekroczeniu należnych ilości zaczyna działać na niekorzyść organizmu, po przekroczeniu pewnych granic jest po prostu śmiercionośny.

Miłej niedzieli :)

NianiaOgg


smirrr

Shining - to nie chodzi o Trzecie Oko, jako czakram. Trzecie oko kiedyś faktycznie istniało i gadów. Przekształciło się ono u owych gadów np.hatteria w oko ciemieniowe, które dalej odbiera promienie światła, ale jego rola nie jest do końca znana. Natomiast szyszynka jest pozostałością po tym oku. U takich płazów, czy gadów szyszynka jest jeszcze wrażliwa bezpośrednio na światło, natomiast u ssaków nie. Agata trochę pomieszała zwierzęta. Szyszynka u człowieka jest wrażliwa tylko na światło z oczu. Ma ona związek z naszym zegarem biologicznym, ale nie tylko. Szyszynkę uznaje się za duchową tylko z jednego i wyłącznie tylko jednego powodu: produkuje DMT, KROPKA. Nie pełni już roli trzeciego oka, tylko je symbolizuje. Nie przekręcajcie faktów. Jak Shining świetnie zauważył, czakramy powiązane są z gruczołami dokrewnymi, to znaczy, że medytując nad jakąś możemy sterować stężeniem hormonów w naszym organizmie. Proszę, nie przekręcajcie takich faktów, bo potem ludzie z zewnątrz nie biorą nas i naszych informacji na poważnie(mają do tego świetne powody).

Agata

No ok pomieszałam zwierzęta.
Chodziło mi o ideę wytwarzania DMT.
Tak o to mi chodziło, w faktach i dowodach naukowych jestem słaba.

Piszesz fakty...no tak są ważne > ale tak sobie pomysłałam co do faktów i powiązania gadów z szyszynką i trzecim okiem.

Chodzą słuchy , że ludź/człowiek jest takim tworem > z przodkami Gada...czy jakoś tak, że "kosmici" stworzyli nas na podst genotypu Gadziego...
Może znowu coś przekręcam, ale jakoś połączyło mi się to z info o trzecim oku gada itp

Shining Light

Przepraszam, ja nie pochodzę od Gadów.
Z Plejad jestem, a Trzeciego Oka mi nie brak, tylko mam je nie dominujące, bo dominuje w naszej rodzinie Serce :)  :-*

smirrr

Cytat: Agata w Sierpień 29, 2013, 01:38:16 PM
No ok pomieszałam zwierzęta.
Chodziło mi o ideę wytwarzania DMT.
Tak o to mi chodziło, w faktach i dowodach naukowych jestem słaba.

Piszesz fakty...no tak są ważne > ale tak sobie pomysłałam co do faktów i powiązania gadów z szyszynką i trzecim okiem.

Chodzą słuchy , że ludź/człowiek jest takim tworem > z przodkami Gada...czy jakoś tak, że "kosmici" stworzyli nas na podst genotypu Gadziego...
Może znowu coś przekręcam, ale jakoś połączyło mi się to z info o trzecim oku gada itp

Coś takiego. Mimo, że nasz DNA jest w części pozaziemskie, to mamy sporo wspólnego ze zwierzętami na tej Ziemi. Gady i ludzie/ssaki mają dużo wspólnych cech i jest to niezaprzeczalne. Gady miały kiedyś trzecie oko. Teraz to chyba jest raczej tradycja. Nazywanie szyszynki trzecim okiem nie jest jakimś błędem, ponieważ ma podstawę historyczną. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że ma trochę inną rolę niż prawdziwe trzecie oko, którego nasze ciała de facto nie mają. Możemy sobie wyobrażać, wizualizować, że je mamy, ale to nie to samo. Czy szyszynka widzi duchy? Nie mam pojęcia, może to po prostu nasz duch je widzi. ;)

smirrr

Cytat: Shining Light w Sierpień 29, 2013, 02:23:08 PM
Przepraszam, ja nie pochodzę od Gadów.
Z Plejad jestem, a Trzeciego Oka mi nie brak, tylko mam je nie dominujące, bo dominuje w naszej rodzinie Serce :)  :-*

O jaka przekorna :D .... jednak czasem fajnie mimo wszystko porozmawiać merytorycznie  :-*

Agata

Wydawało mi się, że Shining Light jest mężczyzną...ale może się mylę ;D

smirrr

Nie wiem kim jest :D jak dał mi buziaka, to jest dla mnie kobietą :P

Shining Light

Smirr, nie sądź pochopnie, u nas, istot pochodzących z Plejad, płeć ma drugorzędne znaczenie w stosunku do Serca. Oczywiście jestem mężczyzną, a to co posłałem to nie był akurat buziak, tylko serduszko  :-*
:)):


Share via facebook Share via twitter