Techniki deficytu sennego

Zaczęty przez Rasiakolty, Maj 26, 2015, 06:15:04 PM

« Metody | Metoda na LD »

Rasiakolty

kiedyś się tym fascynowałem,jeszcze jak traktowałem LD jako zabawę/ucieczkę,teraz mnie już to szczerze mówiąc śmieszy,obecnie traktuję LD jako drogę rozwoju duchowego,do rzeczy:technika deficytu sennego jak sama nazwa wskazuję opierają się na senności lub niespaniu,darek o tym mówił,nie śpimy np.kilka dni i potem już łatwo wyjść z ciała lub jest to masakrycznie ułatwione.poza tym Fajd lub otwieranie oczu(jest o niej mowa na obepeel)
czy się tym zajmowałem?próbowałem ale w moim przypadku skrajna senność graniczy z cudem(delikatnie mówiąc)z tymże to było jak jeszcze interesowałem się LD/OBE,teraz praktykuję głównie medytację i mam spontaniczne eldeki xD

hahahel

Kiedyś męczyłem tą technikę, a raczej siebie i trzeba powiedzieć, że samo zmęczenie nic nie da bez koncentracji. Jakby inaczej to ująć, potrzeba energii psychicznej aby była większa od zmęczenia fizycznego, relaks psychiczny np. wpływa pozytywnie. Efekt moich prób było odkrycie, że jest możliwe wyjście z ciała przed snem przy odpowiednim zmęczeniu, koncentracji, relaksie, ale jest to bardzo trudne. Mi parę razy się udało, a efektem było wchodzenie w głęboki paraliż w parę sekund - łapało mnie natychmiast, nieprzyjemne wibracje, piski i proces wychodzenia z ciała. Kiedyś to się próbowało wychodzić, nie to co dziś - nie ma tej motywacji, ani chęci na wychodzenie z ciała ;)

Pierdziawka

metoda podobno bardzo skuteczna jednak nie dla każdego,niektórzy nie mogą pozwolić sobie na deficyt choćby ze względu na domowników.

lays

technika ciężka niemniej podobno bardzo skuteczna,deficyt?tak,jeśli mamy w sobie bardzo silną wolę.ile czasu trzeba nie spać by mieć LD?nie wiem,ale wtedy wymiata wręcz z ciała,zresztą darek to propaguje xD


Share via facebook Share via twitter