Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

Ostatnie wiadomości

1
OFFTOPIC / Odp: Instrukcja życia w systemie...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiktorio12 dnia Kwiecień 19, 2019, 04:47:20 pm »
Księga Rodzaju 7,6-11

"A Noe miał 600 lat, gdy nastał potop na ziemi "Czyli od spłodzenia braci bliźniaków: Sema, Chama i Jafeta (Rdz.5,32) do zbudowania arki minęło 100 lat "Wszedł więc Noe z synami swymi i żoną swoją, i żonami synów swoich do arki przed wodami potopu "Czyli wszedł więc Noe z rodziną swoją do arki przed wodami - rodzajami informacji z nad sklepienia i z pod sklepienia - źródłami zagłady " Ze zwierząt czystych" Czyli z rodzajów informacji jego "i ze zwierząt nieczystych," Czyli z rodzajów informacji ich "i z ptactwa," Czyli rodzajów informacji jego "i z wszystkiego co pełza po ziemi," Czyli z wszystkiego rodzaju informacji jego z pełzającą formą ruchu. "po dwoje weszło do Noego arki, samiec i samica," Czyli po dwoje z rodziny Noego i po dwoje ze wszystkich zwierząt według rodzajów informacji jego z formą ruchu weszło do Noego arki. Ukształtowanych funkcjonalnie rodzajów informacji do rozmnażania się i rozradzania się "jak Bóg rozkazał Noemu" Czyli analogicznie jak Bóg rozkazał Noemu, tak rozkazał nam. By nie negować i nie manipulować rzeczywistymi faktami i rzeczywistymi słowami Pisma Świętego Wszechmogącego Boga. "Po siedmiu dniach spadły na ziemię wody potopu" Czyli po sześciu dniach stworzenia i siódmym odpoczynku szabatu - sobota spadły na ziemię - rodzaj informacji wody potopu - rodzaj informacji z nad sklepienia czasoprzestrzeni. "W roku sześćsetnym życia Noego, w miesiącu drugim, siedemnastego dnia miesiąca, w tym właśnie dniu wytrysły źródła wielkiej otchłani i otworzyły się upusty nieba." Czyli gdy Noe miał 600 lat, w miesiącu drugim, czyli we wrześniu siedemnastego dnia miesiąca drugiego, w tym właśnie dniu rozpoczęła się zagłada wodami potopu- rodzajami informacji z nad sklepienia czasoprzestrzeni i z pod sklepienia (Rdz.7,6-11)
2
OFFTOPIC / Odp: Instrukcja życia w systemie...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiktorio12 dnia Kwiecień 17, 2019, 05:00:19 pm »
Księga Rodzaju 7,1-5
"I rzekł Pan do Noego:" Czyli słowo,dźwięk, wibracja - nośnik informacji Wszechmogącego do Noego. " Wejdź do arki ty i cały dom twój, " Czyli wejdź do arki tylko ty i cała rodzina twoja " bo widziałem, że jesteś sprawiedliwy przede mną w tym pokoleniu " Czyli bo nie negowałeś i nie manipulowałeś rzeczywistymi faktami i rzeczywistymi słowami Wszechmogącego Boga, w tym pokoleniu tylko ty i Henoch (Rdz.5,24) " Ze wszystkich zwierząt czystych weź z sobą po siedem samca i samicę, " Czyli, ze wszystkich rodzajów informacji jego, które mają rozdzielone kopyto i rozczepioną racicę i przeżuwają pokarm (Kpł.11,3) weź z sobą po siedem, jak sześć dni stworzenia i siódmy dzień odpoczynku szabatu - sobota (Rdz.2,2-3) Ukształtowanych funkcjonalnie rodzajów informacji do rozmnażania się i rozradzania się (Rdz.1,22) "a ze zwierząt nieczystych po parze, samca i samicę " Czyli a z rodzaju informacji ich, które przeżuwają pokarm, lecz nie ma rozdzielonego kopyta. Albo ma rozdzielone kopyto, lecz nie przeżuwa pokarmu (Kpł.11,4-8) po parze ukształtowanych funkcjonalnie rodzajów informacji do rozmnażania się i rozradzanie się " Także z ptactwa niebieskiego po siedem samca i samicę, " Czyli z rodzajów informacji jego nad sklepieniem czasoprzestrzeni, których pokarmem są tylko wszystkie rośliny (Rdz.1,30) po siedem, jak sześć dni stworzenia i siódmy dzień odpoczynku szabat - sobota. Ukształtowanych funkcjonalnie rodzajów informacji do rozmnażania się i rozradzania się " aby zachować przy życiu ich potomstwo na całej ziemi " Czyli aby one ocalały przed zagładą oraz ich potomstwo na całej ziemi " Gdyż po upływie siedmiu dni spuszczę na ziemię deszcz," Czyli gdyż po upływie sześciu dni stworzenia i siódmym dniu odpoczynku szabatu- sobota sprowadzę na ziemię deszcz - rodzaj informacji w formie energetycznej nad sklepieniem, "który będzie padał przez 40 dni i 40 nocy." Czyli przez miesiąc syderyczny i 13 dni miesiąca synodycznego "i zgładzę z powierzchni ziemi wszystkie istoty, które uczyniłem." Czyli unicestwię z powierzchni rodzaju informacji w formie energetycznej wszystkie rodzaje informacji, które stworzyłem twórcza myślą - formę energetyczną, i słowem- nośnik rodzaju informacji. " I uczynił Noe wszystko tak, jak mu rozkazał Pan". Czyli uczyńmy wszyscy tak, jak nam rozkazał Wszechmogący. By nie negować i nie manipulować rzeczywistymi faktami, i rzeczywistymi słowami Pisma Świętego Wszechmogącego Boga ( Rdz.7, 1-5)
3
CHOROBY UZDRAWIANIE SPORT ODŻYWIANIE / Odp: Jaki jest Twój ulubiony sport?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robert Noble dnia Kwiecień 17, 2019, 12:32:52 pm »
Ale jakie narty? Biegowe, czy zjazdowe czy inne? I gdzie Ty na nich tak pomykasz? :)
4
CHOROBY UZDRAWIANIE SPORT ODŻYWIANIE / Odp: Jaki jest Twój ulubiony sport?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dage dnia Kwiecień 16, 2019, 10:08:38 pm »
narty
5
CHOROBY UZDRAWIANIE SPORT ODŻYWIANIE / Odp: Urządzenia monitorujące tętno Polar - polar flow
« Ostatnia wiadomość wysłana przez EosCris dnia Kwiecień 16, 2019, 12:42:53 pm »
ja korzystam i potwierdzam, że jest super! Dzięki zegarkowi wiem kiedy mam fazy rem i łatwiej mi dostosować metodę 4+1 :) a inna analiza pokazuje mi, że robie jakieś 200 % dziennie :P hehe i musze mocno się kontrolować aby nie przesadzać z aktywnością :P ;)
6
CHOROBY UZDRAWIANIE SPORT ODŻYWIANIE / Odp: Jaki jest Twój ulubiony sport?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robert Noble dnia Kwiecień 16, 2019, 12:41:35 pm »
Tak ja też lubię różne inne aktywności sportowe, ale ankieta pozwala oddać jeden głos a więc to co jednak jest NAJ :) Naj musi być tylko jedno :)
7
CHOROBY UZDRAWIANIE SPORT ODŻYWIANIE / Odp: Jaki jest Twój ulubiony sport?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez EosCris dnia Kwiecień 16, 2019, 12:38:51 pm »
ja dałam rower :) ale ogólnie lubie biegać, pływać, trening siłowy, trening FBW, rolki :)
8
CHOROBY UZDRAWIANIE SPORT ODŻYWIANIE / Urządzenia monitorujące tętno Polar - polar flow
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robert Noble dnia Kwiecień 16, 2019, 10:44:08 am »
Zastanawiam się czy ktoś z użytkowników forum używa pulsometru polar lub innych, albo korzysta z aplikacji Polar Flow?
Ja przyznam szczerze byłem sceptycznie nastawiony do tego typu gadżetów, ale gdy zacząłem używać stwierdzam, że to bardzo fajna rzecz, która pozwala w bardziej przemyślany sposób odbyć trening. Masa statystyk, pełna analiza i gotowe programy treningowe jednym słowem wszystko co trzeba. W dodatku fajną sprawą jest monitorowanie pulsu przez całą dobę dzięki czemu urządzenie sprawdza jak przebiega nasz sen. Widać fazy przebudzeń i ogólną ilość głębokiego snu. Całkiem ciekawe rozwiązanie dla osób zajmujących się wychodzeniem z ciała, bo można to wykorzystać.
9
CHOROBY UZDRAWIANIE SPORT ODŻYWIANIE / Jaki jest Twój ulubiony sport?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robert Noble dnia Kwiecień 16, 2019, 09:34:24 am »
Dajcie znać jaki sport lubicie uprawiać. Liczy się tylko to co robicie sami, a nie oglądacie w tv :) Zobaczymy który ze sportów będzie cieszył się największą popularnością. Jeżeli nie ma jakiegoś sportu w ankiecie wybierzcie opcję INNY i napiszcie w komentarzu jaki to sport.
10
SUGESTIE DOTYCZĄCE FORUM / Odp: Gdzie ma znajdować się forumowy CZAT?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Robert Noble dnia Kwiecień 15, 2019, 09:58:34 pm »
No i stało się! Dzięki hojności Artura mamy na forum czata w najnowszej wersji :) Póki co działa jak trzeba, ale jak będą jakieś problemy dawajcie szybko znać. Mamy support przez cały rok więc nie ma problemu.
Artur dzięki jesteś Wielki :) <gitara>
misy kryszta?owe