Witam, jestem nowy, mam kilka pytań co do OOBE.

Zaczęty przez Bljetros, Luty 17, 2016, 12:28:30 PM

« Witam wszystkich | Witam »

Bljetros

Witam. nazywam się Mateusz, jestem z Bielska Białej, mam 16 lat. wczoraj oglądałem film ''naznaczony'' w którym występuje podróż astralna, i bardzo mnie zaintrygowała, zanim jednak zadam kilka pytań, muszę zadać jedno, które jest najważniejsze: Czy podróż astralna to realna podróż  duszy poza ciałem, czy po prostu świadomy sen? Jeśli to drugie, to następne pytania nie mają sensu.

1. Czy podczas podróży astralnej jest ryzyko, że nie wrócę do własnego ciała, lub jakiś duch je opęta?
2. Czy jeśli podczas podróży astralnej, ktoś obudzi moje fizyczne ciało, to automatycznie wrócę do mojego ciała?
3. Czy podróż astralna to podróż po świecie zmarłych, czy widzę duszę zmarłych czy innych podróżników?
4. Jeśli świat astralny jest prawdziwy, to czy istnieje Bóg? Po śmierci idziemy do nieba/piekła, czy błąkamy się po planecie? Wytłumaczy mi to ktoś? Załóżmy że jest strzelanina na ulicy, a ja oberwałem w głowę, idę do piekła za wszystkie złe rzeczy które zrobiłem? Czy może latam po świecie i nawiedzam budynki? Jak to działa? 
5. Czy w czasie podróży astralnej mogę spotkać zmarłe osoby? Jak odszukać np 2paca, albo mojego ojca? 
6. Czy przykładowo jeśli kolega też nauczy się ''wylatywać z ciała'', to możemy się w dzień umówić, że w nocy spotkamy się jako duchy w jakimś miejscu?


Wiem, że mam tylko 16 lat, ale myślę że już jestem na to gotowy.  W Moich okolicach ostatnimi czasu zginęło wiele osób, i bardzo mnie interesuje co się teraz z nimi dzieje? Są w piekle, błąkają się świecie jako duchy czy w ogóle ich nie ma?

Bljetros

Mój Email: bljetross@gmail.com   jeśli ktoś chciałby mi to wytłumaczyć nieco bardziej szczegółowo.

zinka

Witaj
OObe to nie świadomy sen, chociaż są różne opinie, wg mnie, to nie to samo >:D

Nie ma takiej możliwości żeby nie wrócić do ciała, przynajmniej nie czytałam o takiej możliwości.
Podczas oobe każde wrażenie odebrane ze świata fizycznego powoduje wciągnięcie ciała astralnego do ciała fizycznego.

Oobe to nie podróz po świecie zmarłych, nie masz takiej możliwości ich zobaczyć, bo to światy rózne, zależne od naszej świadomości i jest ich trochę,  twój świat będzie światem według twojej świadomości

Po śmierci nie latasz po naszej planecie tylko udajesz się w wyższe światy, no chyba że umarłeś bez świadomości własnej śmierci, to się tułasz po świecie, dopóki ktoś ci tego nie uświadomi i nie odeśle w stronę światła.

Czasami można spotkać bliskie osoby zmarłe, ale to bardzo rzadko, bo one są na innym poziomie.

Możecie się umówić, ale będzie ciężko, bo musicie być na tym samym poziomie rozwoju duchowego, czasami to się udaje.

Bljetros

A jeśli jestem grzesznikiem, ćpam, piję, sprzedaję zakazane substancje rówieśnikom, i pójdę w stronę światła to nie pójdę na jakieś wieczne kary?

zinka

Karę wyznaczasz sobie sam, nikt cię nie każe, to ty decydujesz o tym na co zasługujesz i czy kara ci się należy czy nie, to zależy od tego z jaką świadomością żyłeś na realu.

Bljetros

Czyli np jeśli będę żył w świadomości że zasługuję na wieczne tortury to tak będzie? Czy będę mógł to zmienić?

zinka

Zmienić możesz swój światopogląd i polepszyć swoje życie i oczekiwania po śmierci.

Bljetros

No to co mam zrobić żebym nie zaznał wiecznych tortur po śmierci?

Wiatr1000

Ja inaczej odpowiem też..

Masz świadomość i podświadomość. Większość ludzi trzyma się tego co fizyczne w świadomym świecie. Dla mnie oba światy są rozdzielone od siebie.

Tutaj w fizycznym masz mniejszym wpływ na kreowanie świata umysłem bardziej ciałem. Oczywiście umysł też kreuje ale on wykorzystuje ciało do tego by coś stworzyć.

Świat Astralny to taka wersja świata naszego ale wykreowana przez umysł. Jest on prawdziwy, bardziej alter ego świata tego co na co dzień widzimy i żyjemy. Dokładniej mówiąc to w obu żyjemy cały czas! Tylko jesteśmy nieświadomi tego.

Wszystkie obawy, lęki itd. które gromadzimy w tym świecie są odkładane też w tamtym świecie. Wpływ tego co tu robisz, co myślisz itd. buduje też tam ten świat.

Takie jest moje zdanie o tym. Że kiedyś oba światy dla nas były widoczne cały czas. Mogliśmy za pomocą siły umysłu z Astralu robić rzeczy w świecie fizycznym. Tak to Ja interpretuje.

Sny i świadome sny są częścią tego świata Astralnego.

zinka

Zmienić swój światopogląd, że nie ma czegoś takiego jak wieczne tortury, to tylko wymysł ludzkiego umysłu.

Bljetros

Czyli jeśli będę się bał po śmierci, że trafię do piekła to do takowego trafię?

zinka

Dokładnie tak będzie, czego się obawiasz, to tego doświadczysz.

EosCris


Robert Noble

Cytat: Bljetros w Luty 17, 2016, 12:28:30 PM
 Czy podróż astralna to realna podróż duszy poza ciałem, czy po prostu świadomy sen? Jeśli to drugie, to następne pytania nie mają sensu.

Podróż astralna jest śnieniem, podobnie jak życie fizyczne, które właśnie śnimy.



Wiatr1000

Cytat: Robert Noble w Luty 17, 2016, 04:48:24 PM
Cytat: Bljetros w Luty 17, 2016, 12:28:30 PM
Czy podróż astralna to realna podróż duszy poza ciałem, czy po prostu świadomy sen? Jeśli to drugie, to następne pytania nie mają sensu.

Podróż astralna jest śnieniem, podobnie jak życie fizyczne, które właśnie śnimy.

To tylko interpretacja :P  Jeśli żyjesz/śnisz tu to żyjesz/śnisz też tam. Więc odpowiadając na jego pytanie. TAK.


Share via facebook Share via twitter