Dziennik IRN

Zaczęty przez Robert Noble, Wrzesień 25, 2013, 04:27:51 PM

« Szukam dobrego domu dla wspanialej suczki Husky | Fazy Księżyca/ Kalendarz »

Robert Noble

W Instytucie pojawił się Ekologiczny Dziennik do zapisywania snów. Zawiera twardą okładkę dzięki czemu notatki ze snów i doświadczeń OBE będą zachowane na dłużej. Kolor granatowy fajnie się komponuje razem ze Świecącym Długopisem IRN tworząc ciekawy zestaw do praktykowania Śnienia.

Dziennik jest poręczny i z pewnością każdy znajdzie na niego miejsce obok swojej poduszki. Jeżeli ktoś jest zainteresowany posiadaniem Dziennika IRN to niech da mi wiadomość na PW. Więcej szczegółowych informacji jest tutaj --> Dziennik IRN


NianiaOgg

a ja go mam! hura hura!  :D

zinka

ja też mam  :P

ładny komplet z długopisem tworzą  <ok>

Robert Noble

Idealnie pasuje wykorzystać dziennik do ćwiczenia rekapitulacji. Myślę, że jeden taki dzienni spokojnie na to wystarczy.

EosCris

#4
A ja myślę, że jeśli rekapitulacja ma być rzetelnie przeprowadzona, to ten dzeinnik będzie miał za mało kartek do tego ;) Ale mówię to tylko z subiektywnego punktu widzenia, osoby która jest w trakcie rekapitulacji.
Aczkolwiek do zapisywania w nim swoich snów i wyjść z ciała, nadaje się do tego idealnie :)

Robert Noble

Ola jeśli chcesz opisywać zdarzenia to oczywiście, że nie ma takiego dziennika, który by to pomieścił. Ale jeśli chodzi o listę wydarzeń to spokojnie starcza :)

Robert Noble

Warto zaznaczyć, że strony można łatwo wyrywać co też jest świetne przy rekapitulacji. Później można je fajnie wydrzeć i spalić. Strony w linie idealnie się nadają bo można w każdej osobnej linijce wpisywać osobę do rekapitulacji.

Gdybyśmy wpisywali w każdej osobnej linijce jedną osobę, to taki zeszyt pomieści nam 3520 osób.

Jak ktoś zrobi rekapitulacje 150-200 osób to już jest mega mistrzem :)

http://sklep.instytutnoble.pl/glowna/9-dziennik-irn.html

EosCris

Jestem przy 265 osobie i to będzie dopiero jakaś może połowa, może kawałek dalej ::)

Więc Nelsonie, mów mi mistrzu ;) hihihi

Robert Noble

Tak więc mamy Mistrzynię Rekapitulacji :) Brawa  <brawo> To jeszcze masz sporo miejsca w zeszycie Olu :) Skoro jesteś na półmetku to pozostaje mi tylko życzyć Ci wytrwałości i owocnej dalszej praktyki!

EosCris

Nelson, jak ja ich wszystkich już zrekapituluję, to będę śmigać jak ta lala ;) hehe
Na razię ich spisuję, więc czeka mnie jeszcze baaaaaardzo dużo ciężkiej pracy, tym razem jednak bardziej się przykładam do tego. Poprzednio zrobiłam to trochę po łebkach i no i efektów sam doświadczyłeś ;)
Więc, postanowiłam choć jedną rzecz w swoim życiu zrobić, wkładając w to 150% swojego zaangażowania.

Bez tych solidnych fundamentów, mój dom będzie w kiepskim stanie i szybko może ulec zawaleniu. Na co nie moge sobię już pozwolić, jak dobrze wie każdy Wojownik, który podąża Ścieżką Serca.

Pozdrawiam


Share via facebook Share via twitter