Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

Złota Wizualizacja oczyszczająca - oddychanie czakramami

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sebastian

  • *
    • Wiadomości: 13
dnia: Styczeń 19, 2014, 10:57:19 pm
Złota Wizualizacja oczyszczająca - oddychanie czakramamiUsiądź na krześle lub w siadzie medytacyjnym. Poczuj ziemię i ukorzeń się. Oddychaj głęboko rozluźniając przeponę. Weź głęboki wdech i wydech. Na wydechu rozluźnij całe ciało. Oddychaj tak długo aż poczujesz całkowite rozluźnienie. Teraz wyobraź sobie czyste przejrzyste Biało-Złote Światło spływające z góry na czubek twojej głowy.
 
Światło wnika wgłąb twojego ciała i przesuwając się powoli w dół obejmuje wszystkie zakamarki i przestrzenie w twoim ciele oświetlając je, odżywiając i uzdrawiając. Światło spływa powoli w dół i wychodzi przez czakrę korzenia (krocze) wgłąb ziemi zabierając wszystkie zanieczyszczania, choroby i osady emocjonalne.
Teraz będziesz powoli oddychać wciągając powietrze w wyobraźni poszczególnymi czakramami.


1. Zaczynamy od czakry korony na czubku głowy. Wciągając powietrze wyobrażasz sobie, że do twojego ciała wnika światło przez tą czakrę oczyszczając ją, uaktywniając, doprowadzając ją do harmonii i równowagi, a wydychasz powietrze czakrą korzenia wprost do ziemi. Powtórz 3 razy.

2. Następnie wyobrażasz sobie, że wciągasz wraz z powietrzem światło poprzez czakrę trzeciego oka umieszczoną pomiędzy brwiami. Wydychasz powietrze czakrą korzenia wprost do ziemi. Czakra pozostaje zrównoważona. Powtórz 3 razy. Oddychaj spokojnie, aby nie doprowadzić do hiperwentylacji.


3. Kolejno wdychasz z powietrzem światło przez czakrę gardła a wydychasz czakrą korzenia. 3 razy.

4. Oddychamy czystym światłem czakrą serca wydychamy czakrą korzenia. 3 razy.

5. Przechodzimy do czakry splotu słonecznego. Powtarzamy 3 razy.

6. Teraz wdech robimy czakrą seksu (dwa palce poniżej pępka), wydech czakrą korzenia 3 razy.

7. I na koniec wdech zróbmy czakrą korzenia (okolice kości ogonowej) a wydech czakrą korony. Następnie odwrotnie, wdech czakrą korony wydech czakrą korzenia. Za trzecim razem wyobraź sobie, że robisz świetlisty wdech jednocześnie czakrą korony i korzenia i następnie wydychasz światło oboma czakrami.

Teraz twoje ciało jest oczyszczone, czakry zharmonizowane i jesteś zupełnie pusty jak flet z siedmioma dziurkami, przez który Najwyższa Świadomość może wydać najczystszy i najpiękniejszy dźwięk. Pozostań przez chwilę z tą wizją... Pozwól, aby ten stan poddania i absolutnej otwartości i akceptacji, na to co boskie, towarzyszył Ci przez cały dzień. :)

http://transformacja-swiadomosci.blogspot.com/2012/10/zota-wizualizacja-oczyszczajaca_22.html


 

misy kryszta?owe