Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Badanie- Jak wygląda utrzymanie świadomości, podczas sesji z REDEYE  (Przeczytany 7110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
+1
Do wszystkich użytkowników Redeye!
Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu świadomości podczas sesji/koncentracji z Redeye.

Potrzebujemy opisu co najmniej 5 sesji, trwających minimum 30 minut każda.
Zapisywać należy, kiedy sesja była robiona, czyli o jakiej porze dnia, w jakim byliście nastroju, byliście zmęczeni czy wypoczęci?
Spróbujcie opisać, jak najwięcej odczuć towarzyszących przed, w trakcie i po sesji z Redeye. Chcemy aby badanie było, jak najbardziej szczegółowe.

Osoby chętne do wzięcia udziału w badaniu, prosimy o wpisanie się na listę znajdującą się na forum IRNu.

Czekamy na zgłoszenia. Prosimy o wstawianie na forum swoich wpisów, z przeprowadzonej sesji.

Dla mniej otwartych osób wpisy prosimy przesyłać na maila Instytutu Roberta Noble.
robert@instytutnoble.pl

Dziękujemy wszystkim za chęć dzielenia się doświadczeniami.

Pozdrawiamy
Ekipa IRNu

<ekipa>

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/47/seo/1029/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2015, 11:27:28 pm wysłana przez Robert Noble »

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Badanie- Jak wygląda utrzymanie świadomości, podczas sesji z REDEYE
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2015, 07:20:38 pm »
+1
Ja tam mogę się wpisywać ;D  i chwalić się swoimi wykresami a w przyszłości pewnie większymi osiągnięciami <sup> <szczesliwy>
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2015, 07:22:14 pm »
+1
Fajnie Ziniu :)  I ja się oczywiście wpiszę na listę :)

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2015, 08:34:41 pm »
0
W takim razie zaczynamy. 5 Sesji to takie minimum, może się spodoba i zrobimy więcej. Wrzucamy relacje i screena z koncentracji. Później przeanalizujemy dane. Im więcej osób będzie uczestniczyło tym lepiej. Słuchawki na uszy Redy w ręce, palce nażelowane i jedziemy. Przyjemnych relaksów!
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2015, 11:16:59 pm »
+1
Ok jako pierwszy wrzucam dane z dzisiejszej sesji:

Data: 12.01.2015r.
samopoczucie: wyspany
godzina rozpoczęcia sesji: 17:30
czas trwania: 30 minut
potwierdzanie świadomości po ok. 2 minutach

Odczucia w trakcie: przyjemny relaks, mimo przeszkadzających warunków zewnętrznych (dźwięki z laptopa), pełna przytomność w trakcie trwania koncentracji, szybkie potwierdzanie świadomości za pierwszym sygnałem po 1-2 s.

Po sesji samopoczucie dobre, poziom energii dobry.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2015, 10:00:21 pm wysłana przez Robert Noble »

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2015, 09:58:17 pm »
+1
Data: 13.01.2015r.
samopoczucie: wyspany
godzina rozpoczęcia sesji: 21:00
czas trwania: 35 minut
potwierdzanie świadomości po ok. 2 minutach

Odczucia w trakcie: przyjemny relaks, mimo przeszkadzających warunków zewnętrznych (tv), pełna przytomność w trakcie trwania koncentracji, szybkie potwierdzanie świadomości za pierwszym sygnałem po 1-2 s. W pewnym momencie nie mogłem pogłębić relaksu, po prostu był jednostajny sygnał. Lekkie wahania wykresu były spowodowane prawdopodobnie potwierdzaniem świadomości.

Po sesji samopoczucie dobre, czułem, że gdyby relaks trwał dłużej stałbym się senny.

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 14, 2015, 11:25:10 am »
+1
data- 14.01.2015
godzina- 4.30
po 4 godzinach snu i godzinnym wybudzaniu
czas sesji- 1,20 min
lekko śpiąca
nastrój- bardzo dobry
nastawienie- opuszczenie ciała

rozpoczęcie sesji:
palce dobrze nawilzone
red w lewej ręce
przycik pod palcem wskazującym
wcześniej prawa ręka / kciuk

dźwięk obniża się
po pierwszych 2 minutach zaczyna być jednostajny
potwierdzenie świadomości- natychmiast
próba obniżania relaksu- bezskuteczna
dźwięk jednostajny przez kolejne 10-30  min
świadomośc dobra
po jakimś czasie koncentracji, zauważam, że w momencie potwierdzneia świadomości chce przycisnąc odruchowo kciukiem prawej ręki, po sekundzie świadomośc spowrotem powraca i wciskam lewym palcem.
Dalej leżę, świadomość ucieka w sen, tracę ją często, pomomo to,staram się wciąż obniżać jednostajny dźwięk płynący ze słuchawek.
W momencie kiedy moja świadomość wyłapuje fakt, że kontrola świadomości się powtarza dwukrotnie i ciało mnie okropnie boli, odłączam reda, przekręcam się na lewy bok,
wypowiadam afirmacje opuszczenia ciała
i po chwili budzę się w poza próbując wyostrzyć obraz :D

Po sesji z redem zawsze czuję się zrównoważona i w pełni zrelaksowana.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2015, 12:17:26 pm wysłana przez Aleksandra »

Offline zinka

« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 14, 2015, 06:12:54 pm »
+1
Popołudniowa sesja :)
Raczej wypoczęta z możliwością drzemki ;)

Mimo świetnych słuchawek, daje się słyszeć odgłosy sąsiadów na klatce schodowej, trochę mnie to rozprasza, nawet myślę, że teraz, to jeszcze powinien telefon zadzwonić albo listonosz ;D zwiększam głośność na redzie.

Próbuję się skupić na koncentracji, momentami mi się udaje, kiedy orientuję się, że za bardzo odleciałam myślami, wracam i rozluźniam ciało, ciekawą rzecz zauważyłam, że zawsze gdy koncentracja ucieka, ciało automatycznie się napina i spręża, trza je rozluźniać po odzyskaniu świadomości odlotu.
 Sesja udana, wstaje zrelaksowana gotowa do przerobienia dalszej części dnia ;)

Wolę jednak nocne sesje ;)

« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2015, 06:19:52 pm wysłana przez zinka »

Offline seth

• Administrator
  • ..bezstronny i lekki przemknę obok orła...
  • Respect: +239
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 15, 2015, 09:35:01 am »
+1
Sesja w nocy ok 3.30.
Na początku sesji standardowy szybki wzrost relaksu. Gwałtowny spadek ok 3 min spowodowany został poruszeniem przeze mnie nogą w celu przykrycia kołdrą :)
Potem było chwile lepiej bo wykres ładnie pnie się do góry ale ok 8 min odpłynąłem.
Ok 9 i 11 min widać gwałtowne wahnięcia spowodowane podrapaniem się w nos. :) ale ogólnie zacząłem błądzić myślami. Potwierdzałem machinalnie świadomość ale często dopiero po drugim komunikacie ponieważ nie słyszałem pierwszego.

Na tym przykładzie doskonale widać dziwne zachowanie świadomości podczas sesji z RedEye. Pomimo tego że wydawało mi się że jestem całkowicie świadomy to jednak umykał mi pierwszy komunikat o kontroli świadomości. Jakbym go nie słyszał. Dlatego właśnie w urządzeniu jest podwójne zapytanie o świadomość!. To jest bardzo dziwne i na początku przygody z RedEye myślałem że jest to jakiś błąd oprogramowania. Dopiero po wielu testach okazało się że to jednak tak niesamowicie zachowuje się świadomość. Niby jest a jednak jej niema :).

Wracając do wykresu. W 25 min gdy sygnał pobudki przywołał mnie do porządku skupiłem się znów czynnie na sygnale i pociągnąłem koncentrację w górę :). Sesje zakończyłem standardowo po 40min.
Po wyłączeniu RedEye i przekręceniu na bok wyjścia bezpośredniego niestety nie było ale miałem łamaną świadomość w LD.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2015, 10:51:47 am wysłana przez seth »

Offline zinka

« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2015, 04:24:28 pm »
+1
Sesja nocna około godziny 3.00 :)

Po czterech godzinach spania, budzę się samoistnie, tak jakoś się zaprogramowałam, że się budzę, co wcale nie znaczy, że za każdym razem po samoistnym budzeniu, chce mi się rozbudzać i wstawać z łóżka ;D

Pół godziny poczytałam doświadczenia forumowiczów z forum, popijając wodę którą ogrzewałam swoimi dłońmi :) założyłam reda i pełen relaksik, ciemno, cisza całkowity spokój, normalnie nic nie rozprasza uwagi, można się relaksować do woli.
Tak jakoś wytrzymałam całą ustawioną 40min sesję, zdjęłam reda i poszłam spać.

Pod koniec sesji, usłyszałam kaszel w drugim pokoju i to trochę mnie wybiło z koncentracji, co jest widoczne na wykresie.

Sny miałam bardzo wyraziste i co ciekawe wszystkie zapamiętałam, no tak nie od razu je zapamiętałam, bo po każdym się budziłam i go zapisywałam, jakbym tego nie robiła, to wątpię czy bym wszystkie pamiętała budząc się rano.  ;)

« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2015, 04:58:54 pm wysłana przez zinka »

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 17, 2015, 11:14:47 am »
+1
Badanie - noc. 4.15
Przeprowadzone po 4 godzinach snu, po 1 godzinnym rozbudzaniu.
Rozbudzona bardzo mocno, wypoczęta, humor - bardzo dobry, nastawienie - opuszczenie ciała.
Kompletnie nie mogłam się skupić, pierwszy skok na wykresie to swędzące niemiłosiernie oko  >:D
Potem próbowałam uspokoić gonitwe myśli, która bombardowała mnie z takim impetem, że jest to widziane na wykresie. W którymś momencie pomyślałam, że to dzisiejsze badanie nie ma kompletnie sensu i najlepiej będzie, jak wyłacze reda i pójde spać. Ale się nie poddałam, kości jeszcze mnie nie bolały i ogólnie leżało mi się całkiem nieźle.  Były momenty kiedy przestawałam czuć ciało. Wydaje mi się, że świadomośc utrzymywałam prawie cały czas ::) 
Raz wcisnełam potwierdzenie świadomości podczas podnoszącego się dźwięku bo myślałam, że to kontrola :D hehe. 
Wciąż próbowałam obniżać dźwięk, gdy coś wciąż mi mówiło, żebym przerwała doświadczenie.  W momencie kiedy stwierdziłam, ze nie czuje ciała, postanowiłam odłączyć reda i obrócić się na bok. Leżąc jeszcze na boku, zamierzyłam opuszczenie ciała i tak też  się stało. Więc bardzo się cieszę, że nie przerwałam doświadczenia, bo i tak zaskutkowało opuszczeniem ciała :D

Offline zinka

« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 18, 2015, 12:00:10 pm »
+1
Dzisiaj postanowiłam po obudzeniu się w nocy nie wybudzać się tylko od razu podłączyć reda :)
Więc tak koło trzeciej podłączyłam reda, jakieś dziwne dźwięki wydobywały się ze słuchawek, zamiast pisku było buczenie, i co dziwne potwierdzenie świadomości włączało mi się dwa razy, czego wcześniej nie zauważyłam, widać nie miało to miejsca.
Red wyczuł chyba moją chęć tracenia świadomości, bo zmieniał te dźwięki, co było dla mnie zaskoczeniem, bo nie byłam przygotowana na inny rodzaj dźwięków, nawet mi się w pewnym momencie wydawało, że to alarm mi się włączył, ale na wykresie nie widać, żeby się włączył, ale dźwięki zdecydowanie były inne ::)
Po odłączeniu reda usnęłam od razu, miałam jakieś sny ale ich nie pamiętam :(

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 20, 2015, 02:55:08 pm »
+1
Badanie- noc 3.30
Przeprowadzone po 4 godzinach snu, po 1 godzinnym rozbudzaniu.
Rozbudzona bardzo mocno, wypoczęta, humor - bardzo dobry, nastawienie - wyjście ciała.
Dziś koncentracja przebiegała znaczenie lepiej, całą koncentracje byłam świadoma :D
Wszelkie załamania w koncetracji wodoczne na wykresie, to nabieranie głęboko powetrza, coś mi dziś siedziało na klatce piersiowe i ciężko mi było oddychać.
W pewnym momencie przed moimi oczami pojawiło się białe "coś" zaczęłąm sie temu przyglądać, poczułam się jakbym wisiała w czerni nie czując mojego ciała i przyglądała sie temu. Biała plamka zaczęła wirować. Im bardziej próbowałam się jej przyjżeć, ona zaczęła sie rozmazywać, a ja zaczęłam tracić ją z oczu. W pewnym momencie  zaczęłam ponownie odczuwać swoje ciało i koncentrowałam się dalej.
I dizś poraz pierwszy, czułam, że jestem jakby ponad moimi myślami, one były jakby gdzieś z tyłu mnie. Dziwne uczucie ::)

Dalsza koncentracja przebiegała spokojnie, do momentu kiedy poczułam ból kolan i ręki i postanowiłam wyłączyć reda i obrócić się na bok z zamiarem wyjścia z ciała.
Po przekręceniu się na bok, czułam się w pełni zrelaksowana i gotowa do upuszczenia ciała. Po jakiejś chwili moje ciało zaczęły spowijać wibracje :D Uwielbiam je :D chwile sie nimi bawiłam, zeby móc dalej przejść do  momentu opuszczenia ciała :)

Rano po obudzeniu się przed budzikiem czułam sie świetnie w pełni spokojna i wypoczęta oraz pełna energii :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2015, 03:00:45 pm wysłana przez Aleksandra »

Offline zinka

« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 20, 2015, 04:40:13 pm »
+1
Ola, te twoje wykresy są bardzo ładne, jeśli chodzi o grafikę ;)

Popołudniowa sesja, przeziębiona, przemęczona z deficytem snu z której wyrwał mnie listonosz. Po sesji ucięłam sobie drzemkę. ;)
Coś tam mi się śniło  ::) ale nic nie pamiętam :(

Offline Meszi

• *
  • Respect: +16
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 22, 2015, 07:37:24 pm »
+1
Sesja przeprowadzona w nocy o 5:00 po 4 godzinach snu i godzinnym wybudzaniu.
Delikatny spadek na wykresie spowodowany mocniejszym wciśnieciem przycisku potwierdzenia świadomości ponieważ za pierwszy razem zrobiłem to zbyt delikatnie.
Samopoczucie przed i po sesji b. dobre
Wyjść niestety wciąż się nie udało. Świadomości we śnie także nie odzyskałem, ale miałem przejrzyste sny.

Share via facebook Share via twitter

xx
Przebudzenie świadomości, czyli jak to się wszystko zaczęło.

Zaczęty przez Świetlisty

13 Odpowiedzi
4454 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 16, 2013, 03:59:36 pm
wysłana przez NianiaOgg
xx
Jak wygląda ODZYSKANIE - ODZYSKANIE Istoty w barze

Zaczęty przez Rafał N.

4 Odpowiedzi
1182 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 25, 2015, 10:57:01 am
wysłana przez Sofia