Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: CE5  (Przeczytany 1876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Noga

• **
  • Gdy tutaj znaczy wszędzie
  • Respect: +9
CE5
« dnia: Styczeń 09, 2014, 02:57:15 pm »
0
chciałbym tu przytoczyć wspomnianą kiedyś mimochodem metodę CE5...jest to poprzez świadomość i medytacje a także astralne podroze komunikowanie się z czymś z poza naszej planety...znam osobiscie osobę która widziała to kilkakrotnie...tutaj filmik niestety nie po PL...podobno w grupach jest łatwiej osiągnąć cel   LINK
( http://www.youtube.com/watch?v=MBrc3tekBwM )////a tutaj wpis znajmego z którym o tym rozmawiam/// Myślę, że kwestia tego iż nie jesteśmy sami we wszechświecie nie podlega dyskusji oraz to, że potęgi korporacyjno- gospodarcze naszej planety manipulują i tworzą własne, tajne rządy. Nauczę Was jak osiągnąć kontakt z istotami pochodzenia pozaziemskiego. Swoją wiedzę streszczę i przedstawię Wam w minimum. Nikomu jeszcze nie zaszkodziło spotkanie wraz ze znajomymi w piękną noc, w blasku ogniska. W najgorszym przypadku pośmiejecie się. Jeśli jednak boisz się wyjść na osobę z zaburzeniami psychicznymi możesz zrobić to sami, bez ich wiedzy. Czas oczekiwania na zmaterializowane zjawisko to około 60 minut, jest to jednak czas zaokrąglony ponieważ będziecie widzieli ich już wcześniej. Więc kiedy znajdziesz się już w jakimś ustronnym miejscu, najlepiej na obrzeżach miasta, gdzie nikt nie będzie zakłócał Twojego spokoju przez około 10 minut, gdzie aura miasta nie zakłóca widoczności gwiazd, znajdź swoją wygodną, ulubioną pozycję. Możesz usiąść, położyć się, jest to bez znaczenia- ma być wygodnie. Zamknij oczy i poczuj orzeźwiające powietrze, które Cie owiewa, pomyśl o czymś przyjemnym, co wywołuje na Twojej skórze pozytywne dreszcze, ale jednocześnie coś co Cie za bardzo nie rozkojarzy. Następnie zacznijcie myśleć „o niczym” i skup się na uczuciu oddychania, na tym jak powietrze wchodzi przez nos i wypełnia płuca. Kiedy poczujesz się już maksymalnie zrelaksowany i nie będziesz mieć żadnych myśli w głowie wyobraź sobie kulę ziemską (polecam również Saturna) widzianą z kosmosu. Poczuj się satelitą ziemską, tą która nie jeden raz obserwowałeś na filmikach NASA (swoją drogą polecam zapoznanie się z nimi, aby pobudzić wyobraźnię). Kiedy już dostrzeżesz Ziemię zacznij się powoli rozglądać wokół siebie. Myśl o tym ze jesteś kosmicznego pokoju. Po kilku minutach Twoim oczom ukaże się świetlisty obiekt- to znak, że kontakt nastąpił (obiekt wcale nie musi być widoczny przez cały czas). W myślach powiedz jak się nazywasz i że przybywasz w celu udowodnienia swojej świadomości o istnieniu istot pozaziemskich i ze dążysz do pokoju i harmonii we wszechświecie. Następnie pokaż im gdzie się znajdujesz. Mianowicie, Droga mleczna, planeta ziemia, Europa, Polska, Twoje miasto (wszystko dokładnie i powoli przybliż z kosmosu). Gdy już skończysz przybliżanie swojej pozycji weź głęboki wdech i powoli otwórz oczy. Dobrze jest mieć przy sobie laser, gdyż jest on pomocny w podaniu swojego dokładnego położenia po medytacji. Następnym elementem jest kilkunastominutowa obserwacja nieba. Gdy mnie udało się to za pierwszym razem, stwierdziłem, że muszę się podzielić z Wami własnymi spostrzeżeniami. Zobaczyłem coś co z początku wydawało się być satelitą lecz po chwili nieznany mi obiekt nagle zmienił kurs prosto na mnie po to aby zbliżyć się dostatecznie blisko i tuż nad moją głową rozbłysnąć światłem po czym odlecieć z ogromną prędkością. Wszystko zaczęło się od włączenia przypadkowo wybranego filmu „Sirius”. Jestem daleki od reklamowania czegokolwiek, tytuł filmu podaję tylko jako źródło i punkt od jakiego można zacząć zagłębianie się w omawiany przeze mnie temat.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/47/ce5/693/
"Jestem poza umysłem. Formuła „jestem” nie jest myślą w umyśle. To umysł mi się zdarzył, a nie ja umysłowi. A ponieważ czas i przestrzeń są w umyśle, ja istnieję poza czasem i przestrzenią – wieczny i wszechobecny."

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
Odp: CE5
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2014, 03:12:49 pm »
0
Ciekawe Noga ;) trzeba będzie to kiedyś przetestować... Doświadczenie, które opisujesz wydaje się bardzo interesujące. Ale jak sam zauważyłem, że jak wpatruje się dość długo w gwiazdy to jestem światkiem wielu fascynujących rzeczy :D Ostatnio myślałem by sprawić sobie jakiś sprzęt do obserwacji tego co mamy nad głową ;)
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline Noga

• **
  • Gdy tutaj znaczy wszędzie
  • Respect: +9
Odp: CE5
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2014, 03:23:04 pm »
0
haha to świetnie witaj w klubie :) ja ostatnio tez obserwuje i tez zdarza sie cos ujrzec :) ostatnio sie podjarałem ze cos dziwnego a to tylko Jowisz który teraz świeci bardzo mocno i chmury sprawiało to wrazenie poruszania sie gasniecia i rozbłysku :) ale swieci mocno naprawde jak prawdziwa gwiazda az odchodzą od niego ramiona :) co do teleskopu tez chce go sobie sprawic...dzis ten kolega ma wyslac wiadomosc zeby dali znak w moich rejonach i bede ich wypatrywał :) tutaj ciekawa strona często z nią działam polecam zapoznac sie z jej mozliwosciami :) http://www.solarsystemscope.com/
a dzis uwaga nie wiem czy wiadomo Wam ale dzis jest mozliwa ZORZA ... trzeba wypatrywac pólnocnego nieba po zmroku i pozniej tez wszystko zalezy od warunków meteorologicznych oraz kosmicznych ja jade czatowac :)

Share via facebook Share via twitter
Tags:

Users found this pages searching for:

medytacja ce-5 psychomanteum polska ce5 zjawisko
OOBE - Przewodnik