Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: lot MH-370?  (Przeczytany 1500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mavej

• *
  • Respect: +12
lot MH-370?
« dnia: Grudzień 30, 2014, 05:00:51 pm »
+3

Celem wyjścia było dowiedzenie się co dzieje się z ludźmi zaginionego lotu Airasia.
Włączyłem nagranie indukujące świadome śnienie i dałem się ponieść prowadzeniu ,wsłuchując się w dobiegające dźwięki.Po przekroczeniu momentu gdy nie czułem juz ciała, przelałem cała swoja świadomość w poza, ponieważ dostrojenie miałem bardzo dobre, poruszanie sie przebiegało bardzo swobodnie.
Celem jaki miałem było dowiedzenie się, co z ludźmi zaginionego dwa dni temu lotu.
Zadeklarowałem więc taka intencje, aby się przy nich znaleźć. Poczułem przemieszczanie się i w trójwymiarowej czerni dostałem informację, że jest ważniejsza kwestia i że zostanę przeniesiony w obszar innego, zaginionego kilka miesięcy wcześniej samolotu Malaysia Airlines MH370. Zanim jednak się tam znalazłem zostałem zapytany czy się na to zgadzam. Przytaknąłem i nagle "wpadłem" w wir cierpienia i bardzo ciężkich emocji, dosłownie potargało mną przez chwilę, czułem ogromny strach ludzi, cierpienie jakąś taka ich nie moc, zawodzenie. Widzę czarna maź jak by ich wszystkich trzymająca , oni w pierwszej chwili wyglądali jak zjawy, próbują się od niej wyrwać z jakiegoś powodu ale nie mogą.Dostałem informacje że większość juz zdołała sie uwolnić ale ta grupa jest uwieziona i trzeba im jakoś pomoc. W pierwszej chwili rozświetliłem cały ten obszar jasną energią i posłałem sporo miłości w ich stronę, w tym momencie wyglądali juz normalnie i nie było  czarnej mazi, ale jednak coś ich trzymało.  Zacząłem mówić do nich, że przyszedłem im pomóc i że ich uwolnię.
Dopiero po chwili zwrócili na mnie uwagę i zobaczyli mnie jak stoję kawałek przednimi, wszystko się dzieję w scenerii jak na dnie oceanu. Kolo mnie po prawej stronie pojawiła sie brama, która oni też zauważyli, powiedziałem żeby przez nią przeszli i powoli skierowali sie do niej. Zobaczyłem jak po drugiej stronie stają się już wolni unoszą do góry, a tam jakby czekały na nich nie świadome aspekty ich bliskich. Po chwili nikogo już nie było a ja dostałem informacje że to już wszyscy.
Teraz unoszę sie nad wodą czuje z prawej strony NP który zwraca moją uwagę na fragment skrzydła z napisem MH-370, pomyślałem przecież żadne fragmenty samolotu nie zostały odnalezione? dostałem odpowiedź że samolot ten został zestrzelony i że przynajmniej trzy kraje są w to zaangażowane jednak wszystko świetnie tuszują i prawdopodobnie ludzie nigdy nie dowiedzą się jak było naprawdę. Tutaj się wszystko kończy a ja po chwili odpływam w sen, obudziłem się dopiero pod koniec półtoragodzinnego nagrania.
Czy ktoś z was poleciał tam i chce dodać to co zaobserwował?

Pominąłem szczegółowy opis "dolnych" energii z jakimi się tam spotkałem, zwłaszcza w pierwszej chwili bo uczucia jakie przeze mnie przeszły były bardzo przykre i nieprzyjemne, prawie cały czas jednak czułem obecność NP.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/40/lot-mh-370/1003/
I am a dedicated power
which directs my destiny.
I Don't cling to anything,
So I'll not have anything to defend.
I've no thoughts, so I can see.
I'm not afraid of anything,
so I will remember myself.
An impartial and light crept past the Eagle,
To be free.

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: lot MH-370?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2014, 05:49:04 pm »
0
Świetnie, że udało Ci się ich wszystkich uwolnić.
Świetne doświadczenie , może powinieneś się tym zajmować skoro tak gładko Ci to poszło.  :)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline mavej

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2014, 06:35:15 pm »
0
Dzięki Zinka, to nie jest takie trudne, jak by się mogło wydawać, pare lat temu robiłem to codziennie i pomagałem uwalniać ludzi w poza, którzy byli z różnych powodów "uwięzieni". Najczęściej dzieje się tak z powodu ich własnych przekonań co do śmierci i co ich po niej czeka, owszem zdarzało się że coś szło nie tak i nie mogłem kogoś uwolnić. Czasem musiałem podchodzić trzy, cztery razy zanim się udało. Pózniej robiłem to sporadycznie na wyraźne zawołanie z poza mimo tego, że nie wychodziłem świadomie przez dłuższy czas, czasem robimy to nieświadomie podczas snów.
Dodam, że najczęsciej nie robimy tego sami i Niefizyczni Pomocnicy są z nami, z jakichś powodów potrzebują nas aby dotrzeć do "nich"
Jak jest sporo pracy to jest nas więcej z tu w poza.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2014, 07:01:50 pm wysłana przez mavej »

Offline zinka

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2014, 07:02:56 pm »
+1
Kiedyś miałam taką sytuację w poza, gdzie zostałam poinformowana, że będziemy odzyskiwać, moja reakcja na tę wiadomość była, że przecież ja nie mam pojęcia o odzyskiwaniu, bo ja dopiero początkująca jestem, ale moje argumenty na nic się zdały, coś tam mi tłumaczono, nie pamiętam za bardzo o co chodziło.
Nie brałam wtedy udziału w odzyskiwaniu, bo się wybudziłam, normalnie mnie zaskoczyli i stąd moja reakcja, nie byłam na to przyszykowana, wzięli mnie przez zaskoczenie. :)

Offline mavej

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2014, 08:38:59 pm »
0
Ja też na początku nie wiedziałem kompletnie co robić hehe, to było śmiesznie i nieśmieszne zarazem, pamiętam jak raz dostałem podpowiedź i musiałem wybrac jadna z trzech możliwości :)
;D na szczęście w większości przypadków jesteśmy pytani, czy chcemy wziać udział w odzyskaniu, można też zapytać o wstepne informacje, które i tak otrzymamy jeżeli sie zgodzimy.

Offline zinka

« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 31, 2014, 02:52:32 pm »
0
Mnie nie pytano, tylko dano wytyczne i powiedziano, że mam zadanie do wykonania, a żeby było ciekawiej, to wysłano je sms ;D 

Offline Rafał N.

• **
  • Respect: +47
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 02, 2015, 08:39:46 pm »
+1
Bardzo ciekawe Odzyskanie, Mavej. Sądzę, że te emocje, które towarzyszyły ci na miejscu katastrofy to kakofonia ludzkich myśli, która skoncentrowała się na bliskich zmarłych tejże historii. Wiele żyjących osób - politycy, narody, rodziny - wysyła nieświadomie mnóstwo uczuć w kierunku tego miejsca stąd jest ono wypełnione nimi po stokroć. Powodzenia w kolejnych Odzyskaniach. Pozdrawiam

Offline mavej

• *
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2015, 09:55:03 pm »
0
Masz rację Rafał, dobrze jest być świadom tej kakofonii i jednocześnie dobrze jest umiejętnie się od niej odizolować, jak sam pewnie zauważyłeś było by trudno pracować w poza "będąć" i skupiająć się na niej.

Share via facebook Share via twitter
Tags:

OOBE - Przewodnik