Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Wizyta babci - 2013-05-22  (Przeczytany 2017 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline seth

• Administrator
  • ..bezstronny i lekki przemknę obok orła...
  • Respect: +239
Wizyta babci - 2013-05-22
« dnia: Czerwiec 01, 2013, 10:48:25 pm »
0
Podczas koncentracji wpadłem w dziwny letarg. Czułem ze się koncentruję ale wiedziałem że leże w mieszkaniu z dzieciństwa. Miałem zamknięte oczy ale w pewnym momencie pojawiła się wizja. Jestem w bardzo starej wersji dużego pokoju. Łóżko na którym leże stoi zaraz przy wejściu do pokoju. W drzwiach pojawia się zmarła babcia. Chwile stoi w okolicy moich stóp. Oddycham miarowo i spokojnie ale okresowo brakuje mi powietrza i pojawia się bezdech. Babcia podchodzi do mnie i poprawia leząca na mnie kołdrę. Robi to z wyraźną opiekuńczością jakby martwiła się czy nie jest mi zimno. Ja leżę w paraliżu i nie mogę się ruszyć. Po chwili babcia znika. Znów zapadam w ciemność. Nie wiem teraz gdzie leżę czy jestem w domu czy nie. Nagle bzzzz bzzzz bzzzz z paraliżu wyrywa mnie dźwięk pobudki RedEya.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/62/wizyta-babci-2013-05-22/73/

Offline iconka

• a ja dołączę do grupy i tez przemknę obok orla…
  • Respect: +314
Odp: Wizyta babci - 2013-05-22
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2013, 11:43:34 am »
0
Halo Seth!

Co to za zagadkowy RedEye? Co on z Tobę robi i do czego służy? Może byś tak Seth napisał więcej na ten temat? Na pewno nie tylko ja jestem taka ciekawska. ;) Wiem, że Robert już coś też pisał o RedEye. Wygląda na to, że należycie, jak na razie, do wybrańców. :D Jeżeli ten RedEye ma coś wspólnego z OOBE, czy też wspomaga OOBE, to może mógłbyś podzielić się z nami informacjami na ten temat? Co Ty na to?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2013, 11:48:50 am wysłana przez iconka »

Offline seth

• Administrator
  • ..bezstronny i lekki przemknę obok orła...
  • Respect: +239
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2013, 02:08:12 pm »
0
Halo Seth!
Co to za zagadkowy RedEye? Co on z Tobę robi i do czego służy? Może byś tak Seth napisał więcej na ten temat? Na pewno nie tylko ja jestem taka ciekawska. ;) Wiem, że Robert już coś też pisał o RedEye. Wygląda na to, że należycie, jak na razie, do wybrańców. :D Jeżeli ten RedEye ma coś wspólnego z OOBE, czy też wspomaga OOBE, to może mógłbyś podzielić się z nami informacjami na ten temat? Co Ty na to?

RedEye to stworzony przeze mnie autonomiczny system do biofeedbacku GSR. Urządzanie działa w pełni niezależnie i nie musi być podłączone do komputera jak wiele tego typu rozwiązań na rynku. Posiada własny mikroprocesor analizujący napływające dane który steruje pracą urządzenia.

Jest zasilany z baterii i posiada moduł łączności bezprzewodowej z komputerem lub smartfonem. Połączenie to nie jest konieczne do pracy urządzenia ale ma na celu zbieranie danych o prowadzonych treningach. Połączenie jest używane również podczas treningu opartego na prostych grach.

RedEye posiada innowacyjny sposób kontroli świadomości i nie pozwala usnąć podczas sesji. Ma to olbrzymie znaczenie podczas nocnej praktyki koncentracji gdzie utrzymanie świadomości jest niezmiernie trudne.

Trening z RedEye w przypadku praktyki OBE jest idealny do uzyskania stanu nazywanego focus 10. Generowany przez niego sygnał różnicowy pogłębia koncentrację poprzez znany wpływ dudnień różnicowych na zmianę częstotliwości pracy mózgu(fale alfa i theta). Ma to olbrzymie znaczenie Dla pogłębiania stanów koncentracyjnych i szybkiego wejścia w focus 10.

Dla niezainteresowanych uzyskaniem OBE urządzenie daje olbrzymie możliwości w samodzielnej praktyce relaksacji i pozbywaniu się stresu.

Szczegółowy opis urządzenia powinien pojawić się już niedługo. Aktualnie jest kilka prototypów. Jeżeli będzie zainteresowanie to nie widzę przeszkód by realizować jego sprzedaż. Dalsze informacje będą dostępne na stronach instytutu w zakładce RedEye.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2013, 02:20:53 pm wysłana przez seth »

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2013, 02:25:41 pm »
0
o matko! pierwszej połowy posta w ogóle nie zrozumiałam ;)
dalej było trochę lepiej, rozumiem że to coś, co nie da takiemu gamoniowi śpiochowi jak ja - zasnąć w kulminacyjnym momencie? :)
brzmi zachęcająco.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2013, 12:45:03 pm »
0
Niania  dokładnie o to chodzi, aby nie zasnąć, jeśli zaśniesz i nie potwierdzisz świadomości to urządzenie Cię wybudzi.
Jak nagram film o RedEye'u to wszystko stanie się jasne ;)

...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Share via facebook Share via twitter

xx
21.05.2013 - wizyta

Zaczęty przez Robert Noble

7 Odpowiedzi
1814 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 21, 2013, 10:10:42 am
wysłana przez NianiaOgg
xx
Uzdrawianie Babci na planie niefizycznym

Zaczęty przez Sofia

2 Odpowiedzi
1024 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maj 24, 2015, 09:28:02 am
wysłana przez Negai
xx
wizyta w parku przyjęć

Zaczęty przez NianiaOgg

1 Odpowiedzi
1323 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 30, 2013, 09:27:02 pm
wysłana przez Robert Noble
xx
oobe nr ... nie wiem które, pogubiłam się, wizyta w CP

Zaczęty przez NianiaOgg

0 Odpowiedzi
1578 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 04, 2013, 09:41:50 pm
wysłana przez NianiaOgg
xx
wizyta świetlistego (oops, zbieżność "nazwisk" przypadkowa, hehe!)

Zaczęty przez NianiaOgg

9 Odpowiedzi
3272 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 10, 2013, 01:21:01 pm
wysłana przez NianiaOgg
Tags:

OOBE - Przewodnik